Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Hai sa si contribuim! De cateva luni astept sa am timpul necesar sa fac aceste review-uri. 

 

2 vizite in perioade diferite, le voi relata in acelasi post.

 

 

1. Dupa o indelungata analiza a saloanelor de masaj, a forumului si a website-urilor am hotarat sa vizitez cel mai "luxos" (pret, locatie, website) salon de profil din Bucuresti in speranta ca serviciile vor fi la acelasi nivel.

 

Mentionez ca nu a fost primul salon vizitat (dupa unul tantric :)) si altul erotic dar foarte slab ca servicii, nu si ca pret)

 

Anyway, ma hotarasc sa merg la MonAmour intr-o seara (mai spre noapte) de weekend. Sun, raspunde o doamna amabila, fac o programare peste aprox 2 ore. 

 

Iau un taxi, ajung aproape de locatie, examinez imprejurimile cu atentie (deja ma vedeam intr-un film cu spioni and shit), vreo 2 masini cu soferi oprite in zona, un client care cobora dintr-un alt taxi si se indrepta spre aceeasi destinatie. Il las sa intre, astept 1 min si sun si eu la intrare; cerere mare se pare.

 

Imi deschide persoana de la receptie, ma pofteste inauntru, ma roaga sa merg la "receptia" de la etaj, jos mai erau cativa clienti. Ajung acolo, ma asez pe o canapea care este chiar in drumul spre baie/dus (wtf???, o femeie de serviciu facea curatenie intr-o camera, o domnisoara se plimba cu sanii goi prin zona discutand diverse cu alta, conditii de lux?), incerc sa nu imi fac simtita prea mult prezenta, examinez niste pliante de pe masa cu ofertele salonului si ma uit dupa camere de luat vederi :)) (citisem niste posturi amuzante despre salon inainte sa fac rezervarea)

 

Revine tipa de la receptie cu o singura domnisoara...sunt singura disponibila, vrei sa ramai? Le mentionez ca la telefon am fost informat cu totul altceva dar ca sa nu jignesc si pentru ca eram curios de calitatea serviciilor accept.

 

Pentru un prim masaj in acea locatie pot spune ca aveam asteptari mai mari legate de profesionalism si de fete (oferta mai diversificata).

 

 

 

Locatia - binecunoscuta, Str. Caderea Bastiliei

Arhitectural draguta dar ingramadita pentru o afacere cu atat de multi clienti. Au o receptie uriasa la parter, iar camerele si baia sunt mici si foarte prost pozitionate (te intalnesti cu alti clienti, inadmisibil cand vrei sa ai servicii de lux - nu e cazul aici). 

 

Modalitatea de contact (telefon, mess): telefonic, cu cateva ore inainte. 

 

Detalii: Mi s-a spus ca vor fi disponibile peste 3 domnisoare din care poti alege. 

 

Programul de lucru: Afisat pe site-ul lor

 

Tarifare - la ora - 300 lei

 

Nume domnisoara: Din pacate nu i-am inteles numele foarte clar si nu am intrebat-o.

 

Note:

 

 

Atitudine - 9.5 Foarte dezinvolta, vorbareata, m-a amuzat cand mi-a povestit ca atunci cand iese cu prietenii si o intreba cineva cu ce se ocupa, ea raspunde ca "Frec p..a toata ziua" :)). Nu 10, cam multe intrebari si putin insistenta.

 

Masaj: 8.5, foot masaj foarte bun, erotic.. decent

 

Aspect: nu dau nota; pe la 1.65, sani putin lasati, mai "solida"

 

Locatie: 8. Nu poti sa dai mai mult cand sunt probleme ca te vezi cu alti clienti.

 

 

 

2. A doua vizita, tot in weekend.

 

Sun aproape de sfarsitul programului de lucru si intreb daca mai accepta clienti, receptionista cu putina lacomie, bineinteles!

 

Intreb cate domnisoare mai sunt disponibile ca ajung in 15 min (eram deja in taxi) - in acest moment sunt disponibile 5. Ma surprinde putin tinand cont ca mai erau cam 10-20 min pana se incheia programul de lucru, dar zic ca nu o sa scada la una, poate, ca prima data.

