Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

app ca am uitat o puteti gasi pe anuntul cu nr acesta :

0763.340.410

 

Dragi confutaciosi,

Vreau sa ve precizez ca am fost si eu la duduia mai sus mentionata de rykysss si subsciu spusele lui.

Merita incercat ca sincer eu am avut o experienta foarte placuta. sunt 3 fete dragute toate, foarte primitoare, comunicative si haioase. am ramas pt o finalizare, 50 lei, si am ramas placut impresionat.

Sincer sa fiu nu ma las pana nu le fut pe toate 3 asa ca am sa ma mai duc cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intr-o seara venind, pe calea Giulesti, de la o bauta din regie, ma opreste o duduie de vreo 40 ani, (impresara) de langa podul grant,vis-a-vis de colegiul tehnic de transporturi, cik 50 lei (muia si pizda, citand o mare clasica pe scaun), eu nf de vreo 1 luna, zic hai sa vad si eu cu ce se mananca gypsy astea,

Locatia, casa aia derapanata, de pe partea dreapta cum vii din giulesti spre bricostore, fara lumina in curte, intuneric bezna, ghidata de un dop de femeie 1,40m , eu 1,93m(in gandul meu ce dreq m-am bagat la piticania asta), intru "in palat" si imediat sar 3 fete, de la un tv, pe care ne vrei: Eu mai high-level din fire, zic sa o iau pe una mai inalta nu dopuri, intru cu o bruneta in camera alaturata, imi cere banii 50lei/15min.

In camera, miros ok, desi arata ca dupa retragerea americana din irak, un pat mare, pe care a pus un cearsaf nou, (mega + pt gest), scoate un prezervativ, no name, fiind conditiile asa barbare, zic pune fata mea durex de la mine, lasa-ma cu briz-brizu ala al tau. Oral maxim 3 minute, protejat, apoi cik hai normal: Hai. Vazand ca sunt pe circuit de F1 cu bruneta, hai sa vad ce poate si surpriza, misionar, doggy, lateral se implica, geme, pasarica curata epilata, fara mirosuri suspecte, m-a programat bine, ca in ultimile 5 minute, sa-mi faca o laba cu preze, si sa ejaculez in acelasi durex (saint durex).

Sters cu servetel umed (+) eu vs ea. Multumit pentru eliberarea ca pe circuit F1, ma invita sa mai trec pe la ea.

Ies din palat, ghidat de acelasi dop si ma tirez spre casa.

Note:

locatie: Palatul=5 cu indulgenta, la primul cutremur, le trebuie container de sinistrati  :laugh2

fetele: impresara, civilizata nota 8,

          dopul de 1,40 nota 8, (transfer la dameza executanta in conditii de siguranta),

          dameza bruneta hai 8(+, pentru lenjeria curata, scoasa pentru pista de F1),

prestatie: nota 7, circuit formula F1(50lei/15 min, cik imi zice dameza, nu termini in 15min, mai iei 15min/50ron, parca era la pacanele): normal ok, fara gemete false, =9, oral =5,

Mi-au zis la final, cik toate facem anal, dar sa cunoastem "combatantu" gros/lung, Ma rog, nu prea e de anal, in conditiile in care esti cam la formula 1.

M-au invitat sa mai revin, dar personal nu recomand.

 

Nu am gasit nicio descriere, a palatului de pe calea giulesti si am zis sa fiu eu primul descalecator :bow

Toate cele bune, fratilor.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

personal am vazut cam despre ce este vorba acolo si am un prieten care a fost acolo, ramanand cu portofelul gol, iar un futai de 50lei+cat mai ai in portofel , indiferent de cat de bun e, nu merita.

Telefoane din cate am inteles nu fura, doar banii din portofel.

Scuze off topic. 

O seara buna

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...