Sari la conținut

O stie cineva?


lexuar

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nou, puştoaică, 19 ani, dornică de senzaţii tari, orice poziţie şi fantezie, nu ezita, finalizare orală, fantezii erotice,69.., sunt dispusă provocărilor, fantezii de neuitat, oral neprotejat.jucarii erotice,accept si cupluri fata+baiat,pozele sunt reale,nu raspund la nr privat sau sms Tel. 0766727345

 

post-35672-0-85606100-1413142230_thumb.jpg

post-35672-0-58248200-1413142233_thumb.jpg

post-35672-0-21533500-1413142239_thumb.jpg

post-35672-0-40912400-1413142244_thumb.jpg

post-35672-0-31939200-1413142249_thumb.jpg

post-35672-0-43476800-1413142254_thumb.jpg

post-35672-0-31061500-1413142261_thumb.jpg

post-35672-0-71128900-1413142266_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Salutare,

Am fost la aceasta domnisoara in urma cu 1 saptamana.

Locatia este in zona Sgarcea, la blocurile din spate, langa gradinita.

Am sunat cand am ajuns in zona, si dupa clasicul control vizual, am fost imformat cu privire la scara, etaj si interfon.

Apartamentul este de 2 camere, aranjat decent.Baia nu am avut nevoie sa o vizitez.

Fata este exact cea din pozele de mai sus, deci confirm pozele din anunt. Atitudeine prietenoasa, fata este comunicativa si mereu zîmbitoare. Nu are colega de apartament si mia spus ca nu practica mereu aceasta meserie. Apropo de meserie, am întrebato de ce a ales aceasta cale si mia spus ca uneori a castigat si 1500lei intro zi. Deci trageti voi concluzia.

Acum sa trec la actiune. Tarifele sunt op 80 si on 100 cu CIM, combinat 100, ora 150. Anal nu am intrebat, dar cred ca nu practica.

Am ales un oral neprotejat cu CIM. Fiind deja excitat de aspectul placut al fetii, cum am scos-o la lumina a si luato in gura. Ii place foarte mult sa o suga si are o tehnica buna, desi fara zone adiacente. Cel putin mie unul mia placut. Nu ma grabit deloc, dar oricum asta e irelevant deoarece nu am rezistat prea mult.

Locatie:8, usor de ajuns, din pacate cam multa lume in zona...

Fata: 9, e foarte ok pe langa altele in Craiova. Daca ai vedeao întrun club cu siguranta te-ai da la ea.

Oral: 8, tehnica e buna, face CIM dar a fost fara zone adiacente.

Igiena: 10, nu am remarcat nimic suspect.

GFE: 10, prietenoasa, comunicativa si mereu cu zîmbetul pe buze...mai putin cand le are pe organ...  .  

Tarife: mentionate in recenzie.

Concluzie: Ii place sa te faca sa te simti bine.

P.S. Am sunat si azi si ieri dar am constatat ca are telefonul inchis. Oricum, daca este sa dati peste ea eu zic ca merita. Eu cu siguranta data viitoare o sa iau un combinat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare 

 

Zilele trecute am fost si eu la aceasta domnisoara, locatia este in zona Segarcea. Prima data am vazut anuntu( http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/nou-pustoaica-19-ani-dornica/12036655 ) am sunat-o am vorbit cu ea si mi-a zis sa o sun cand ajung la destinatie. Ajuns la destinatie si dupa ce am trecut de clasicul control vizual am ajuns la ea. Confirm pozele din anunt. Tarifu pentru o ora e 150 lei cu oral neprotejat si cu normal protejat si cu FK. 

Fumam o tigare si trecem la treaba. Oralu este bine executat dar nu acorda atentie zonei adiacente. Fata arata destul de bine vorbareata si chiar ii place sa suga pula. Am trecut la normal cu ea deasupra se misca foarte bine cu opturi, dupa care am pus-o capra pompat pompat si finalizat la ea in gurita. A urmat o buna meritata pauza de tigare in care am mai vorbit dupa care trecem la a doua repriza. La fel de bine a executat oralu dar pacat ca nu se joaca si cu coitele ;)) dupa care am trecut la normal. Umeri craci si iar pozitia mama iedului preferata mea. Dupaia cand am simtit ca se apropie momentul culminant mi-am scos prezevativu si am finalizat pe sanii ei. Acum notele :

Locatie: 8 ajungi usor 

Oral: 7 pacat pacat ca nu se joaca si cu bijuteriile ;)

Igiena: 10 nu am simtit niciun miros nimica

De revenit da cu siguranta fata promite!!!

 

  • Like 13
  • Minus 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...