Sari la conținut

0760114941


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am gasit acest anunt pe anuntul telefonic si sunt curios daca e real/a ???

 

" ALESSIA, transexuala tanara, draguta, 25 ani, cu poze reale, garantat facute recent, ador sa fac sex oral, anal, activa si pasiva, n-am nici o restrictie sexuala, sunt adepta sexului total, imi place sa indeplinesc dorintele tale, 11 oct. 03:00

Suna 0760.114.941 "

 

Poze in link-ul de mai jos (sunt pe tableta, am sa atasez ulterior)

 

http://m.anuntul.ro/anunt/17959981/P2OmSdF0C11K50

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns la ea fiind atras de poze care pareau a fiind pe bune.

 

Am sunat, prima oara mi-a raspuns cred ca pestele (desi vorbea in numele ei, avea voce cam prea de barbat). Mi-a zis locatia si sa-i dau un telefon cand ajung in zona. Cand am sunat a 2a oara, mi-a raspuns cu totul alt voce, mult mai feminina. Dupa ce am primit indicatiile, evident ca m-am intanit cu pestele care iesea din scara cand intram eu. Spun asta pentru ca in timp ce mergeam spre bloc eram pe telefon cu ea, iar in momentul cand i-am zis ca sunt jos am auzit in telefon cum s-a inchis usa de la apartamentul ei.

 

Am urcat, mi-a deschis si confirm ca pozele sunt reale. Era imbracat(a) ca in poze.

 

M-a cam repezit sa ma dezbrac, sa ma fac comod, si m-a invitat sa ma spal "ca ea doar asa lucreaza". La baie a stat cu mine tot timpul (mai tarziu am inteles de ce).

 

Dupa ce m-am spalat, fiind acompaniat in tot timpul asta, am fost poftit in camera unde a inceput destul de sec un oral protejat, la cererea mea. Dupa 1-2 minute am observat in stanga ca se misca o fata de masa destul de ciudat.. dupa alt minut STUPOARE: aud ca e cineva intins sub masa care din cand in cand mai tragea cu ochiu si a inceput sa strige: "CRISTINOO HAI MAI REPEDE CA MI-A AJUNS CLIENTUL"; nu ca ar conta vreun pic, dar ea apare cu numele de Alessia in anunt. Imediat a iesit de sub masa cred ca un travestit ( nu l-am vazut la fata, ci doar din spate si era in haine de femeie, insa cred ca era travestit). Probabil ca d-asta a stat cu mine cat mi-am facut dus, ca nu cumva sa ies mai repede din dus si sa nu apuce cealalta persoana sa ma buzunareasca. Noroc ca stiu mai bine decat sa-mi iau lucruri la mine cand merg pt prima oara la cineva.

 

Dupa asta, m-am ridicat din pat si mi-am dat drumul efectiv in aer, ea stand spectatoare la spectacol. Cand m-am dus la baie sa iau hartie sa ma sterg a inceput sa ma latre un caine care JUR ca zici ca era din iad (era un latrat ragusit, batran si foarte agresiv) si brusc au mai aparut 2 barbati care cred ca erau in sifonier in cealalta camera, nu stiu sigur.

 

Halatul (100 ron) a fost inaintat la inceput, cand m-am dezbracat. Fiind mai precaut din fire am preferat sa nu fac scandal pentru tot acest fiasco, m-am imbracat si am plecat.

 

Nici nu merita sa dau note, ESTE DE EVITAT!!!!

 

 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns la ea fiind atras de poze care pareau a fiind pe bune.

 

Am sunat, prima oara mi-a raspuns cred ca pestele (desi vorbea in numele ei, avea voce cam prea de barbat). Mi-a zis locatia si sa-i dau un telefon cand ajung in zona. Cand am sunat a 2a oara, mi-a raspuns cu totul alt voce, mult mai feminina. Dupa ce am primit indicatiile, evident ca m-am intanit cu pestele care iesea din scara cand intram eu. Spun asta pentru ca in timp ce mergeam spre bloc eram pe telefon cu ea, iar in momentul cand i-am zis ca sunt jos am auzit in telefon cum s-a inchis usa de la apartamentul ei.

