Sari la conținut

Roxana - 0733796211


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Am rugamintea sa va respectati programarile pentru a nu exista discutii ulterioare datorita faptului ca exista posibilitatea sa nu mai pot sta cat doriti luand in considerare faptul ca mai am si alte programari dupa!. Aviz amatorilor! Multumesc si va pup:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Roxana, o fata care imi doream de mult timp sa o cunosc, dinainte sa fie pe forum, cand activa intr-un salon care nu mai merita vizitat (http://nimfomane.com/forum/topic/3492-cleopatra-massage-0720787561-0754596712/page-4?do=findComment&comment=581969).

 

La inceput au fost cateva recenzii pe forum care m-au facut sa aman vizita, dar intr-un final am ajuns si la Roxana. Am stabilit intalnirea telefonic la nr din titlu si m-am prezentat punctual (!!!)

 

Locatia este pe Calea Vitan colt cu Mihai Bravu, apartament cu 3 camere, frumos amenajat, baie dotata cu aproape tot ce trebuie (apa de gura lipsea). Am primit un prosop curat, papuci, deci o sa punctez cu nota maxima acest capitol. Pentru cei care nu stiu este colega cu Alexandra22 ( :kiss3 ).

 

Roxana mi-a placut mult ca aspect, este inalta, bruneta cu parul lung, bine proportionata si are niste ochi frumosi :D. M-a intampinat traditional ( dupa usa :laugh2 ), nu mai retin cum era imbracata, dar mi-a facut o prima impresie pozitiva. Desi mi s-a zis ca este mai timida mie nu mi s-a parut si m-am bucurat de o experienta foarte placuta in compania ei.

 

Oralul este protejat, dar placut, la normal se misca bine, se implica, i-am mai furat si cativa pupici si a rezultat o intalnire foarte reusita.

 

Note:

 

Aspect 9.5

Locatie 9.5

Oral 8.5, scad pt prezervativ

Normal 9.5

Igiena 10

GFE 9.5

 

Halat 100 lei/finalizare

 

Recomand!

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor , de astazi am revenit. Va reamintesc ca serviciile mele sunt : sex oral si normal( protejate), cunnilingus, anilingus si fantezii in limita bunului simt printre altele iar preturile sunt urmatoarele:  - masaj + finalizare = 150 ron (60min )

                                                                     -  2 finalizari            = 200 ron (60)

post-137041-0-21861200-1420276823_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La multi ani Roaxana!

Sa intelegem ca obtiunea "o finalizare = 30 minute = 100 lei" a disparut din catalogul 2015?

De ce nu? Mi-ar placea sa petrec mai mult timp cu voi . Voi nu? Dar daca exista vro  "urgenta" se poate si jumatate de ora nu va retin cu japca. :))) :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

De ce nu? Mi-ar placea sa petrec mai mult timp cu voi . Voi nu? Dar daca exista vro  "urgenta" se poate si jumatate de ora nu va retin cu japca. :))) :*

Daca intradevar asa este si chiar iti place, de ce nu faci tu 100ron/h(chiar si cu o singura fin)???sa vezi tu cata lume faci tu fericita :laugh2 :laugh2 :kiss3 :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost in vizita la Roxana pe la sfarsitul lui 2014 si va pot spune ca e o domnisoara cu bun simt, docila, ok ca fizic.

Locatia este in spate la Prosper Vitan, impartit cu alta domnisoara, parter, camera aranjata corect pentru asemenea activitati.

Actiunea a constat in oral si normal, ambele exclusiv protejate, din punctul meu de vedere o intalnire placuta dar fara a excela la vreun capitol.

In drumul de la dus spre camera am descoperit intamplator colega de apartament (domnisoara A), la care mi-a ramas gandul, dar care este foarte greu de prins.

 

NOTE

Locatie 9 (impartit de doua fete)

Oral 8 (extinderea zonei de lucru)

Normal 8,5 (poate fi imbunatatit)

Aspect/GFE 8,5

Igiena 10

Cadou 100lei/fin./30min.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...