Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva

la podul de pe Cerna inainte de semafoarele de la Santuhalm,sta o tipa mai ok daca este vorba despre aceeasi persoana,este de etnie,sta in hunedoara,micutza de statura,are fata de copil cred ca e **spam editat**,face oral si normal protejat,50 lei nu prea se implica la oral mai mult mecanic se ajuta cu mana,numai in masina,nu merge cu ora,tipa statea in apropiere de semafoare,cum mergi catre hunedoara,dar sa mutat ca drumul e in lucru,nu e prea comunicativa,mi sa parut cam cu nasu pe sus,prestatie pertotal undeva la 6,in concluzie nu recomand,numar de tel nu am luat

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

alea sunt niste **spam editat**e care sunt tinute acolo de niste pesti, acu vreun an i-au arestat dincolo la sanandrei si acum sunt liberi iar si le tin pe alea acolo la pod 

sa le poata vedea de la distanta-alea au 14-16 ani!

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

ne spui mai clar domnu DEPRAVAT de ce sa nu oprim acolo? ce ... probleme pot fi?  si apropo, ca sa nu avem probleme cu ...legea, a fost cineva PRINS in fapt cu fetele ? cum  evitam? am inteles ca poate fi  si pt noi  ...nasol :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

eu zic sa nu va opriti acolo NICIODATA

 

 

ne spui mai clar domnu DEPRAVAT de ce sa nu oprim acolo? ce ... probleme pot fi?  si apropo, ca sa nu avem probleme cu ...legea, a fost cineva PRINS in fapt cu fetele ? cum  evitam? am inteles ca poate fi  si pt noi  ...nasol :hihat

 

 

Colegul depravat are dreptate! Cel mai bine e sa nu opriti acolo! Fetiscanele sunt **spam editat**e....si plus ca e la camp deschis si bibanii is aproape de ele...

 

legat de prinsul in fapt....nu stiu ce sa zic! am auzit fele si fel de discutii! ba ca iti ia tie ca si client doar datele din buletin si atat....ba ca iti da si amenda sau te cheama la sectie...ba ca te si filmeaza unii...acuma naiba mai stie ce sa crezi

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...