 

Ajung in locatie, o receptionista mai in varsta dar mai experimentata (se vedea ca are ceva ani de munca in domeniu) ma intreaba daca servesc o bautura. Refuz politicos si merg in receptia de la etaj la recomandarea ei sa astept domnisoarele.

 

Vin 3 fete (deci pica cate una la 5 min) pe rand si se aseaza pe canapele in apropiere de mine. Ultima care intra era probabil cam rupta de oboseala sau plictiseala pentru ca o alta (Dora, cea pe care urma sa o aleg) ii spune in gluma sa zambeasca. Deja imi lasase un gust cam amar sa le vad asa, plus ca atractiv toate erau cam in aceeasi nota.

 

Ma intreaba receptionista daca m-am decis, eu ii raspund ca daca fetele sunt obosite lasam pe alta data fara probleme. Dar cum niciodata nu se pune profesionalismul inainte banilor (in cazul lor), le intreaba retoric pe fete daca sunt in forma...prima raspunde Dora (care parea cea mai fresh si cu un plus), o aleg pe ea.

 

 

Cand sa ma conduca la dus , surpriza, iesea un strain...a glumit el putin, am trecut peste.

 

Revenim la masaj, pe scurt: no foot masaj, 10-15 min masajul normal si body, apoi sa te intorci, pana in 10 min body masaj si cu graba spre finalizare...aici, plictiseala mare (mai mult pentru mine decat pentru ea daca iti poti imagina), 15+ min de incercari nesatisfacatoare (stanga, dreapta, ambele, putin amuzat vroiam sa ii spun sa incerce si cu picioarele). Iti dadea impresia ca nu se pricepe sau ca esti un performer mondial, m-a intrebat la un moment dat daca eu termin atat de greu :)) Vazand ca nu are succes imi spune ca este prea obosita, ca a lucrat peste 12 ore incontinuu, daca vreau sa incerc si eu ca nu mai poate... Wtf? Ii raspund ca nu, merci (poate ma confunda cu un alt gen de oameni). Mi-a mentionat ca ii pot face reclamatie daca vreau dar nu mai poate continua.

 

Dupa dus, astept taxi-ul la receptie, ma intreaba tipa de acolo,

 

cum a fost masajul, multumit? 

Eu ii raspund ca nu chiar dar prefer sa nu discutam

dar de ce? ca feedback-ul este important

Ii mentionez doar ca poate am venit eu prea tarziu, de aceea am si intrebat de oboseala...

 

 

Note:

 

 

Atitudine - 6, plicitiseala/oboseala

 

Masaj: 6

 

Aspect: nu dau nota

 

Locatie: 7, mai putin decat prima data din cauza intalnirii directe cu alt client

 

Tarifare - la ora - 300 lei

 

De revenit? Nu prea curand. 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

exact ce am zis de mai multe ori. preturi imense, servicii de rahat.  nu s-a schimbat nimic intre timp. si acum e la fel. fara intimitate, plictiseala pe fete, etc.

 

 300 lei o laba?! trebuie sa fii complet cretin SAU sa nu stii inca despre ce e vorba....sa te duci intr-un astfel de salon   :)

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Cred ca ei au ca target ca cel putin 90% dintre clienti sa fie straini pentru ca sunt mai usor de manipulat, fetele cunosc limbi straini, locatia este cat de cat aranjata. Cand vine vorba de localnici nu isi mai dau interesul.

 

Prezinta o lipsa totala de respect si profesionalism.

 

Apropo, am omis in postul anterior, nu am primit bon fiscal la niciuna dintre vizite.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca ei au ca target ca cel putin 90% dintre clienti sa fie straini pentru ca sunt mai usor de manipulat, fetele cunosc limbi straini, locatia este cat de cat aranjata. Cand vine vorba de localnici nu isi mai dau interesul.

 

Prezinta o lipsa totala de respect si profesionalism.

 

Apropo, am omis in postul anterior, nu am primit bon fiscal la niciuna dintre vizite.