 

Am urcat, mi-a deschis si confirm ca pozele sunt reale. Era imbracat(a) ca in poze.

 

M-a cam repezit sa ma dezbrac, sa ma fac comod, si m-a invitat sa ma spal "ca ea doar asa lucreaza". La baie a stat cu mine tot timpul (mai tarziu am inteles de ce).

 

Dupa ce m-am spalat, fiind acompaniat in tot timpul asta, am fost poftit in camera unde a inceput destul de sec un oral protejat, la cererea mea. Dupa 1-2 minute am observat in stanga ca se misca o fata de masa destul de ciudat.. dupa alt minut STUPOARE: aud ca e cineva intins sub masa care din cand in cand mai tragea cu ochiu si a inceput sa strige: "CRISTINOO HAI MAI REPEDE CA MI-A AJUNS CLIENTUL"; nu ca ar conta vreun pic, dar ea apare cu numele de Alessia in anunt. Imediat a iesit de sub masa cred ca un travestit ( nu l-am vazut la fata, ci doar din spate si era in haine de femeie, insa cred ca era travestit). Probabil ca d-asta a stat cu mine cat mi-am facut dus, ca nu cumva sa ies mai repede din dus si sa nu apuce cealalta persoana sa ma buzunareasca. Noroc ca stiu mai bine decat sa-mi iau lucruri la mine cand merg pt prima oara la cineva.

 

Dupa asta, m-am ridicat din pat si mi-am dat drumul efectiv in aer, ea stand spectatoare la spectacol. Cand m-am dus la baie sa iau hartie sa ma sterg a inceput sa ma latre un caine care JUR ca zici ca era din iad (era un latrat ragusit, batran si foarte agresiv) si brusc au mai aparut 2 barbati care cred ca erau in sifonier in cealalta camera, nu stiu sigur.

 

Halatul (100 ron) a fost inaintat la inceput, cand m-am dezbracat. Fiind mai precaut din fire am preferat sa nu fac scandal pentru tot acest fiasco, m-am imbracat si am plecat.

 

Nici nu merita sa dau note, ESTE DE EVITAT!!!!

.Extraordinar! N-am mai ras atât de bine de ani de zile. Deci: un travestit care iese urlând de sub masa,doi bărbați in șifonier si câinele bătrân ieșit din iad:)))). Super atmosfera de futut( sa nu uitam si ca voiau sa-l buzunareasca. Prietene,nimeni nu are nervi mai tari ca tine,îți jur! Mi-a plăcut si faza cu terminatul in aer:)))))))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Chiar ca e tare aventura ta...scena descrisa de tine pare dintr-o comedie suprarealista :-))) Totusi e bine ca nu ai iesit chiar pe pierdere,ai apucat sa dai o muie si sa te si termini,prin toate lucrurile astea prin care treceai :-))) M-a amuzat teribil pvestea ta,esti tare frate!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si eu dupa ce am plecat si am iesit din starea initiala de soc, am ras toata seara cu gandul la toata intamplarea. Oricum... Putea sa iasa foarte urat atat pt ei, cat si pt mine daca as fi avut portofelul.

Am uitat sa menționez: sta pe magheru, in blocu cu Sephora de lg Galeriile Orizont.

 

Pacat ca actioneaza asa, ar fi avut parte de multe puli (implicit si bani) pt ca arata relativ ok (pt fanii categoriei).

 

Asta e, măcar am invatat ceva despre mine: pot sa mi dau drumu in conditii teribile de presiune! :))

Sunt hunter cu experienta, o sa raman la cele confirmate si care nu fac asa: Cristina, Yaneva, Adyna, Andreea (mall vitan). Probabil ca or mai fi inca 1-2 ok, dar atât..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Si eu dupa ce am plecat si am iesit din starea initiala de soc, am ras toata seara cu gandul la toata intamplarea. Oricum... Putea sa iasa foarte urat atat pt ei, cat si pt mine daca as fi avut portofelul.

Am uitat sa menționez: sta pe magheru, in blocu cu Sephora de lg Galeriile Orizont.

 

Pacat ca actioneaza asa, ar fi avut parte de multe puli (implicit si bani) pt ca arata relativ ok (pt fanii categoriei).

