Sari la conținut

2 brunete focoase ... telefon 0756602055


cucu71

Postări Recomandate

  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Am sunat ...

 

EU : - Buna , te rog da mi adresa  voastra , vreau sa ajuns la voi ...

Ea : - Nu , cand ajungi la McDonald s ( completez eu , in fata la Spitalul Judetean ) suna si iti dau adresa ...

Eu : - Multumesc ...

 

concluziile le trageti voi ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

in ziarul Desteptarea / Vineri -Duminica  , 17 -19 octombrie 2014

 

'' New ! Vrei sa simti atingeri si pasiune ? Doua brunete focoase , te asteapta sa te resfete ! 0756602055 . ''

Posibil sa fie aceleasi tipe de aici : http://nimfomane.com/forum/topic/32163-doua-brunete-senzuale-telefon-0756576672/ 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/32460-masaj-erotic-telefon-0754648652/

 

 

cu numar de telefon nou si locatie noua ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Am sunat acum catva zile la nr din titlu,m-am programat...locatie e pe la Tic Tac .

Ajung in locatie 2 domnisoare.

Una bruneta,cam 165 cm , sani putin lasati .Cealalta de departe **spam editat** fapt care mi-a taiat cheful,desi arata mult mai bine decat cealalta.

Imi spune tariful 150 ron oral+normal,accept cu domnisoara care are 18+.Nu neaparat ca era o frumusete,dar era puta noua care nu am mai futut-o.

 

Infatisare 7 ... bruneta,catva kg in plus,putina celulita pe coapse , sanii lasati...nimic special.

GFE 8 - foarte sociabila,s-a oferit singura sa ma sarute, companie placuta.

Oral 8 ... nu se foloseste prea mult de maini,are grija de oute,dar il face doar protejat.Am incercat si un 69 unde si-a dat drumu pe bune,fapt ce m-a excitat maxim.

Normal 9 ... se excita si se umezeste foarte tare , are puta faina,labii marii,baga contre,ii place sa se sarute in timp ce face normal.

 

Desi nu este o frumusete,per total a fost o experienta placuta , probabil ca o sa mai trec pe la ea.

 

Grija mare,cealalta domnisoara cu fata de copilita,chiar este **spam editat**!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Vineri am sunat si am facut o programare  dupa amiaza  la ora 18 ...

Am ajung pe la ora 18 , in intersectia Tic - Tac , am sunat din nou si am primit numarul de scara si nr de ap.

Am urcat sus ( liftul nu functiona ... ) pe scari

Am intrat , am gasit 2 fete , una ceva mai mare ca si ani , vreo 26 -28 de ani

si a doua de vreo 18 -19 ani

Am zis sa incerc cu tipa mai tanara , cat am vb cu ea in bucatarie 

nu prea mi a placut atitudinea ei ...

tragea din tigara si raspundea la intrebarile mele foarte sictirita 

mi a spus ca face numai oral si normal protejat , 150 de lei 

am intrebat o , daca corespund la igiena , daca face si oral neprotejat ... a spus ca nu ...

am intrebat o , daca doresc sa fac impreuna cu ea un dus , a spus ca nu face dus , isi facuse un tatuaj cu 2 zile in urma , pe umar si se strica tatuajul ...

cand am intrebat o ce varsta are , foarte violent a spus ca daca mi se pare ceva suspect legat de varsta ei , o pot alege pe colega ei ( reactia ei foarte acida mi a ridicat un semn de intrebare legat de faptul ca e majora ...  e posibil sa nu fie )

E bruneta cu parul lung strans , ochi foarte frumosi , imbracata cu un top si cu o pereche de pantaloni scurti stramti , la inaltime nu am reusit sa o '' masor '' , a stat in pozitia sezut tot timpul conversatiei noastre ...  fiind tanara , nu are celulita ,  probabil 50 - 54 de kg  si probabil 164 -168 cm .

Colega ei e mai scunda , are cca 160 si vreo 55 - 60 de kg , lata in solduri  , probabil cu mai multe nasteri la activ ... tot bruneta , nu arata rau ...

Mie nu  mi a placut atitudinea tipei  , de 18 ani ,( pe toata perioada conversatiei cu ea am simtit o atitudine de respingere si am intuit ca nu ar fi iesit o partida prea buna  ) , am apreciat eu ( dar e posibil sa fie mai tanara , nu i am cerut C.I. )

si am ales sa plec 

Tipa de 26 -28 de ani e posibil sa fie rroma , are trasaturi de rroma ...

 

Concluziile le trageti si singuri ...

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...