 

laba facuta in sila si cu mult plictis nu este inca fiscalizata  :)

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

@m mister

 

pai pretenash daca vi la spartul targului, normal ca nu primesti servicii de cea mai inalta calitate. Gandeste-te ca fetele alea lucreaza de la 12-13 pana la 5 dimineata. Daca vi la 4 dimineata nu o sa mai aiba acelasi spor ca la ora 15 nu? E ca la piata, daca vi sa faci piata sambata dimineata iei cele mai bune legume, daca vi duminica seara, sau luni, culegi ce a ramas nevandut. 

Pe de alta parte ai vazut si tu ca e vad mare de straini, se poate sa suni sa iti zica ca sunt 5 fete disponibile si peste 10 minute sa intre in salon un grup de 4 indivizi sa ia fiecare cate o fata si ramane pentru tine doar 1 disponibila. Acuma ce vrei sa te astepte pe tine sa vi, sa le zica la aia, ba stati asa ca vine un nene din taxi alege el primul din 5 fete si dupa ce alege el, puteti sa alegeti si voi. Priveste partea buna, salonul e frecventat de multa lume, este o sansa sa fie fete frumoase, ca se fac bani. Cat de frumoase sunt, nu stiu, n am fost dar candva voi ajunge sigur si o sa va zic.

 

Hai sa iti zic eu cum se face. Iti planifici o zi, de preferabil in timpul saptamanii si vi pe la deschidere, gen ora 13-15. Atunci o sa vezi majoritatea fetelor, ele se prezinta, retii cum le cheama pe primele 2 in top frumoase, intri cu una. Dupaia cand iti mai arde de  :masaje  suni si faci programare la ce ora vrea pula ta. Pentru ca fata te stie, ai revenit si sunt sanse sa mai revi, ea se va purta frumos chiar daca vi la 4 dimineata (personal te as sfatui sa vi la o ora normala, ca si fetele sunt niste angajate si tu la munca dai alt randament la inceputul/mijlocul programului decat cu o ora inainte de plecare). In caz ca nu esti multumit de prestatie, te programezi la cealalta din top frumoase. Chestiile astea ti le zic din experienta, asa am facut cand frecventam salonul concurent de pe la eroilor  :date ...ce amintiri frumoase  :crazylove ....    ma prindea 4 dimineata , adormeam prin salon....asta inseamna sa fi mafiot  :pimp

 

Ah si la faza cu bonul esti penibil pe bune  :jerkoff . Cu ce te incanta daca iti da bon fiscal? Crezi ca o sa faca statul vreun spital cu banii tai? Dream on...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Cu ce te incanta daca iti da bon fiscal? Crezi ca o sa faca statul vreun spital cu banii tai? Dream on...

Din cauza oamenilor cu mentalitati precum a ta se ajune la deficite bugetare de cateva miliarde de euro pe an ca mai apoi sa fie necesar a fi recuperate prin taxe suplimentare.

 

Mai pe intelesul unora si in alt context...daca ai cumparat un produs foarte prost pe care nu il poti returna, o sa lasi si bacsis suplimentar cumparandu-l la negru?

 

Nu stiu cine viseaza aici.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu a existat nici o Patricia in acel salon,avea un alt nume"V"MD

 

 

 

 

 

 

[/right]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

 

 

 

 

(fără subiect)

 

 

 

 

 

Mesaje primite

 

 

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/profile_mask2.png

 

 

 

 

 

vizi reg <[email protected]>

 

 

 

19:51 (Acum 13 minute)

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

 

 

 

 

 

 

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

 

 

către mine

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

 

 

 

 

 

 

                Patricia, mon amour

 

 

 

Patricia, una dintre cele mai frumoase maseuze VIP din peisajul bucureștean, a dispărut de prin ianuarie de la salonul unde o cunoscusem, lăsând pradă tristeții grupul ei de fani printre care ma aflu si eu.

Mi-am amintit ca îl vorbisem Patriciei de  Mon Amour ca de un salon de elita din București si stiam  ca este un loc elegant si potrivit pentru o fata ca ea, asa că mă asteptam sa se fi dus acolo.

