Sari la conținut

Carmen (0731939893), Delfinului, Pantelimon


Postări Recomandate

  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

CARMEN 22, bruneta pasionala, te asteapta sa petreci clipe de pasiune, intr-o locatie discreta, rog seriozitate. Pantelimon, Delfinului, (anunt pe AT).

 

Pare interesanta domnisoara... Eu am sunat ieri dupa amiaza si nu mi-a raspuns nimeni la telefon (poate o fi fost ocupata cine stie). Are cineva informatii?

post-2883-0-82970700-1414218815_thumb.jpg

post-2883-0-40656500-1414218820_thumb.jpg

post-2883-0-26910000-1414218824_thumb.jpg

post-2883-0-14019800-1414218828_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

50 cu 100. Noroc ca mai sun eu sau ca ma uit pe anunt ca altfel nu mai futeti nimic. Nu vrei sa ti-o aduc si acasa? In pula mea, ce intrebari penibile... Greu e sa pui nr pe anunt sa afli. Sau ala care a deschis topicul murea dak scria si tariful sub anunt.

  • Like 10
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

Nu am scris tariful pentru ca in anuntul de pe AT apare 50 RON/fin iar la telefon nu a raspuns. Tu la mintea ta, daca ai fi o pizda ca asta din poze ai suge pula pe 50 de lei? Ce sens avea sa pun un tarif care oricum nu este real... doar asa de amorul artei :)

Link spre comentariu

Cum nu-i real ba cand eu sunasem si vorbisem cu ea cand am postat? Si ca sa vezi ca esti hahalera iti dau si recenzia:

Am ajuns la ea serile trecute dupa ce cu o seara in urma am fost degeaba ca era ocupata. Fata e cea din poze, o tigancusa inaltuta, cu ceva burtica si carne pe solduri, tate frumoase, par lung negru. Prestatia e mediocra , oralul de nota 4 , nu simti nimic, cim nu accepta, normalul de nota 7, nu se implica dar macar sta cuminte. Gfe minim, fara fk, igiena bunicica,fara mirosuri, am trimis-o la baie evident, mai are o colega mai in varsta in locatie, garsoniera cred, nota 8, scriu pe fuga special pt colegul @sweed, caruia nu-i vine sa creada vad, e inscris inaintea mea, dar nu a vrut sa ajunga inaintea mea la Carmen si nici nu cred k va ajunge.

  • Like 10
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost de doua ori la fata, locatie usor accesibila, vizavi de piata Delfinului, camera si baie curate.

Fata mi s-a parut ca ar putea avea chiar sub 22 de ani dupa figura. Din pacate, vazand-o de la o vizita la alta si acum din noile poze, mi-e clar ca ia proportii din ce in ce mai mari. Si cum e si destul de inalta, 170-175 cm, in curand va ajunge cat o batoza, asa ca grabiti-va!

Sunt doua in garsoniera, ea si cu o femeie mai in varsta si mai grasa, totusi nu mi s-a intamplat,ca in alte locuri, sa se suprapuna clientii (poate colega ei nu o prea avea clienti, la felul in care arata)

M-as fi simtit bine cu ea, fizic, problema este ca are o atitudine opaca la orice discutie, sau poate nu s-a potivit cu mine. Oricum, nu raspundea decat monosilabic si se uita ciudat, parca m-ar fi judecat ca ce caut la curve!? Prin urmare, am preferat sa termin cat mai repede si sa plec semisatisfacut.

Asa ca am evitat sa mai merg la ea, dar ramane o varianta interesanta daca va aflati in zona asta, destul de greu accesibilia totusi pentru o jumatate din bucuresteni si pentru mine.

 

Locatie:8

GFE: 4

Oral: 6

Normal: 7 (daca atractie nu e, nimic nu e)

Tarif: 50 lei fin

Tiganca clar, dar foarte draguta la fata si cu bun simt (daca nu vorbeste, nu spune nimic deranjant. evident!)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Locatia: este un apartament decent cu doua camere situat pe langa banca BRD in Pantelimon.(mai are o colega pe care nu am vazut-o).Igiena lenjeriei de pat lăsa de dorit (se vedea clar ca cearșaful nu mai fusese schimbat de câteva zile).In camera cu pricina era cam intunecat.

