Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna Andreea, ai o problema cu cei mai "tineri" si dotati? sa nu te deranjez degeaba fara hate sau comentarii aiurea

 

Baietas, stai cuminte, nu ai tu pula destula sa o "deranjezi" pe Andreea. Asa ca nu trebuie sa te dai zmeu degeaba pe aici, la cata pula  a vazut ea, a ta e cuculetz.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna Andreea, ai o problema cu cei mai "tineri" si dotati? sa nu te deranjez degeaba fara hate sau comentarii aiurea

Asta a fost chiar buna, demult nu am mai ras de unul singur in fata unui monitor.

 

Flacau, la fel cum spune si colegul meu fost primar de Constanta stabilit temporar in Madagascar de frica legii.....te fute Andreea pe tine, nu tu pe ea, si cand pleci de la ea iti iei pula, ti-o tai si ti-o bagi in cur ca o sa-ti fie rusine sa o porti in chiloti.

 

Hai ca m-am distrat cu tine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ziua buna, azi fiind pe fuga si avand chef de ceva dulce, o mesagesc pe Andreea cu ganduri nu tocmai cuminti.

Mi-a raspuns imediat, fuse libera si am horatat intalnirea.

Ajuns la locatie, urcat in camera, Andreea la fel de politicoasa ca de obicei. Am sarit in dus, am uitat si cadoul de dat la inceput, nu fu problema, si apoi pe patul de nebunii.

Sarutari, lins, gemete..cine a fost la Andreea cunoaste meniul, totul ok. Am ramas doar jumatate de ora fiind pe fuga; oral np de la inceput la final.

LOcatie: 10/10 , zona Palas, singura camera la interfon (ce am vazut eu)

Oral/p:10 bun cu de toate, nu ai ce cere in plus (de asta am si fost la Andreea)
Normal : nu am cerut
GFE: 9 
Igienă:10,curată și fără mirosuri suspecte.
Cadou:150 - aprox 25 minute cu tot cu dus (seceta mon cher :) )

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei,

 

Astazi am avut norocul sa prind ceva liber in programul Andreei asa ca am profitat maxim de un oral pe cinste. Notele si detaliile sunt de prisos, doar 10 cu felicitari as putea sa dau si o recomand cu caldura la concursul "Cel mai bun oral cu CIM din Romania". E din categoria "N-ai vazut asa ceva".

 

O noapte linistita va doresc.

 

Stima.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...