Un camarad de pe forum a semnalat deunazi o informatie primită de la un tert amic, cum ca acum este o Patricia la Mon Amour. Oare sa fie EA  si nu o alta cu acelasi pseudonim ?

Desigur, merita sa incerc, cu circa 75 la sută sanse de succes.

 

Acum cateva zile am sunat la plezneală la salonul Mon Amour si am intrebat cand o pot găsi pe Patricia. Mi s-a spus sa revin  în ziua urmatoare (ce emotie !) , asa ca am sunat a doua zi si  m-am programat pentru masaj seara la nouă...

Am  venit din vreme pe Caderea Bătăliei ca sa am timp sa parchez. Imediat cum  am gasit un loc liber, m-am şi năpustit sa-l ocup si am facut multiple manevre ca sa-mi asez corect masina  intr-un loc mic...dar dupa ce am coborât multumit, am vazut in apropiere  vreo cateva locuri  largi unde se putea parca confortabil...deci sunt destule locuri, asa că puteti merge linistiti.

La numarul 72B am gasit salonul mutat intr-o vila noua, renovată acum vreo trei ani  prin grija competentă a Alinei Plugaru, despre care am auzit numai lucruri bune.

 

Cand am ajuns, îmbulzeală la intrare!

Era un grup de vreo patru tipi ce parlamentau in engleză si română cu receptionera care le bloca trecerea. Eu am strigat peste ei ca am programare, cuvant magic, iar doamna m-a verificat pe listă si am intrat triumfător....dând nas in nas in hol chiar cu  minunata Patricia. Arata parca si mai bine, inalta, cu un corp frumos, îmbrăcată doar in bikini si sutien, ca toate fetele ce mişunau prin salon. Plăcută revedere!...am urcat apoi imediat spre camerele de la etaj, pentru că la receptie mai asteptau şi alti musterii. Agitatie peste tot, fete frumoase si clienti nerăbdători, iar menajera salonului de-abia mai făcea faţă sa aranjeze camerele.

 

La etaj am intrat in camera cinci parcă, elegant amenajata in stil modern: o lumina difuză se revarsa dinspre tavan ca o ploaie violetă, prin sute de fire luminoase. Un perete de oglinda, un altul din sticla decorativă cu lumină violetă pe contur si  draperia de mătase de la geam formau o camera perfectă pentru momente de vis...

Am iesit pentru duş infăsurat in prosop si am fost condus de Patricia, in timp ce pe hol astepta răbdător un alt client, iar eu m-am facut ca nu mă vede  :blushing2

Masajul a fost pe masura asteptărilor, tehnică superioară, relaxare, discutii plăcute, amuzante, incitante, erotism bine dozat, finalizare superbă prin tehnici subtile de masaj, apoi iar relaxare, glumiţe si în final duş in cabine de sticlă alăturate...multe butoane, instalatie sofisticată, normal că am zăpăcit butoanele  si m-am opărit si răcit in acelaşi timp, noroc ca fata era alături, asa că am mai avut iar de ce râde-n baie =))

 

Ceva note, in rezumat:

 

10 pentru minunata Patricia, este exceptională din toate punctele de vedere,

aspect, atitudine,  inteligenţă,  are umor, chiar si cânta . Comunicativă, oferă GFE de nivel maxim. Igiena perfectă. Nefumatoare, respiratie proaspătă...e fata din vis.

10 pentru masajul de relaxare, acum fata este maestra, te ia mărunt  de la degetele de la picioare pana la ceafa si nu numai.

La fel 10 pentru mesajul body si erotic, este imaginativa si  extrem de calda, se implica mult si o simti ca se bucura cand îti ofera placere.

 

Salonului,  un 10 clar. Este frumos, curat si modern  amenajat, inca miroase a nou.

Fetele sunt superbe: eu eram programat la Patricia, dar nu puteam sa ma abtin sa întorc capul dupa cate o zeiţă in bikini parca si mai frumoasă....asta explicã şi afluxul mare de clienti, asa cã vă trebuie o programare, altfel asteptat in zadar la usă până vă trece cheful.

 

Pretul este de 300 lei pentru o oră de răsfăț cu o zână intr-un loc de vis.

