Sari la conținut

Zona Snagov,de fapt in Ciofliceni


i_like_pussy

Postări Recomandate

Am fost ca un incepator de prost ducandu-ma acolo.Sa nu repetati gresala mea!Anuntul suna asa:

 

BLONDA SLIM miniona pasionala, foarte senzuala cu chef de nebunii si prostioare, maseuza ofer masaj de calitate dlor stilati si educati, ce doresc ceva mai mult de la viata:masaj erotic, relaxare, body etc.Zona Snagov.Tel:0734.689.404

Asa cum se mai intampla cateodata,cu coaiele umflate am inceput sa caut pe AT. Am gasit un anunt tocmai la Snagov (de fapt Ciofliceni). Fiind oarecum prin zona si decat sa mai iau DN-ul la picior ca sa vin la Bucuresti ptr o muie,am zis "doamne ajuta"si m-am programat. Rau am facut!

Fata e cea din poze,clar de etnie,mica si stearsa total. Nu asta-i problema,ca nu o luam acasa,insa .....nici nu stiu cu ce sa incep. Si unde mai pui ca nu am nici talent de povestitor,asa ca o sa dau mai best:

Dupa ce intri in Ciofliceni te ghideaza la tel catre locatie.O casa la curte,bineanteles,de fapt mai multe case in aceeasi curte unde un proprietar intreprinzator,pe langa serele de zarzavat aflate in curte mai inchiriaza si o anexa a casei ptr masaj erotic. Anexa este o mica vila chiar luxoasa,cu o scara interioara draguta si cam futurista zic eu(fara balustrada). Daca esti un pic ciupit mai bine urci in patru labe. La etaj,camere mochetate si mobilate super!Baie mare,frumoasa,utilata cu geluri si prosoape. Poate ca asta a fost unul dintre motivele puerile ptr care am ramas.  Drumul lung si locatia OK. Dar serviciile:de cel mai mare cacat! Sa vedeti:

Am mai fost la masaj erotic fara sex dar aici e doar o laba unsa cu alifie de 2 lei (alifia,ca laba e de doi bani)!

Aceasta mimoza care este in poze (ma refer la cea blonda 25 ani,slim),ori e proasta ori am fost primul solicitant de laba al ei. Cu o figura tampa,se chinuia sa-mi spuna ca ea face doar masaj erotic....dar ca ma poate ajuta sa finalizez. OK am zis, asta am inteles de la telefon. Hai sa incepem! M-am intins pe spate,normal ,la care ea spune :noi aici nu facem "nimic sexual". Of doamne! Ok,am inteles! Fa ce stii ca ai voie sa faci. Si incepe sa ma unga pe ...atentie! pe burta cu crema aia. Am lasat-o sa vad ce are de gand.A tinut-o asa vreo 10 minute (ungandu-ma pe burta)! Atunci i-am spus ca asa nu ma va ajuta sa finalizez nici daca stau pana a doua zi,la care ea spune:pai nu ti-am spus ca noi aici nu facem "nimic sexual".Pai exista cineva care sa poata finaliza daca-i ungi burta cu alifie? :fear:

Of ! Ce pula mea caut eu aici spun (in gand bineanteles) si incerc sa-i explic ca macar o laba sa-mi faca ca acel "nimic sexual" inseamna pula in pizda sau in gat sau in cur sau ....habar n'am unde!

Ea o tinea una si buna cu alifia aia sa ma unga pe burta. Mi-a spus ca daca nu pot termina asa ,sa o mangai si eu dar sa nu-i pun mana la pizda.

Fratilor,am fost in zeci si zeci de locatii la tampite una mai tampita si mai proasta decat alta,dar aici ,asta le-a intrecut pe toate!I-am luat mana si am pus-o pe pula asa cum faceam in clasa 9-a cu cu cate o colega care chiar nu mai vazuse pula pana atunci.Mi-am facut o laba cu mana mea sau a ei,nici nu mai stia si m-am dus naibi de acolo,gandindu-ma cat de fraier pot sa fiu.

