Sari la conținut

Andreea 0753362492


Postări Recomandate

Vizitator agramat
Reputație: 0

Really beautiful girl indeed!    Would she perform annilingus on a client with a truly perfect hygiene ? :)    ( I sent you an sms )

She is the new revelation of Constanta .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Zilele trecute am fost cu un amic negru la ea ...am intrat amandoi deodata.ce oral negraciu cand a vazuto a luato la pula direct..mie chipurile imi facea oral...numai chef de oral nu avea ea..se vedea ca o rupe ala..in fine la sf a zis ca ia placut si cai plac pulile mari le simte..da si negraciu ii dadea numai in ciuda la insistentele mele

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am vizitat-o pe Andreea ieri si am ramas placut impresionat. Locatia este usor de gasit, dar dificil cu locurile de parcare (m-a atentionat inainte), apartamentul este mare, curat.

La telefon m-a luat tare si are o voce care parca cauta cearta dar dupa ce am intrat in apartament a fost foarte draguta, comunicativa, a zambit tot timpul.

Eu o recomand cu incredere.

Recenzie mai tarziu (lipsa timp, oboseala)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Multumesc John!!! Dar chiar am ramas surprinsa neplacut de acea persoana care a scris,ideia este ca eu stiu cine a fost si cine nu,intotdeauna sunt la locul meu ,si imi dau tot interesul ca atunci cand cineva imi calca pragul sa l fac sa se simta bine,a doua minciuna este ca eu niciodata nu primesc 2 barbati odata!!!! Si cand am o zi proasta nu lucrez ,Nu trebuie sa dau prea multe explicati,eu sunt destul de ok tu sti si ai vazut !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator vali2cta
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Andreea de cateva ori, ultima data zicea ca vrea sa se mute din inel 2 nu mai stiu daca a si facut-o. Locatia nu e rea dar nici lux, un pic frig, apa calda vine mai greu. Eu am gasit parcare mereu.

Zicea ca vrea ceva mai de lux.

Am sunat la nr din titlu, am si avut noroc sa o prind libera ca acum incerc de o saptamana si e ocupata.

Pe aceasta cale o si salut!

Note:

-locatie 8

-gfe 10

-oral neprotejat cu cim 9,5

-normal protejat 9,5

-anal nu

-corp 9

-fata 9

-cadou 100 fin/ 200 ora

-recomand cu incredere!

Cred ca v-a ajunge in top daca o tine tot asa.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator vali2cta
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Andreea de cateva ori, ultima data zicea ca vrea sa se mute din inel 2 nu mai stiu daca a si facut-o. Locatia nu e rea dar nici lux, un pic frig, apa calda vine mai greu. Am gasit loc de parcare de fiecare data.

Zicea ca vrea ceva mai de lux.

Am sunat la nr din titlu, am si avut noroc sa o prind libera ca acum incerc de o saptamana si e ocupata.

Pe aceasta cale o si salut!

Note:

-locatie 8

-gfe 10

-oral neprotejat cu cim 9,5

-normal protejat 9,5

-anal nu

-corp 9

-fata 9

-cadou 100 fin/ 200 ora

-recomand cu incredere!

Cred ca v-a ajunge in top daca o tine tot asa.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...