 

Multumesc, minunată Patricia !

 

MD

 

 

 

P.S. Diavolul de pe umăr mă îndeamnă să mai zic ceva:

Salonul Mon Amour din vechea locatie - tot de pe Bastiliei - avea camere de luat vederi care înregistrau imagini din timpul masajelor, asta ştiu sigur (pentru protectia fetelor  :dodgy: )

Acum, in locatia nouă, in centrul unui frumos  panou decorativ de sticlă din perete, am avut impresia ciudată că este ceva...dar ştiu că sunt paranoic...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
               Este demonstrat stiintific ca masajul prezinta reale beneficii organismului, cel erotic mai mult decat atat asa ca m am decis, asa ca de inceput de an sa imi fac o rezervare la cel mai cel salon din oras. Si nu mi-a parut rau. Am sunat in speranta ca voi reusi o programare din scurt, in 45 min, insa surpriza toate camerele ocupate. A trebui sa aman pentru vreo ora jumate si m am invartit intre timp prin buricul targului. E de preferat sa va faceti programare, pentru ca sunt multi amatori si daca mergeti in cognito s-ar putea sa luati tzepa, toate camerele fiind ocupate.

              Am poposit in locatie si am fost placut surpins de designul ei.  Arata foarte bine, cald, primitor. Cica daca ai noroc, o poti intalni chiar pe Alina Plugaru in persoana, eu n am vazut-o dar cine stie poate datile viitoare o zaresc. Receptionera foarte amabila si distinsa m-a rugat sa ma duc la etajul 2 dar eu ametit cum sunt am urcat pana la 1 crezand ca al doilea etaj nu exista. Surpiza, mai erau alti 2 confrati care isi asteptau randul, i am salutat si m am asezat langa ei. Pe o masuta erau niste reviste Playboy, pentru cei care sunt nerabdatori si nu isi pot stapani emotiile. Am asteptat pret de cateva minute pana ce au aparut mandrele, doar 3 la numar, insa de inteles avand in vedere numar mare de clienti. Ceea ce mi-a placut foarte mult, denota profesionalism si respect este faptul ca mi s-a permis mie sa aleg primul si nu cei 2 clienti mult mai potenti financiari deoarece eu aveam programare si ei veniserea fara.

              Am ales-o pe Mada o fata foarte sexy, cu niste ochi si buze superbe care mi-a placut. Am purces la igienizare  :dus2  dar dusul avand un design futurist si eu fiind mai de la tara

nu am stiut sa l folosesc, insa a venit si mandra la dus si mi a facut instructajul  :rtfm . Partea cu masajul a fost la inaltimea asteptarilor. A inceput cu un masaj de relaxare, pe care am rugat-o sa nu se omoare cu el, caci nu pentru asta am venit si in mod sigur domnisoara va mai presta multe masaje in ziua aceea. Mi se umflase ceva intre picioare, daca continua mult probabil gauream salteua asa ca m am intors si am inceput eroticul. Nu se grabeste, este dezinvolta, stie masaj, foloseste atat sanii cat si alte parti ale corpului. Pe tavan era o oglinda uriasa in care poti vedea corpul perfect al mandrei dar si pe al tau, acuma fiecare cum se stie, eu am avut cu ce ma mandri. Am remarcat silueta mandrei, posteriorul perfect, mani/pedi impecabil si bineinteles luat de val am finalizat apoteotic. 

              Dupa ce mi am revenit din beatitudine  m am sters ca un gentleman ce sunt si m am asezat la taclale. Mai scria pe aicea ca cica fetele arata bine dar ar fi arogante si nu ar oferi gfe, minciuni, m am simtit foarte bine cu Madalina, exact cum ti ai inchipui ca ar decurge un masaj perfect.

Am si depasit ora cu vreo 10 min, nu a batut nimeni in use. Cum de obicei momentele placute dureaza putin m am imbracat si satisfacut m am pierdut in multimea agitata a Bucurestiului.

              Concluzia dai un ban dar stai in fata. E de revenit.

