Sari la conținut

Grasuta creola, sani mari 0743396023


loverel

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Anunt pe oradea.net

 

CREOLA SANI MARI GRASUTA 85 KG  

 

Descriere
SINGURA DISCRETA SUNA-MA TEL 0743 396 023     Detalii generale Adaugat de camelya - Offline Contact online Trimite Mesaj Privat Sex Fata Din localitatea oradea Varsta 27 Zodia Gemeni Inaltime 1,66 Greutate 85 Culoarea ochilor caprui Culoarea parului negru Fumator Da Ocupatia ----- Interes financiar Judet Bihor Localitate / Oras Oradea Contact Telefon / Mobil 0743396023    

 

Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Haha.. "1,66m 85kg umpic grasuta". Asta-i ca si cum ai zice " am umpic de hepatita". Huo, ca-i ditamai bila de seu. Cum fras sa mai si dai bani sa futi asa o creatura cand e plin orasul de batoze ce de disperare te-ar plati ele sa le babardesti. Fuck me, cat tupeu!

 

Disclaimer: A nu se-ntelege gresit, nu ma consider Fat-Frumos din lacrima.. Dar daca-mi fuge un ochi nu-mi dau impresii de fotomodel.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ioiiii, ce limbaj, da nu-i mai bine sa tii pentru tine parerile acestea fara sa jignesti acea persoana + colegii nostri carora le plac acest gen de fete ?

 

Sa nu ma-ntelegi gresit, dar am mai spus-o si am sa o mai repet, gusturile nu se discuta.  Cum la alti le palc fetele de 40 de kg asa la altiile plac cele de 80-90 sau cat or avea. 

 

Suntem atat de diferiti cu totii ca n-ai cum sa fii pe aceeasi lungime cu toata lumea.

 

Pace si prosperitate.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România

Aoleo...am patit-o cu respectiva anul trecut.Avea anunt in JB "bruneta,sani mari,ofer companie" fiind atras de sani mari :)) am dat o fuga la domnisoara si cand am vazut-o mi-am adus aminte ca banii i-am lasat in bancomat :)) multumesc si cale intoarsa ! Macar acuma e mai corecta ...grasuta,sani mari.Nu vreau sa fiu rau,dat chiar nu e 'grasuta'.bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...