Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Cea mai proasta primire de cand merg la masaj.

Am fost pus sa astept si sa am surpriza ca trebuie sa interactionez si cu alti clienti.

Curatenia este punctul forte. Fetele sincer nu m-au dat pe spate...

Am intrat cu o fata botoxata care m-a pus sa astept 20 de minute sa faca alt client dus... Am inceput masajul de relaxare care a durat 20 de min, apoi m-am intors si pur si simplu a navalit pe el cu o laba mecanica de nu am putut nici macar sa o opresc... asta a fost tot.

 

Pentru mine a fost de ajuns, nu o sa mai merg la acest salon renumit...

 

Bună ziua.

 

Vă rugăm să acceptați scuzele noastre sincere pentru experiența negativă pe care ați trăit-o la salonul nostru de masaj erotic. Ne străduim permanent să oferim cele mai bune servicii pentru clienţii noştri iar opinia dumneavoastră este foarte importantă pentru noi.

Din păcate, în acest caz nu am reușit să satisfacem așteptările dumneavoastră. Încercăm să abordăm această problemă şi sperăm să o soluţionăm cu promptitudine, pentru dumneavoastră şi pentru viitorii clienţi.

 

Dacă sunteţi de acord, vă rugăm să ne comunicaţi câteva detalii suplimentare care ne-ar putea ajuta să înţelegem mai bine experienţa dumneavoastră (numele maseuzei sau o scurtă descriere, serviciul ales precum şi ziua în care ne-aţi vizitat). Ne puteţi contacta folosind formularul de feedback de pe site-ul nostru (www.monamour-masaj.ro/contact-masaj-erotic). În urma analizei noastre, dacă aspectele semnalate se confirmă, conducerea Mon Amour Massage este decisă să vă ofere returnarea integrală a contravalorii serviciului achitat.

 

Vă mulţumim anticipat!

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

15 februarie 2019

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Pai daca doi oameni spun ca se intalnesc cu alti clienti in salon ce mai conteaza fata ?!??!? Inseamna ca este o practica. Inseamna ca nu se prea tine cont de intimitate. Inseamna ca nu se poate altfel.....

Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

Nu sunt de acord,dimpotrivă au lucruri in plus fața de Acum câțiva ani(ex:poze pe site)

Iar faptul că nu găsești locuri,arată că au crescut.

Fă-ți mesageria privată și-ți trimit eu o listă cu fetele ok(7-8 pentru experiențe memorabile). Si imi spui cum a fost.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Camerele alea video mai exista? Apropo de intimitatea clientilor...umbla vorba ca si prin camere ar cam fi prezente...doar umbla vorba, eu nu acuz!

asa am auzit si eu, plus ca povestea cu intalnirile intre clienti pe holuri sunt o problema constanta ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Camerele alea video mai exista? Apropo de intimitatea clientilor...umbla vorba ca si prin camere ar cam fi prezente...doar umbla vorba, eu nu acuz!

 

Bună ziua.

 

În legătură cu preocuparea legitimă a clienţilor noştri cu privire la respectarea condiţiilor de confidenţialitate, conducerea salonului Mon Amour Massage doreşte să facă, din nou, următoarele precizări:

 

- NU au fost, NU sunt şi NU vor fi niciodată monitorizate camerele de masaj, toaletele şi băile salonului Mon Amour Massage din Bucureşti (spațiile care oferă un grad maxim de confidenţialitate).

 

- Salonul este dotat cu un sistem integrat de supraveghere video, antiefracţie, control acces, detecţie incendiu şi intervenţie rapidă, realizat cu respectarea cerinţelor legale şi în condiţii care să asigure securitatea, confidenţialitatea şi respectarea drepturilor clienţilor şi ale angajatelor noastre. Camerele de supraveghere monitorizează doar recepţiile, holurile, intrarea şi exteriorul clădirii iar supravegherea video este evidentă şi captează numai imagini, nu şi audio. Clienţii sunt de acord că activităţile din aceste spaţii pot fi monitorizate şi că orice act ilegal înregistrat poate fi transmis poliţiei sau autorităţilor competente.