 

Locatie: 10 tot dusuri, designul camerei, mobilier, muzica ambientala, parfumuri tot ce vrei.  :bravo

Fete: pentru toate gusturile dar nu pentru toate buzunarele. Madalina a fost pe gustul meu, caci altfel nici nu o algeam, ii dam 10 si ei.

Masaj 10.

Cost 300 ron. Am primit si bon (pentru carcotasii care cer) si un calendar promotional, cred k il pun pe birou sa imi mearga bine tot anul.  :251x

 

Masaj placut!  :masaje
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

 

               Este demonstrat stiintific ca masajul prezinta reale beneficii organismului, cel erotic mai mult decat atat asa ca m am decis, asa ca de inceput de an sa imi fac o rezervare la cel mai cel salon din oras. Si nu mi-a parut rau. Am sunat in speranta ca voi reusi o programare din scurt, in 45 min, insa surpriza toate camerele ocupate. A trebui sa aman pentru vreo ora jumate si m am invartit intre timp prin buricul targului. E de preferat sa va faceti programare, pentru ca sunt multi amatori si daca mergeti in cognito s-ar putea sa luati tzepa, toate camerele fiind ocupate.
              Am poposit in locatie si am fost placut surpins de designul ei.  Arata foarte bine, cald, primitor. Cica daca ai noroc, o poti intalni chiar pe Alina Plugaru in persoana, eu n am vazut-o dar cine stie poate datile viitoare o zaresc. Receptionera foarte amabila si distinsa m-a rugat sa ma duc la etajul 2 dar eu ametit cum sunt am urcat pana la 1 crezand ca al doilea etaj nu exista. Surpiza, mai erau alti 2 confrati care isi asteptau randul, i am salutat si m am asezat langa ei. Pe o masuta erau niste reviste Playboy, pentru cei care sunt nerabdatori si nu isi pot stapani emotiile. Am asteptat pret de cateva minute pana ce au aparut mandrele, doar 3 la numar, insa de inteles avand in vedere numar mare de clienti. Ceea ce mi-a placut foarte mult, denota profesionalism si respect este faptul ca mi s-a permis mie sa aleg primul si nu cei 2 clienti mult mai potenti financiari deoarece eu aveam programare si ei veniserea fara.
              Am ales-o pe Mada o fata foarte sexy, cu niste ochi si buze superbe care mi-a placut. Am purces la igienizare  :dus2  dar dusul avand un design futurist si eu fiind mai de la tara
nu am stiut sa l folosesc, insa a venit si mandra la dus si mi a facut instructajul  :rtfm . Partea cu masajul a fost la inaltimea asteptarilor. A inceput cu un masaj de relaxare, pe care am rugat-o sa nu se omoare cu el, caci nu pentru asta am venit si in mod sigur domnisoara va mai presta multe masaje in ziua aceea. Mi se umflase ceva intre picioare, daca continua mult probabil gauream salteua asa ca m am intors si am inceput eroticul. Nu se grabeste, este dezinvolta, stie masaj, foloseste atat sanii cat si alte parti ale corpului. Pe tavan era o oglinda uriasa in care poti vedea corpul perfect al mandrei dar si pe al tau, acuma fiecare cum se stie, eu am avut cu ce ma mandri. Am remarcat silueta mandrei, posteriorul perfect, mani/pedi impecabil si bineinteles luat de val am finalizat apoteotic. 
              Dupa ce mi am revenit din beatitudine  m am sters ca un gentleman ce sunt si m am asezat la taclale. Mai scria pe aicea ca cica fetele arata bine dar ar fi arogante si nu ar oferi gfe, minciuni, m am simtit foarte bine cu Madalina, exact cum ti ai inchipui ca ar decurge un masaj perfect.
Am si depasit ora cu vreo 10 min, nu a batut nimeni in use. Cum de obicei momentele placute dureaza putin m am imbracat si satisfacut m am pierdut in multimea agitata a Bucurestiului.
              Concluzia dai un ban dar stai in fata. E de revenit.
 