Concluzie:Fugiti de Snagov (Ciofliceni) ca patiti ca mine!De 150 lei mi-o luam singur la laba (ca si asa tot singur mi-am luat-o),dar macar o faceam la mine in baie!

Mai sunt cateva mature acolo(am gasit pe AT) cu urmatoarele numere de tel:una blonda :0734.843.905,una brunetica care nu era atunci dar asta cu care am fost eu a spus ca o sa revina in cateva zile:0731.849.711, si mai e un babet gras cu tel:0731.849.736. :refoz

Deci notele:

GFE -nota 1 din oficiu-repetenta!Nu conteaza pana la urma ca arata ca o stafida galbena si moale,dar vorbesc ca era din alt film.Nu stia despre ce era vorba in propozitie. Caahhhh!

Locatie -nota 8 Curata si ok dar departe de Bucuresti

Halatu-150 lei si am stat cam jumatate de ora cu tot cu dus.

Stati departe! :bye

Bafta

 

post-3555-0-96313200-1414347469_thumb.jpg

post-3555-0-70109700-1414347492_thumb.jpg

post-3555-0-76498700-1414347511_thumb.jpg

post-3555-0-43384500-1414347724_thumb.jpg

post-3555-0-03632800-1414347737_thumb.jpg

post-3555-0-85313500-1414347755_thumb.jpg

post-3555-0-83135400-1414347776_thumb.jpg

post-3555-0-86973000-1414347792_thumb.jpg

post-3555-0-77810500-1414347815_thumb.jpg

post-3555-0-86946800-1414347836_thumb.jpg

post-3555-0-29951500-1414347857_thumb.jpg

post-3555-0-31089600-1414347878_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

...sau poate Vladiceasa ?!

eu ma dadusem cu barca pe lac vreo 2 ore si apoi m-am dat cu bere pe dinauntru asa ca la iesire spre dn1 m-am oprit la locul cu pricina unde mai fusesem in iarna dupa o partida de tzuka fiarta ! ...la bruneta "permisiva" cu poza de deasupra (cred ca am mai scris pe undeva...)

acum am ales Miruna 0725765014, 23 ani, bruneta

nu ma pricep sa atasez poze, scuze

fata e de 2 saptamani in locatie

frumusica, durdulie dar nu grasa, zambareata, incepatoare in ale meseriei in stil profesional

vila frumoasa asezata intre sere de flori si alte case, cu anunt la intrare: atentie! pericol de alunecare (scara nu are balustrade) si "in acest locas nu se ofera sex" !!!!

nu mai descriu asezarea pt ca e clar - e moderna (nevoie ceva operatii de intretinere) si foarte cocheta

partea interesanta, altfel nu scriam:

dupa dusul de rigoare, incepe un masaj (dar nicidecum erotic), totusi bine facut ca si masaj de relaxare

brusc fata se ridica cere scuze si dispare cateva sec/min....

se intoarce cu un clip-board cu BON FISCAL - 150 LEI servicii masaj si sub bon......

ce credeti?!

BULETINUL DE ANALIZE MEDICALE !!!!!!!!

TOATE ANALIZELE = NEGATIVE

!!!!!!!!!!!!!!

fata pupacioasa mereu zambitoare dar putin timorata...probabil datorita faptului ca e incepatoare

din vorba in vorba (sau pupatura in pupatura) ajungem si la....daca vrei mai mult costa in plus !

fiind la a 2-a sau a 3-a vizita am zis OK

pt diferenta nu s-a emis bon fiscal !!!

oral bun, se vede ca a mai facut asta dar nu are o mare placer. oricum daca nu submisiva de-a dreptul, macar ascultatoare, in sensul ca nu a refuzat deepthroat si limbi de-a lungul ...si de-a latul (oral neprotejat)

apoi brusc se ridica, ma ia de mana si ma trage in baia sub dus la "normal" cu tocurile in picioare

super fund (adica maricel, sanii putin cam lasati, dar ok)

pe la spate din picioare in dus !

mistoo

finalizare orala in gura (dar nu I-a placut) apoi adat drumul pe sanii si ....asta a fost

 

(dupa o tzuika fiarta in iarna si o bere acum....ce ar mai putea urma?

depinde de prietenul meu din snagov!)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Multumim pentru  recenzie, daca  ne uitam si la poze  - tocmai le-am anexat - ni se cam aprind  simturile.