- Sistemul a fost proiectat şi realizat de o firmă specializată în domeniu şi respectă toate prevederile Legii Nr. 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor şi protecţia persoanelor şi a Normelor metodologice adoptate prin HG Nr. 1010/2004, ale Legii Nr. 677/2001 pentru protecţia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal şi libera circulaţie a acestor date precum şi Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal şi privind libera circulaţie a acestor date şi de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul General privind Protecţia Datelor).

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

5 martie 2019

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Pai daca doi oameni spun ca se intalnesc cu alti clienti in salon ce mai conteaza fata ?!??!? Inseamna ca este o practica. Inseamna ca nu se prea tine cont de intimitate. Inseamna ca nu se poate altfel.....

 

Bună ziua.

 

Suntem pe deplin conştienţi de faptul că clienţii noştri preţuiesc şi necesită discreţie şi confidenţialitate. Respectarea confidenţialităţii clientului nostru este o parte vitală a creării unei relaţii de succes client/salon, construită pe încredere şi loialitate.

Ne străduim permanent pentru a oferi discreţie maximă iar în 90 % dintre cazuri reuşim acest lucru, fără posibilitatea de întâlnire între clienții noștri. Este adevărat că mai există anumite situaţii punctuale în care nu reuşim să satisfacem așteptările dumneavoastră, în special în momentele în care există foarte multe solicitări pentru serviciile noastre de masaj.

Ne cerem scuze pentru aceste situaţii, încercăm să abordăm această problemă şi sperăm să găsim cât mai repede soluţiile care pot asigura permanent un grad de discreţie de 100 % pentru toţi clienţii noştrii.

Pentru evitarea acestei potenţiale probleme, vă recomandăm rezervările anticipate ce pot fi efectuate telefonic sau prin sistemul de rezervare online de pe site-ul nostru (www.monamour-masaj.ro/rezervare-masaj-erotic).

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

5 martie 2019

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da , Mon Amour are o oferta de te imbolnaveste.

Pe de o parte preturile.

Minim 300 Lei ora masaj erotic , 400 Lei cu frisca si pana la 1200 Lei ceva VIP.

Dar si maseuzele....manechine , chiar manechine de lenjerie....unde le-au gasit ?

Doar cateva poze

Ana

Rania

Andreea

Amalia

 

Jos palaria !😋☺

post-285749-0-23252400-1553519730_thumb.jpg

post-285749-0-13713600-1553519741_thumb.jpg

post-285749-0-14275600-1553519758_thumb.jpg

post-285749-0-67517000-1553519769_thumb.jpg

post-285749-0-95940100-1553519782_thumb.jpg

post-285749-0-98186500-1553519791_thumb.jpg

post-285749-0-68050700-1553519807_thumb.jpg

post-285749-0-02179200-1553519818_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

   Pozele sunt mult photoshopate. Când le vezi la prezentare,  nu rămâi ca la dentist.

   Am fost de curând. Nu mai scriu nicio recenzie că e inutil. N-ai cu cine, n-ai de ce.

   Spun doar că toate cele 6 fete care au ieșit la prezentare erau frumușele. Nu frumoase, deci cam de nota 8, una poate 7,5.

   Am ales-o pe Delia. Super.

   Mai zic doar că salonul este, de departe, cel mai tare. Se făceau clasamente pe-aici. E inutil. N-are rival. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Review dupa prima vizita la Mon Amour(stiu...abia acum...asta e).
Am facut programare direct la Rania, judecand dupa pozele de pe site si nedorind sa trec prin ritualul alegerii cadanei din multimea de fete disponibile la ora respectiva.
 

Rania arata super, dintr-o anumita perspectia, adica cur, tate - ambele la superlativ -  draguta la fata, exceptand botox-ul care mi se pare ca o dezavantajeaza (parere strict subiectiva care tine de gustul fiecaruia). Oricum, mi se pare greu sa gasesti la Mon Amour o fata fara botox si fara silicoane. Pare o strategie a firmei de a atrage clientii.