Locatie: 10 tot dusuri, designul camerei, mobilier, muzica ambientala, parfumuri tot ce vrei.  :bravo
Fete: pentru toate gusturile dar nu pentru toate buzunarele. Madalina a fost pe gustul meu, caci altfel nici nu o algeam, ii dam 10 si ei.
Masaj 10.
Cost 300 ron. Am primit si bon (pentru carcotasii care cer) si un calendar promotional, cred k il pun pe birou sa imi mearga bine tot anul.  :251x
 
Masaj placut!  :masaje

 

Bună seara.

 

La Mon Amour Massage ne străduim permanent să oferim cele mai bune servicii pentru clienţii noştri iar opinia dumneavoastră este foarte importantă pentru noi. Vă mulțumim că aţi ales salonul nostru de masaj erotic, pentru aprecieri și feedback și vă așteptăm să reveniți cu plăcere la Mon Amour Massage.

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

19 ianuarie 2017

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Alina Plugaru nu s-a apucat inca de masaj?

 

Bună seara.

 

Vă mulțumim pentru interesul manifestat față de serviciile oferite de salonul nostru de masaj erotic și vă informăm că domnișoara Alina Plugaru nu face masaj, se ocupă exclusiv de managementul Mon Amour Massage și este prezenta zilnic, timp de câteva ore, în recepția principală a salonului nostru.

Așteptăm cu nerăbdare să avem plăcerea de a vă avea ca oaspete la Mon Amour Massage.

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

19 ianuarie 2017

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
              M am gandit ca ar fi interesant daca as aprofunda tematica masajului erotic asa ca am revenit pe caderea bastiliei. De data asta a fost mai liber si am avut o plaja larga

de domnisoare din care sa aleg. Aveau unele niste sani  :movingthem1  pfoaa cred k Adina Barbu ar fi invidioasa pe unele. Pana la urma am ales o pe Carla, o bruneta superba. Arata in asa

fel de zici ca venea direct de pe Copocabana, Cancun sau Boracay. Ce s-o mai lungesc, daca nu iti place cum arata probabil esti gay. Dupa inmanarea amendei de 300 roni am fost 

dus intr-o incaperea cocheta si am purces la dus  :dus2 . A inceput masajul. Intai relaxare. Vroiam sa i zic sa trecem mai repede la erotic dar am lasat-o caci facea o treaba tare buna.

Apoi body. Deja se incinse atmosfera dea binelea. M a invitat sa ma intorc, eu atata asteptam sa aud. Prin tehnice specifice masajului erotic am fost dovedit destul de repede. 

Dupaia hopa la dus sa scapam de ulei si micul chat de final. Cand esti in compania unor asemenea feline timpul trece al dracului de repede. Mi a placut mult Carla, il are pe vino ncoace  :gifs_ojos .

Notele sunt de 10 la toate capitolele.

 

              Acuma daca salonul este atat profesionist si atent la feedbackul nostru as avea o sugestie. Ar fi binevenita o schema de genul, la 4 masaje intr-o luna cu aceeasi domnisoara, unul gratis, sau ceva de genul acesta. Astfel de scheme sunt prezente la unele saloane, ar spori si mai mult fidelitatea. Anyway, you are doing a great job  :clapp

  • Like 2
Link spre comentariu

 

              M am gandit ca ar fi interesant daca as aprofunda tematica masajului erotic asa ca am revenit pe caderea bastiliei. De data asta a fost mai liber si am avut o plaja larga
de domnisoare din care sa aleg. Aveau unele niste sani  :movingthem1  pfoaa cred k Adina Barbu ar fi invidioasa pe unele. Pana la urma am ales o pe Carla, o bruneta superba. Arata in asa
fel de zici ca venea direct de pe Copocabana, Cancun sau Boracay. Ce s-o mai lungesc, daca nu iti place cum arata probabil esti gay. Dupa inmanarea amendei de 300 roni am fost 
dus intr-o incaperea cocheta si am purces la dus  :dus2 . A inceput masajul. Intai relaxare. Vroiam sa i zic sa trecem mai repede la erotic dar am lasat-o caci facea o treaba tare buna.
Apoi body. Deja se incinse atmosfera dea binelea. M a invitat sa ma intorc, eu atata asteptam sa aud. Prin tehnice specifice masajului erotic am fost dovedit destul de repede. 
Dupaia hopa la dus sa scapam de ulei si micul chat de final. Cand esti in compania unor asemenea feline timpul trece al dracului de repede. Mi a placut mult Carla, il are pe vino ncoace  :gifs_ojos .
Notele sunt de 10 la toate capitolele.
 