 

Cit  a costat  diferenta pentru  intimitate cu  dra  Miruna ?

 

 

Multumesc...

post-75309-0-29804400-1432560355_thumb.jpg

post-75309-0-72035800-1432560356_thumb.jpg

post-75309-0-82038600-1432560357_thumb.jpg

post-75309-0-42899700-1432560359_thumb.jpg

post-75309-0-30982300-1432560360_thumb.jpg

post-75309-0-58485400-1432560361_thumb.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 5026
  • Oras:sud
  • Oras:sud

Miruna nu mai apare pe siteul lor- sweetpleasure. A mai fost semnalată pe site si pe AT incă o fată mai plinuţă - Silvia , parcă, nu cred ca a stat mai mult de 1 lună acolo. Un pic cam ciudate schimbările de personal. Care să fie cauza? Vis tantric ne-ar putea lămuri?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Selectam la fel cum se face si aici pe forum la voi. Ultima tipa care a plecat, chiar mi-a placut cand a intrat la show cu mine... insa sunt treburi care nu raman la aprecierea mea asa ca femeie.La ce barbati vin aici in Snagov cred ca se gaseste femeia care sa aiba experienta in apropierea fata de barbati. Nu stiu ce sa zic de la mine in aceasta privinta... insa am ceva prezenta de spirit si ador momentele din viata mea petrecute placut, caci am cu siguranta ce invata de la viata si oameni.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Mr. Man@work, gasit-am pozele  anexate  in AT.

 

Este  vorba de  Alexandra - foxy  lady  - cu  aspect  de secretara si  inaltime  de 1,80 m ?

 

Ceva  detalii  mai hot ?

 

Multumim !

post-75309-0-20022800-1435650618_thumb.jpg

post-75309-0-39056900-1435650627_thumb.jpg

post-75309-0-11742900-1435650635_thumb.jpg

post-75309-0-47018900-1435650644_thumb.jpg

post-75309-0-63672700-1435650645_thumb.jpg

post-75309-0-45877800-1435650646_thumb.jpg

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

mmmm....ce detalii?!....

am servit de 3 ori: prima data cu o roscata tunsa scurt acum un an (am scris pe undeva...), apoi in decembrie 2014 sau ian 2015 bruneta de 19 ani, apoi miruna

Alexandra a fost f draguta si a facut cafeaua (la 2 din cele 3 vizite) si mi-a imprumutat o tigare (le uitasem in masina pe ale mele) apoi...dezinvolta s-a desbracat si a facut plaja topless (asta, ultima data), dezinvolta, deschisa , simpatica ca fizic si conversatie

atat cu si despre Alexandra, din partea mea

 

PS:...vezi ca gasesti poze si mai...despuiate

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

mmmm....ce detalii?!....

am servit de 3 ori: prima data cu o roscata tunsa scurt acum un an (am scris pe undeva...), apoi in decembrie 2014 sau ian 2015 bruneta de 19 ani, apoi miruna

Alexandra a fost f draguta si a facut cafeaua (la 2 din cele 3 vizite) si mi-a imprumutat o tigare (le uitasem in masina pe ale mele) apoi...dezinvolta s-a desbracat si a facut plaja topless (asta, ultima data), dezinvolta, deschisa , simpatica ca fizic si conversatie

atat cu si despre Alexandra, din partea mea

 

PS:...vezi ca gasesti poze si mai...despuiate

Da, credeam si eu ca ai testat-o si explorat-o pe Alexandra  mai intim !

 

Inteleg ca  este sau nu atragatoare in realitate ?

Cel putin pozele gen secretara sint foarte  sexy si atractive, mai ca imi vine sa vin imediat  acolo.

Este sexy  si  dezbracata dar  si imbracata, cam misterioasa, inabordabila si inaccesbila ? Oare ?