 

Modalitatea de contact: am contactat-o la 0731939893 si i-am spus ca vreau sa vin pentru o ora la ea.(a fost rece pe toată durara conversației)

 

Detalii: când am intrat in apartament ea era după ușă si când am vazut-o mi-a sărit in ochi burta pe care nu o văzusem in poze.M-a condus la camera cu o atitudine care lăsa de dorit,nuci un zâmbet nimic,era foarte frustrata și se uita urat la mine.Mi-a spus ca nu mai poate o ora ca vone cineva la colega ei.Am ramas pt un număr si a început cu un oral protejat (la cererea mea) si m-a anunțat ca nu face finalizarea la oral.Oralul a fost de tot rasul,simteam dinții,si il făcea doar sa fie facut.După așa oral am zis sa trecem la normal si surpriza nu vroia deasupra ( cică din cauza penisului ca nu poate) am zis ok.Am pus-o capra si imi zicea incontinuu sa termin ca vine cineva la colega ei.

Si atunci i-am dat cat am putut,si a cam început sa geamă si sa stingă cu mana de cearsaf.In câteva minute terminând in balonaș.

 

Program de lucru: nu stiu la ce ora începe dar stiu ca termina la ora 19-20.

 

Note

Servicii: 2, pentru ca nu face dacat oral si normal doar in ce poziții ii place ei.

Locație: 4,din cauza igienii

Atitudine: 2, încruntată,frustrata,necomunicativa

Oral: 2

Normal: 6 E stramta rău si are o pizda frumușica.

GFE: 1,inexistenta.

Tarife: 50- finalizarea si 100- ora cu maxim doua finalizări.

 

Daca vreți o țigăncușă strâmtă si frustrata puteti merge.Eu unul nu o recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitato pe Carmen chiar ak. Stau in masina si bag o shaorma de la socului. Eram prin zona si aveam chef sa fut cv. Am sunat la carmen,am mai fost si stiam adresa. Am urcat si am crezut ca nu ma recunoaste,cand ma vazut surpriza sa schimbat la fata si sa facut f amabila.ca servicii:oral nep si normal,fara cim. Am optat nep.sa jucat cu instrumentu 10 min si apoi aceeiasi problema prez.prea mic plm mam chinuit 10 min cum punea prez ma strangea.am renuntat pana la urma. Am fututo intre sani si am terminat pe fata ei si pe sani,sa strambat putin dar a fost ok. Sa facut mai amabila,a capatat cv experienta.

Note: normal 3 (abia am reusit sa o bag putin)o sa mi iau prez next time.

oral 7 spre 8 a incercat si fara maini

tits fuck 9 se tinea de ele. A fost o fin placuta.

timp petrecut 25 min. Nu ma grabit deloc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca am sunat-o saptamana trecuta de 10 ori. Ii ziceam ca vin in 30min, ea imi zicea ca nu poate ca are un client. Ii propuneam peste o ora...apoi nu raspundea. 

Altadata o sun si imi zice sa vin peste o ora dar sa o sun cu 20 min inainte. Pai ii zic ca intr-o ora la ea, ea zice sa o sun pt confirmare... o sun nu raspunde apoi cd imi raspunde imi zice ca a luat alt clinet...ca nu am sunat-o sa ii zic ca vin.si tot asa...

 

NESIMTITA!

Link spre comentariu
Reputație: 24019
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Cred ca am sunat-o saptamana trecuta de 10 ori. Ii ziceam ca vin in 30min, ea imi zicea ca nu poate ca are un client. Ii propuneam peste o ora...apoi nu raspundea.

Altadata o sun si imi zice sa vin peste o ora dar sa o sun cu 20 min inainte. Pai ii zic ca intr-o ora la ea, ea zice sa o sun pt confirmare... o sun nu raspunde apoi cd imi raspunde imi zice ca a luat alt clinet...ca nu am sunat-o sa ii zic ca vin.si tot asa...

 

NESIMTITA!

Inseamna ca are clienti multi, bani multi...si o doare undeva de calitate si cuvant. Fast fuck!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...