              Acuma daca salonul este atat profesionist si atent la feedbackul nostru as avea o sugestie. Ar fi binevenita o schema de genul, la 4 masaje intr-o luna cu aceeasi domnisoara, unul gratis, sau ceva de genul acesta. Astfel de scheme sunt prezente la unele saloane, ar spori si mai mult fidelitatea. Anyway, you are doing a great job  :clapp

 

O identifici pe capra in fotografiile de pe site-ul lor? Probabil ca nu fiindca nu au ceva individual si de actualitate cu fiecare fata, ci doar niste poze amestecate, generale care nu stiu daca mai reprezinta realitatea (si nu ma refer la pereti si la decor), ci la fauna din interior...sa-ti fie de bine!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

M-am uitat la pozele de pe site. Nu identific nici una din fetele la care am fost. Ce pot sa spun este, ca impresie generala, fetele din salon arata o leaca mai bine decat cele de pe site. Deci concordanta exista. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

 

              M am gandit ca ar fi interesant daca as aprofunda tematica masajului erotic asa ca am revenit pe caderea bastiliei. De data asta a fost mai liber si am avut o plaja larga
de domnisoare din care sa aleg. Aveau unele niste sani  :movingthem1  pfoaa cred k Adina Barbu ar fi invidioasa pe unele. Pana la urma am ales o pe Carla, o bruneta superba. Arata in asa
fel de zici ca venea direct de pe Copocabana, Cancun sau Boracay. Ce s-o mai lungesc, daca nu iti place cum arata probabil esti gay. Dupa inmanarea amendei de 300 roni am fost 
dus intr-o incaperea cocheta si am purces la dus  :dus2 . A inceput masajul. Intai relaxare. Vroiam sa i zic sa trecem mai repede la erotic dar am lasat-o caci facea o treaba tare buna.
Apoi body. Deja se incinse atmosfera dea binelea. M a invitat sa ma intorc, eu atata asteptam sa aud. Prin tehnice specifice masajului erotic am fost dovedit destul de repede. 
Dupaia hopa la dus sa scapam de ulei si micul chat de final. Cand esti in compania unor asemenea feline timpul trece al dracului de repede. Mi a placut mult Carla, il are pe vino ncoace  :gifs_ojos .
Notele sunt de 10 la toate capitolele.
 
              Acuma daca salonul este atat profesionist si atent la feedbackul nostru as avea o sugestie. Ar fi binevenita o schema de genul, la 4 masaje intr-o luna cu aceeasi domnisoara, unul gratis, sau ceva de genul acesta. Astfel de scheme sunt prezente la unele saloane, ar spori si mai mult fidelitatea. Anyway, you are doing a great job  :clapp

 

 

La Mon Amour nu sunt interesati de astfel de tehnici de marketing, fidelizarea clientilor etc. Au o plaja mult prea mare de clienti, mai ales straini, sunt interesati doar de bani.

De curiozitate pe la ce ora ai fost de ai gasit mai liber? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

La Mon Amour nu sunt interesati de astfel de tehnici de marketing, fidelizarea clientilor etc. Au o plaja mult prea mare de clienti, mai ales straini, sunt interesati doar de bani.

De curiozitate pe la ce ora ai fost de ai gasit mai liber? 

Nu iti impartasesc punctul de vedere. Faptul ca au multi clienti denota ca au fete frumoase si servicii de calitate, li se duce vestea, oamenii se intorc. Eu am fost de cateva ori, de fiecare data m am simtit respectat. Niciodata nu am ramas cu impresie ca fata la care am fost ar astepta spaga sau ar avea alt spor, in functie de buzunarul clientului, lucru intalnit la unele saloane. Ca sa iti raspund la intrebare am venit in amiza mare, 13 14 cam asa era. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...