Masaj de relaxare bunicel,urmat de body to body, foarte bun si un masaj erotic ok. Permisivitate la atingeri pe tot corpul, O cerere de-a mea nu a fost indeplinita si anume ca finalizarea sa nu se faca cu mana. Rania a incercat, dar fara success, singura optiune diferita fiind finalizarea prin frecarea sanilor de obiect, operatie ne-reusita. 

Locatia,strada caderea Bastiliei, putin mai sus de ASE. Parcare cu plata in apropiere. Baie si camere super-luxoase.
Receptie avea un design interesant, de asemenea.
Camera cu oglinzi si niste decoratiuni sub forma de franjuri albe atarnate de tavan.  
Papuci sigilati,prosoape mari si curate.

Notele mele:

Locatie: 10

Rania:9 

Masaj de relaxare: 8

Erotic:7

De recomandat: nu, pretul este un pic cam mare fata de calitatea serviciilor oferite.
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Ce fata recomandați pentru mesajul de dominare? Si se pot atașa poze cu ustensilele folosite la dominare?

 

Bună ziua.

 

La Mon Amour Massage vă oferim masajul "Soft Control", un serviciu de dominare uşoară pentru cei care îşi doresc să exploreze dominaţia într-un mod senzual, combinând câteva fetişuri şi un masaj erotic cu o stăpână superbă. Masajul erotic "Soft Control" este recomandat bărbaţilor care se bucură de partea senzuală a dominaţiei şi care preferă să fie servitori supuşi, dominaţi de către o femeie. Dominarea senzuală celebrează plăcerea faţă de durere, nu implică violenţă, agresiune sau umilinţă, iar partenerul supus este tratat cu reverenţă şi lăudat.

 

Multe dintre instrumentele unei dominări senzuale sunt familiare celor folosite în BDSM, cum ar fi bice, măşti pentru ochi, ulei de masaj, zgardă şi cătuşe din piele, cravaşe, paddle, manşete de piele sau mătase, cuburi de gheaţă, etc. Nu am realizat fotografii doar cu aceste accesorii dar câteva dintre ele pot fi văzute în fotografiile ataşate din Galeria noastră Foto.

 

Salonul nostru de masaj erotic are o selecţie variată de femei dominante din care puteţi alege. Vă rugăm să ne sunați direct la telefon 0732 889 966 sau 021 316 88 38, în ziua în care doriţi să ne vizitaţi, iar managera de tură vă poate face o recomandare profesională.

 

Aşteptăm cu nerăbdare să avem plăcerea de a vă avea ca oaspete la Mon Amour Massage.

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

24 mai 2019

 

https://www.monamour-masaj.ro/images/girls/02a/erotic-massage-bucharest-girls-020203.jpg

 

https://www.monamour-masaj.ro/images/modele/model-08/masaj-erotic-bucuresti-mon-amour-models08-0201.jpg

 

https://www.erotic-massage-bucharest.com/images/girls/06/erotic-massage-bucharest-girls-020610.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

@ mon amour

    Aveați bunul obicei de a anunța pe site disponibilitatea fetelor. Ați renunțat. De ce ?

 

Bună ziua.

 

Programul de disponibilitate al fetelor la salonul Mon Amour Massage, publicat pe site-ul nostru oficial, a fost suspendat temporar luna trecută din motive tehnice.

 

Începând de astăzi, programul de disponibilitate, prin care clienţii noştri sunt informaţi despre programul fetelor ce lucrează în fiecare săptămână la Mon Amour, a revenit pe site într-o variantă îmbunătăţită şi poate fi consultat la adresa https://www.monamour-masaj.ro/#schedule

 

Vă mulţumim pentru înţelegere şi aşteptăm să avem plăcerea de a vă avea ca oaspeţi la salonul Mon Amour Massage.

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

8 iulie 2019

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună ziua.

