Sari la conținut

salon Blue Moon - 0756507453


Postări Recomandate

Salutare la toata lumea,

ieri 23 oct 2014 atras de pozele de pe site si văzând ca nu spune nimeni nimic de salonul Blue Moon m-am hotărât sa îl vizitez. Am sunat si mi s-a spus ca e o singură fata ( cu câteva zile mi s-a spus la fel.....) dar m-am dus sa vad.

Locaţia în Gruia, str. Masinistilor. O casa la strada relativ ok, am vazut si o camera de masaj tot acceptabilă. Fata, una singură + secretara înaltă, slăbuţă, zâmbitoare, sâni mici, amabilă. Doream ceva mai voluptos asa ca am plecat.

Note:

Locaţie 7

Fata : aspect 7 poate 8 daca va place stilul

Preţ solicitat 150 ron/ ora doar masaj din câte mi s-a explicat clar si explicit.

Totuşi nu inteleg cum de pe site sunt 6-7 fete si la fata locului doar 1 în 2 seri consecutive.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Daca arunci o privire pe siteul celor de la Blue Moon vei observa ca anumite fete (Stefania, Adelina, etc.) se regasesc si pe siteul celor de la Red Lips. Confruntat cu aceasta dilema am contactat salonul Red Lips pe facebook si mi s-a explicat ca anumite fete lucreaza in ambele locatii. Voi reveni cu un print sceeen al conversatiei. Cred ca de aceea sunt atat de putine fete prezente la Blue Moon

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...