 

Poate  a fost  cineva  si la  Missis  Alexandra, sa ne satisfaca  curiozitatea....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

mmmm....ce detalii?!....

am servit de 3 ori: prima data cu o roscata tunsa scurt acum un an (am scris pe undeva...), apoi in decembrie 2014 sau ian 2015 bruneta de 19 ani, apoi miruna

Alexandra a fost f draguta si a facut cafeaua (la 2 din cele 3 vizite) si mi-a imprumutat o tigare (le uitasem in masina pe ale mele) apoi...dezinvolta s-a desbracat si a facut plaja topless (asta, ultima data), dezinvolta, deschisa , simpatica ca fizic si conversatie

atat cu si despre Alexandra, din partea mea

 

PS:...vezi ca gasesti poze si mai...despuiate

Eu nu mai pricep nimic. Ai fost la ea, ai baut cafea, i-ai fumat o tigara si ai privit-o cum face plaja topless?

Doar atat? Te-ai dus acolo ca sa te uiti la ea?

Masaj? Spune ceva despre ce fel de masaj ai primit. De relaxare, cu sau fara finalizare.

Este interesanta fata, chiar sexy si as vizita-o dar habar nu am la ce sa ma astept.

Fi si tu mai explicit...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In site-ul lor iti spun ca practica masajul.

Masaj de care fel? Relaxare, reflexoterapie, anti plm, erotic?

Fetelor, exista si detalii?

Am sunat ieri pe la.17:30 si mi-a zis o voce suava ca Alexandra este ocupata. Trebuia sa revin in 10 min dar m-am imtalnit cu cineva si nu am mai sunat..

Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

ce naiba nu intelegeti? omul s-a dus acolo si a intrat cu alte fete, diferite de alexandra. iar la primire aceasta a indeplinit serviciile de receptie si intr-una din ocazia a putut fi admirata si facand plaja topless. ne folosim si noi mintea putin? hai ca nu e asa greu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ce naiba nu intelegeti? omul s-a dus acolo si a intrat cu alte fete, diferite de alexandra. iar la primire aceasta a indeplinit serviciile de receptie si intr-una din ocazia a putut fi admirata si facand plaja topless. ne folosim si noi mintea putin? hai ca nu e asa greu.

Uite ca unii dintre noi au mai putin creier. Iti vine sa crezi?

Sau poate ca dorind sa apeleze la serviciile celor de la Snagov nu au avut timp sa citeasca topicul de la un capat la celalalt due to different issues. Iti vine sa crezi?

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

multumesc stimate x....(cred ca 12 de x)  esti mai clar in exprimare decat mine, sau poate mult mai "intelegator" decat alti colegi cititori

asa este, am fost de 3 sau 4 ori (incepand din iunie anul trecut) la interval de 4-5 luni intre vizite

nici o data (merge si niciodata) nu am beneficiat de serviciile d-rei alexandra

ai sesizat f bine, cu mine a facut oficiul de gazda primitoare...

 

la fel de stimate xrxx77, la ce ar mai folosi forumul daca nu le citesti inainte sa treci la treaba

asa e: anuntul lor se refera strict la masaj (a se vedea ca la postarea 12 este adresa web), la intrarea in casa este un afis mare in care se precizeaza ca nu se ofera servii sexuale...

eu am scris doar ce am "patit" eu insumi

asta nu inseamna ca ceilalti care vor merge sau au mers deja au "patit-o" si ei !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

scuze, revin pentru o precizare :

initial si pentru mine a fost putin ciudat, casa frumoasa, piscine, confort, fete frumoase..(depinde de gusturi)....oricum cu d-na roscata tunsa scurt (prima vizita a mea la snagov) a fost doar masaj (erotic de relaxare sau... nu stiu de care), nu am fost foarte incantat

la fel pot spune si despre celelalte masaje, ce a fost complementar masajelor a fost mai mult decat OK, mai ales la Miruna (cu atat mai mult pentru ca a prezentat buletinul de analize...unde se vedea tot)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

colegule xrxx77 vad ca esti din Ploiesti !