 

Programul de disponibilitate al fetelor la salonul Mon Amour Massage, publicat pe site-ul nostru oficial, a fost suspendat temporar luna trecută din motive tehnice.

 

Începând de astăzi, programul de disponibilitate, prin care clienţii noştri sunt informaţi despre programul fetelor ce lucrează în fiecare săptămână la Mon Amour, a revenit pe site într-o variantă îmbunătăţită şi poate fi consultat la adresa https://www.monamour-masaj.ro/#schedule

 

Vă mulţumim pentru înţelegere şi aşteptăm să avem plăcerea de a vă avea ca oaspeţi la salonul Mon Amour Massage.

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

8 iulie 2019

Ok. Ms pentru răspuns. Urmează să revin la Delia.

Și sunt restant cu o recenzie. Recunosc. De fapt cu vreo 3. Și la Natașa (chiar dacă nu mai e), și la Ana.

Ajung eu la zi.

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Într-adevăr, este frumos amenajat acest salon de masaj erotic. Prețul plătit pentru masajul erotic a fost 300 lei. M-am programat telefonic, am ajuns la ora stabilită. Nu am avut ghinion să aștept alături de alți clienți în recepție la parter. Dintre câteva fete care au ieșit la prezentare am ales-o pe AIDA , care este mică de înălțime, foarte frumoasă la față, are un zâmbet de nota 10. Se aseamănă cu Martina Hingis de la începutul anilor 2000. Are sâni naturali, frumoși, mie îmi place corpul ei. La capitolul erotism nu m-a impresionat, atingeri mai senzuale aproape deloc, body masaj nu așa cum prefer. Totuși are alte arme cu care compensează minusul acesta.


    Camera de masaj era micuță dar arăta destul de bine. Prosoapele erau mari, albe, curate.


    Durată masaj și dușuri: 65 min.


 


    Notele ar fi următoarele:


 


>Salon :  9 -cameră de masaj mică, baia era curată dar se afla în capătul celălalt al holului


>Aida :                        9,5 față, 9 corp      M-am îndrăgostit de ea.  


>Masaj de relaxare :   8  


>Masaj erotic :            7


>GFE :                         


>Permisivitate :           8,5      


>Atitudine :                 9,5  (fata e comunicativă, foarte cooperantă; nu a insistat să îmi facă nu știu ce masaj dacă nu îmi plăcea -deci nu trage de timp; nu cere bani pentru atingeri decente -pentru saloanele de masaj desigur)


 


 


 

  • Like 2
Link spre comentariu

Am facut si eu azi o vizita salonului (str Bastiliei) Am facut rezervare la telefon si nu am avut surpriza sa ma intersectez cu alti clienti. Locatia e la 5-7 min se statia de metrou Romana, programul de la 12-04. Am ajuns la ora stabilita, sunat la interfon, mi-a deschis receptionera. Mi-a oferit ceva de baut, am preferat o apa plata si in 3-4 min au aparut si caprioarele la defilare.  Fetele erau dragute toate, dar mie mi se pusese pata sa aleg o blonda, chiar si nenaturala, asa ca am ales-o pe Antonia, o fata draguta, cam 1.60, sani naturali si un fundulet aprtisant, pe care l-am admirat din plin, in timp ce urcam scarile. 

Locatia arata foarte bine, curata, eleganta si intr-o atmosfera discreta.

Am ales tipul de masaj cu role play, mai mult de curiozitate decat de altceva. Sefa la bani mi-a zis tariful si mi-a reamintit ca era vb de o finalizare, fara contact sexual.

Dupa ce am facut dusul de rigoare a inceput so masajul de relaxare.

Nu am mare experienta in masaje, dar mi s-a parut bine facut, cu rabdare si chiar m-a destins si relaxat. Apoi masajul a alunecat incet catre panta erotica si treptat catre actiunea finala. A durat cam 50 de min cu totul, cand am iesit de la dus, cred ca era cam 1h si 5 min, dar nu mpa stresat nimeni cu timpul. Pe parcursul masajului Antonia a fost foarte draguta, relaxata. naturala si deschisa la conversatie.

