Sari la conținut

Domnisoara tinerica


Postări Recomandate

  • Oras:Grigorescu
  • Oras:Grigorescu

Domnisoara tinerica si frumusica, foarte proaspata in domeniu si in general, ofer clipe de relaxare si placere, domnilor seriosi si potenti material/fizic. Detaliile le veti primi la telefon, va rog sa sunati cu incredere, am timp si nu ma grabesc. Nu folosesc nici un intermediar si ofer bonusuri in functie de cum decurge intalnirea/relatia noastra.0752819544
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Pentru toti confratii scuzati.mi expresia urmatoare....

 

Fă proast.o nu mai tot deschide topice aiurea...esti varza ai deja un topic care este si murdar ,l.ai deschis pe al doilea ai fost avertizată si tu ca tampita ai deschis un al 3 topic in decurs de 1 ora...

 

Pisicuts da.i ignor frate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Grigorescu
  • Oras:Grigorescu

3 topice zici DON ? Are patru , primul topic al ei  e din 2012 , asta : http://nimfomane.com/forum/topic/11732-bun-gust-la-lorena-in-grigorescu-0758490429/ 

Domnule, este vorba de o alta domnisoara, nu de mine. Este colega mea. De aceea mi-am permis sa deschid topic nou. Sunati si veti vedea. Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Domnule, este vorba de o alta domnisoara, nu de mine. Este colega mea. De aceea mi-am permis sa deschid topic nou. Sunati si veti vedea. Multumesc

Auzi tu ...hai lasa.ne ca tu nu ai deschis unul nou ci 3...s.au nu sti sa numeri..deci PA..Poti sa iti mai faci inca 100 de topice oricum esti praf aicea pe forum..

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Auzi Don13, da' ce ti-o facut tie personal fatuca asta de reactionezi asa ?! N-am vazut vreun post in care sa-ti fi vorbit urat direct "S.AU" indirect. "AICEA" pe forum exista moderatori care pot lua masuri, nu stiu daca asta-i menirea ta neaparat.

Cu stima ! "deci PA" ;)

P.S. DA, sunt pestele  ei;

        DA, mi-o promis bonusuri daca-i iau apararea;

        DA, imi face un oral moca data viitoare cand ne intalnim.

        Ti-am raspuns la eventualele nelamuriri la adresa mea?!?

  • Like 3
Link spre comentariu

Auzi Don13, da' ce ti-o facut tie personal fatuca asta de reactionezi asa ?! N-am vazut vreun post in care sa-ti fi vorbit urat direct "S.AU" indirect. "AICEA" pe forum exista moderatori care pot lua masuri, nu stiu daca asta-i menirea ta neaparat.

Cu stima ! "deci PA" ;)

P.S. DA, sunt pestele  ei;

        DA, mi-o promis bonusuri daca-i iau apararea;

        DA, imi face un oral moca data viitoare cand ne intalnim.

        Ti-am raspuns la eventualele nelamuriri la adresa mea?!?

Auzi derbedeule hai frate sa ne intalnim si ai sa vezi cine cui ii face un oral..

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Te dai la mine ?!? Ai gresit forumul; aici e pt barbati la care le plac FEMEILE ! Daca vrei sa "o iei", iti recomand sa incerci in alta parte, mie-mi plac femeile, sorry !

Te rog sa ai grija cum vorbesti, pentru ca nu cred ca ai gasit vreun cuvant jignitor in post-ul meu !  Pur si simplu nu mi se pare normal sa te adresezi in felul asta unei fete care nu ti-a facut / spus nimic urat. Daca tu altfel nu stii sa iesi in evidenta, atunci ai o problema mare.

Am spus-o si ma repet, daca fatuca a gresit cu ceva in scrierile ei aici, atunci exista un moderator care sa reglementeze treburile si nu cred ca tu esti ala.

