Sari la conținut

elena masaj lidl


Postări Recomandate

Care Elena? Te-am ajuta dar nu știm despre cine e vorba. Pari foarte interesant sa o găsești deci o știi și ai fost incantat de ea. Ai făcut vreo recenzie despre ea și nu o găsesc eu? Cum scoateți capul doar dacă aveți nevoie de ceva..... Rușine....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

salutare la toata lumea. Acum vreo 2 sau 3 ani in urma pe cans nici nu auzisem de acest forum, am vizitat acest salon de masaj siu imp[licit pe Elena. Luat intr-o dupa-amiaza nr de tel. din( ziarul sau monitorul de vrancea numai stiu), am sunat , mi-a raspuns o voce calda si primitoare (patroana), mi-a prezentat serviciile, preturile erau undeva pe la 80 masaj 30 min. si 100 masaj nud parca. Am facut rezervare, m-am prezentat la salonul mai sus amintit de pe strada cu spalatoria unde am revenit cu un telefon. Am fost primit de catre patroana, ol femeie undeva la vreo 37- 38 de ani. In acel moment nu lucra decat Elena cer nici ea nu era in locatie(era plecata sa isi cumpere tigari). Desi nu o cunosteam si nici macar nu stiam cum arata am acceptat sa merg la dus si sa o astept in camera. Dusul era dotat cu tot ce trebuie ioncepand de la prosoape, gel de dus, apa calda si papuci. am iesit din dus si am mai asteptat in jur de 5 minute si a intrat si Elena. O domnita frumusica, tunsa scurt, satena si foarte vorbareata, simpatica din toate puncetele de vedere.

 Despre constitutie nu prea stiu ce sa zic undeva pe la 1,70-1,73 si vreo 55 kg, cam asa cred (nu mai tin atat de bine minte). Am inceput cu un masaj de relaxare , supa care m-a intrebat daca vreau si altceva. Am optat pentru un nr. sex oral si normal. Fata se pricepe destul de bine la negociat preturi, in sense ca negocia cu mine in timp ce alinta juniorul cu guritza. Oralul sin cate imi amintesc a fost destul de bun cu multa implicare si pasiune si la fel si sexul mormal. Stramta se misca bine si nu comenta la pozitii. In fine nu stiu ce sa va spun mai multe despre ea, de aceea nici nu am facut o recenzie pentru ca imi lipsesc multe detalii. Poate sunt subiectiv, dar una peste alta mie unul mi s-a parut o fata inteligenta frumusica si careia chiar ii place ce face

Eu unul as mai fi revenit la ea pentru ca a fost o experienta placuta. Pretul platit a fost 100 masajul achitati patoanei si 80 sau 90 de lei fetei pentru extra serviciii daca imi amintesc bine.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...