 

Note:

Locatie: 10

Pozitionare: 9

Camera: 9,5

Aspect fizic maseuza: 9

GFE: 9

Masaj relaxare: 9,5

Masaj Erotic:9

Tarif: 400 

 

Concluzia e ca am iesit mai relaxat, a fost o experienta interesanta, care pentru mine a meritat.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu sunt român, dar îl cunosc bine pe București pentru că am fost de câteva ori în București. Am fost la Mon amour de 3 ori ..

Salonul este bun, iar serviciul și atitudinea femeilor sunt bune poate pentru că și eu sunt tânără și am o atitudine bună pentru femei. Dar masajul este scurt, cum ar fi 30-35 minute includ Handjob (Foarte bine Handjob).

În concluzie - există o mulțime de saloane masaj erotice în București și alte 3 saloane mari. Ei trebuie să îmbunătățească timpul masajului pentru bărbați singuri care vin la București pentru masaj și nu vin în grupuri. Tot timpul vizitez saloanele ca bărbați singuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Am vazut ca au introdus servicii noi: Sensual Domination.Nu am reusit sa aflu ce fac, mai exact. Stie cineva ce fac, adica: te leaga, iti dau bataita, altceva? Au strapon?

 

Bună seara.

 

Dacă doreşti să explorezi o nouă lume a erotismului, dominaţia senzuală poate fi o modalitate minunată de a scăpa de rutina zilnică a vieţii cotidiene. Masajul erotic "Soft Control" este recomandat în mod special bărbaţilor care se bucură de partea senzuală a dominaţiei şi care preferă să fie servitori supuşi, dominaţi de către o femeie.

 

La salonul Mon Amour îţi oferim un serviciu de dominare soft pentru cei care îşi doresc să exploreze dominaţia într-un mod senzual, combinând câteva fetişuri şi un masaj erotic cu o stăpână superbă. Cea mai dulce parte a acestei călătorii este că vei fi sedus de abilităţile erotice ale fetei şi în acelaşi timp vei fi sub controlul ei absolut, în timpul în care te va domina.

 

Dominarea senzuală celebrează plăcerea în faţa durerii, nu implică violenţă, agresiune sau umilinţă, iar partenerul supus este tratat cu reverenţă şi lăudat. Multe dintre instrumentele unei dominări senzuale sunt familiare celor folosite în BDSM, cum ar fi bice, măşti pentru ochi, uleiuri de masaj, frânghii şi cătuşe, manşete de piele sau mătase, cuburi de gheaţă sau pene.

 

Deşi durerea uşoară poate fi implicată în dominaţia senzuală, ea nu este niciodată obiectivul acestor scene. Avem o selecţie variată de doamne dominante din care puteţi alege. Ele sunt sexy şi elegante, dar sunt, de asemenea, foarte stricte şi vor decide nivelul jocului şi în ce moment procedurile sunt finalizate.

 

* Te rugăm să reţii ca la salonul nostru de masaj erotic nu folosim tehnici care provoacă traume fizice sau tehnici de dominare hard.

 

Lasă-ţi fanteziile erotice să alerge sălbatice, permiţând fetelor noastre să aibă controlul total asupra ta, în limitele pe care le-aţi stabilit înainte de sesiune! Aşteptăm să avem plăcerea de a vă avea ca oaspete la salonul Mon Amour Massage.

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

1 noiembrie 2019

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am plătit 300 lei pentru un masaj erotic la acest salon. Am preferat o maseuză blondă, am ales-o pe  Julia, o fată mică de înălțime, drăguță, are o voce plăcută, atitudine bună. M-a lăsat să o ating pe unde am vrut, este destul de bună la masaj erotic, are un stil oarecum provocator. M-am simțit destul de bine, dacă o întâlneam la un alt salon, o mai căutam, dar la 300 lei nu e de revenit. A avut și niște mici încercări să mă grăbească, dar fără să devină enervantă, până la urmă durata vizitei cu tot cu dușuri a fost 55 minute.   

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...