ca sa fie mai clar fa te rog o asemanare cu "masajul" de pe Mihai Bravu (eu zic ca din Teleajan)-nicoleta, mihaela, ana, mona etc 

este IDENTICA situatia  

 

PS eu am scris despre fete din Ploiesti dar sunt bucurestean ...

multi ani  (adunati) i-am petrecut in Ploiesti  si probabil ca pana nu se termina teaba (cred ca cititi ziarele sau ascultati bestfm si intelegeti la ce ma refer) sau pana nu ma trimite "partidul" in alta zona....o sa mai scriu si despre prahovence si sepre DMTul de aici (pentru cei care au facut scoala mai decurand, DMT=dimetiltereftalat...mai mult nu spun ca nu avem "chimie" azi)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

colegule xrxx77 vad ca esti din Ploiesti !

ca sa fie mai clar fa te rog o asemanare cu "masajul" de pe Mihai Bravu (eu zic ca din Teleajan)-nicoleta, mihaela, ana, mona etc

este IDENTICA situatia

 

PS eu am scris despre fete din Ploiesti dar sunt bucurestean ...

multi ani (adunati) i-am petrecut in Ploiesti si probabil ca pana nu se termina teaba (cred ca cititi ziarele sau ascultati bestfm si intelegeti la ce ma refer) sau pana nu ma trimite "partidul" in alta zona....o sa mai scriu si despre prahovence si sepre DMTul de aici (pentru cei care au facut scoala mai decurand, DMT=dimetiltereftalat...mai mult nu spun ca nu avem "chimie" azi)

Incantata sa ne vedem de fiecare data man@work, imi place ca sunteti asa vorbareti. O seara placuta si voua.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

colegule xrxx77 vad ca esti din Ploiesti !

ca sa fie mai clar fa te rog o asemanare cu "masajul" de pe Mihai Bravu (eu zic ca din Teleajan)-nicoleta, mihaela, ana, mona etc

este IDENTICA situatia

 

PS eu am scris despre fete din Ploiesti dar sunt bucurestean ...

multi ani (adunati) i-am petrecut in Ploiesti si probabil ca pana nu se termina teaba (cred ca cititi ziarele sau ascultati bestfm si intelegeti la ce ma refer) sau pana nu ma trimite "partidul" in alta zona....o sa mai scriu si despre prahovence si sepre DMTul de aici (pentru cei care au facut scoala mai decurand, DMT=dimetiltereftalat...mai mult nu spun ca nu avem "chimie" azi)

cred ca acum ai fost mai mult decat explicit. daca ceea ce este acolo se poate compara cu ceea ce Nicoleta si Mihaela ofereau pot spune ca merita mers.

Eu inca o frecventez pe Nicoleta, care insa a redus din varietatea serviciilor oferite, dar a carei calitate se pastreaza.

Voi merge pt comparatie. Mi-as dorii sa am parte de ceva asemanator cu ceea ce am avut aici.

Pt Mr xx.... Noi astia fara creier nu ne putem exprima numai in limba romana. Undeva in insuficienta noastra materie cenusie se produce un scurtcircuit neuronal care ne reseteaza limba de exprimare domnule Pruteanu....

Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

mi-as dori (....si NU... "mi-as dorii".... ?!?!... te rog nu mai vorbi de Pruteanu) sa te duci nu atat pentru comparatie sau pentru ca am spus eu ceva ....mai mult sau mai putin frumos

 

am vrut doar sa fac o asemanare intre doua saloane de masaj in care (uneori si cu unii) se intampla ...mai mult !... decat in anuntul oficial

 

daca vrei comparatie iata una: la mihai bravu n-am vazut matizul albastru - jandarm cu nr de inmatriculare de PH care statea sub copertina din snagov ! ....de fiecare data cand am fost eu la vila cu piscina

 

zici ca o frecventezi si acum pe nicoleta. sa-ti fie de bine ! dar n-am bagat de seama de cand o frecventezi ( ma refer la locatia mihai bravu)...esti un pic lapidar

in doi ani de activitate ai deja 300 postari. asta inseamna una la 2 zile. daca ai fi recenzat tot de atatea ori ar fi fost superb 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...