Din partea mea, "pseudo-disputa" se incheie aici. Poti sa scuipi cat vrea bicpesul tau, raspuns de la mine nu mai primesti.
Have a nice evening ! ;)

Auzi derbedeule hai frate sa ne intalnim si ai sa vezi cine cui ii face un oral..

Link spre comentariu

Te dai la mine ?!? Ai gresit forumul; aici e pt barbati la care le plac FEMEILE ! Daca vrei sa "o iei", iti recomand sa incerci in alta parte, mie-mi plac femeile, sorry !

Te rog sa ai grija cum vorbesti, pentru ca nu cred ca ai gasit vreun cuvant jignitor in post-ul meu !  Pur si simplu nu mi se pare normal sa te adresezi in felul asta unei fete care nu ti-a facut / spus nimic urat. Daca tu altfel nu stii sa iesi in evidenta, atunci ai o problema mare.

Am spus-o si ma repet, daca fatuca a gresit cu ceva in scrierile ei aici, atunci exista un moderator care sa reglementeze treburile si nu cred ca tu esti ala.

Din partea mea, "pseudo-disputa" se incheie aici. Poti sa scuipi cat vrea bicpesul tau, raspuns de la mine nu mai primesti.

Have a nice evening ! ;)

Hai ca deja sunt satul de astia ca voi care sunt cu gura mare din fata unui monitor si dupa se dau in jos..Ciucu mai mic ca inca esti mic pe forum..Tu crezi ca moderatori au timp intodeauna sa verifice pe toate gloabele care nu sunt in stare ca dupa ce si.au facut cont nu au 5 minute ca sa citeasca un Regulament...Se pare ca nici tu..

Link spre comentariu
  • Telefon: ciobanucalin
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: ciobanucalin
  • Oras:Cluj-Napoca

DON12... sau ce numai i fi avand... fac pariu pe oricat ca nu ai mai mult de 25 de ani... si 2 clase.... faptul ca folosesti punct in loc de cratima spune multe. Nu conteaza care e mai mare sau mai mic... tu nu ai fost la domnisoara discutata aici deci nu ai dreptul sa iti dai cu parerea.

E plin forumul de postari aiurea si recenzii nu. 

Fa-ne tu noua un serviciu... du-te la domnisoara si posteaza o recenzie, negativa daca asa iti vine... si apoi mai discutam.

Pana atunci... ciocu mic ca nu mai esti la putere. Daca nu ai bani... apeleaza ca iti dau io imprumut :)

Fata a spus ca nu e vorba de ea, ca e o alta domnisoara, deci se impunea un topic nou, poate de aceea moderatorii nu au facut nimic.

Singurul praf esti tu, alea 99 reputatie nu valoreaza nimic pentru unu care nu stie ca "moderator" se scrie cu doi de i cand e articulat... un moderator, doi moderatori, moderatorii stiu. 

Link spre comentariu

DON12... sau ce numai i fi avand... fac pariu pe oricat ca nu ai mai mult de 25 de ani... si 2 clase.... faptul ca folosesti punct in loc de cratima spune multe. Nu conteaza care e mai mare sau mai mic... tu nu ai fost la domnisoara discutata aici deci nu ai dreptul sa iti dai cu parerea.

E plin forumul de postari aiurea si recenzii nu. 

Fa-ne tu noua un serviciu... du-te la domnisoara si posteaza o recenzie, negativa daca asa iti vine... si apoi mai discutam.

Pana atunci... ciocu mic ca nu mai esti la putere. Daca nu ai bani... apeleaza ca iti dau io imprumut :)

Fata a spus ca nu e vorba de ea, ca e o alta domnisoara, deci se impunea un topic nou, poate de aceea moderatorii nu au facut nimic.

Singurul praf esti tu, alea 99 reputatie nu valoreaza nimic pentru unu care nu stie ca "moderator" se scrie cu doi de i cand e articulat... un moderator, doi moderatori, moderatorii stiu. 

Folosesc punct in loc de cratima si mai gresesc din cauza ca scriu de pe telefon . Pana caut cratima mor.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...