Sari la conținut

Roxana - 0733796211


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ieri am ajuns si eu la Roxana , am programat cu cateva ore inainte , telefon de confirmare cu o ora inainte. Locatie usor de gasit iar explicatiile fetei de a ajunge foarte exacte au fost de mare ajutor . Locatia se afla  exact in spate la prosper .

Este un apartament foarte primitor, fata destul de ospitaliera iar dupa cateva schimburi de replici imi aduce un prosop si ma invita sa mergem impreuna la dus. In camera totul a decurs asa cum ma asteptam, Roxana fiind o fata timida exact pe gustul meu .  Am avut parte de un masaj de relaxare bunicel cu mici tente de erotic apoi  a pus cauciucul si a executat un oral protejat din pacate dar d bun ... dupa cateva minute am trecut la normal unde am schimbat cateva pozitii . la sfarsit am ales sa termin pe spatele ei .

Desi la inceput am optat pentru o ora cu masaj , am avut o compatibilitate atat de buna incat am reusit sa ma bucur si de a doua finalizare . Lucrurile au decurs in acelasi mod doar ca de data aceasta am terminat in cauciuc...

 note:
oral: 8.5 (protejat,DT)
normal: 9
gfe:10
aspect: 9
igiena :10
locatie :10
 halatul: 200
 Recomand celor care prefera o femeie timida si eleganta !!

Te pup Roxi si nu uita de mine!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare!

Ieri dimineata i am facut si eu o vizita Roxanei si nu mi a parut rau deloc. Chiar ma bucur de descoperirea facuta.

Am sunat si m am programat in 30 min. E usor de ajuns. E pe o straduta laterala dinspre Mihai Bravu, locuri de parcare suficiente.

Roxana m a asteptat intr o lenjerie sexy neagra si pe tocuri. Cu tocuri cu tot cred ca avea 1,80 dar cand s a descaltat a ajuns pe la 1,72. Arata foarte bine la corp si are o piele perfecta. Nu e slim asa cum s ar spune din poze dar nici grasuta nu e. E cum trebuie, sa ai pe ce pune mana. Sanii nr 2 sau 3 foarte frumosi. 

Era singura in apartament dar am inteles ca mai are o colega. Locatia arata foarte bine si e potrivit aranjata pentru scopul destinatiei.

Am primit un prosop si am fugit la baie pt o igienizare rapida dupa care a fost si ea. Si la capitolul tipa asta sta foarte bine, foarte curata, epilata si frumos mirositoare, ca o floricica :)

Ne am mai conversat un pic si am trecut la treaba. Un oral bine executat si schimbat vreo doua pozitii si am fost gata. Este foarte docila si implicata, mie chiar mi a placut toata actiunea. Dupa prima tura a urmat o pauza de discutii si un masaj de relaxare. I am facut si eu si numai bine ca deja imi revenise cheful si am trecut la turul doi, care in mare a fost ca si primul.

Din discutii am inteles ca este de putin timp in bransa. Cumva se vede lipsa de experienta dar are timp sa invete, pentru ca eu cred ca vrea si are si material bun. 

Note:

Locatie: 10 usor de ajuns, usor de parcat, apartament curat si frumos aranjat pentru actiune, baia curata si dotata cu tot ce trebuie;

Fata  9,5  inaltutza, dragutza, piele perfecta, par lung, sani frumosi;

Igiena 10 absolut nimic de reprosat;

Oral 9  ignor ca era protejat pentru ca mie asa mi se pare normal;

Normal  9  dar nu am vazut tot ce poate si asta din cauza mea;

Anal: nu cred, dar nici nu ma interesa;

GFE: 8 e cam timida dar pun asta pe seama lipsei de experienta, in schimb e primitoare si deschisa;

FK: nu prea, am furat mai degraba cateva pupicuri;

Halat: 200 platiti la sfarsit si fara sa mi ceara.

 

in concluzie eu o recomand si voi reveni cu siguranta! 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Te pup Roxi si nu uita de mine!

i-ai lasat si tu o poza cu tine ???? altfel te uita femeia...:)) , trebuia sa-i lasi o poza sa o puna pe noptiera ...:)) asa sigur isi v-a aminti de tine...:)))))

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

salutare,

 

Roxana merita un premiu.

 

Nu stiu cat o sta in bransa. pt moment este cam timida si face totul protejat. 

Zice ca e noua in meserie si se cam vede asta, dar daca te imprietenesti putin ai parte de ceva special.

 

Locatie: 9 usor de parcat, apartament curat si frumos 

Fata  10  dragutza, piele fina , par lung, sani mici  frumosi;

Igiena 9

Oral 7  numai  protejat

Normal  9  

Anal: nu

GFE: 8

 

Halat: 200 merita 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:n-am locatie, doar outcall
  • Oras:n-am locatie, doar outcall

Hello,

 

 Am fost ieri din nou la Roxana si am constatat cu placere ca de la ultima mea vizita si pana acum serviciile si atitudinea ei s-au imbunatatit. Am optat pentru doua finalizari, in decursul unei ore, compatibilitatea noastra fiind la fel de buna ca la prima intalnire:))

 Spre surprinderea mea, in locul Roxanei cea usor timida, am gasit o domnisoara mult mai dezinvolta iar asta m-a facut sa ma bucur mult mai mult de compania ei.

 

Actiunea s-a petrecut, in mare, la fel ca data trecuta doar ca acum, ne mai fiind la inceput, a fost mult mai bine.     

 

O recomand in continuare si purtati-va frumos cu ea daca aveti pretentia la acelasi tratament.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...