 

Asta e, măcar am invatat ceva despre mine: pot sa mi dau drumu in conditii teribile de presiune! :))

Sunt hunter cu experienta, o sa raman la cele confirmate si care nu fac asa: Cristina, Yaneva, Adyna, Andreea (mall vitan). Probabil ca or mai fi inca 1-2 ok, dar atât..

romanul se duce la ce e mai ieftin . dar nu se gandeste ce se poate intampla :) ........

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:imprejurimi
  • Oras:imprejurimi

dati-va ba iin  pula mea mea de dereglati =))

 

 

Ce plm ai ma cu ei, lasa-i sa se frece ca nu stii cand iti vine pofta sa te freci cu unu dintre ei si nu ai de unde sa-i iei :)))

 

Din cate se pare, xo xo vreasa o puna de un threesoame, invitatia adresata lor este clara, asa ca pofta lui exista.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Am ajuns la ea fiind atras de poze care pareau a fiind pe bune.

 

Am sunat, prima oara mi-a raspuns cred ca pestele (desi vorbea in numele ei, avea voce cam prea de barbat). Mi-a zis locatia si sa-i dau un telefon cand ajung in zona. Cand am sunat a 2a oara, mi-a raspuns cu totul alt voce, mult mai feminina. Dupa ce am primit indicatiile, evident ca m-am intanit cu pestele care iesea din scara cand intram eu. Spun asta pentru ca in timp ce mergeam spre bloc eram pe telefon cu ea, iar in momentul cand i-am zis ca sunt jos am auzit in telefon cum s-a inchis usa de la apartamentul ei.

 

Am urcat, mi-a deschis si confirm ca pozele sunt reale. Era imbracat(a) ca in poze.

 

M-a cam repezit sa ma dezbrac, sa ma fac comod, si m-a invitat sa ma spal "ca ea doar asa lucreaza". La baie a stat cu mine tot timpul (mai tarziu am inteles de ce).

 

Dupa ce m-am spalat, fiind acompaniat in tot timpul asta, am fost poftit in camera unde a inceput destul de sec un oral protejat, la cererea mea. Dupa 1-2 minute am observat in stanga ca se misca o fata de masa destul de ciudat.. dupa alt minut STUPOARE: aud ca e cineva intins sub masa care din cand in cand mai tragea cu ochiu si a inceput sa strige: "CRISTINOO HAI MAI REPEDE CA MI-A AJUNS CLIENTUL"; nu ca ar conta vreun pic, dar ea apare cu numele de Alessia in anunt. Imediat a iesit de sub masa cred ca un travestit ( nu l-am vazut la fata, ci doar din spate si era in haine de femeie, insa cred ca era travestit). Probabil ca d-asta a stat cu mine cat mi-am facut dus, ca nu cumva sa ies mai repede din dus si sa nu apuce cealalta persoana sa ma buzunareasca. Noroc ca stiu mai bine decat sa-mi iau lucruri la mine cand merg pt prima oara la cineva.

 

Dupa asta, m-am ridicat din pat si mi-am dat drumul efectiv in aer, ea stand spectatoare la spectacol. Cand m-am dus la baie sa iau hartie sa ma sterg a inceput sa ma latre un caine care JUR ca zici ca era din iad (era un latrat ragusit, batran si foarte agresiv) si brusc au mai aparut 2 barbati care cred ca erau in sifonier in cealalta camera, nu stiu sigur.

 

Halatul (100 ron) a fost inaintat la inceput, cand m-am dezbracat. Fiind mai precaut din fire am preferat sa nu fac scandal pentru tot acest fiasco, m-am imbracat si am plecat.

 

Nici nu merita sa dau note, ESTE DE EVITAT!!!!

:laugh2 :laugh2 :laugh2    te dore pula am ras cu lacrimi :))))))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu am citit acest topic , si chiar aici am ajuns si eu 

 

  ma bagat la baie si in acelasi timp cineva ma buzunarit 

 

  apoi a zis sa termin ca vine iubitul ei si e violent si a taiat pe cineva apoi a iesit cineva din alta camera 

 

   o experienta horror  , apropo lasasem intr-un buzunar   10 lei si aia au fost furati

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...