Sari la conținut

0737180698 Alexandra Iancu de Hunedoara


Postări Recomandate

Iancu Hunedoara Pasaj Victoriei, ne sarutam, iuby, ce preferi, 60 L fin. sau 100 L ora, ne jucam, facem ce ne trece prin cap, ofer calitate sex oral, normal si alte mici fantezii, 69 pana la ej, manierata, discreta 26 Oct 15:23
 

Bucuresti

 

60L

 

In drumurile mele am ajuns si la Alexandra , exact in ziua cand ploua mai rau. Locatia este v a v de spitalul Grigore Alexandrescu , ma indruma , ajung , urc , ma duc la dus , stabilim 60 pt o finalizare , cam tot fara anal si hai pe treaba. O suge f bine , deep , atentie mare la zone , face si cim , mai aveam putin , dar nu voiam sa pierd normalul , punem guma si ma sui pe ea, ne futem pana termin. Gfe mare , isi face bine treaba , geme , accepta limbi , contribuie , te face sa te simti bine , joaca un teatru bun. O recomand pt o finalizare , este destul de profi , cred ca face de ceva timp , are 27 de ani este mamica , are un pierce in limba f misto , acum nu stiu ce sa zic , pozele nu par ale ei. Ea este o tipa inalta , curu maricel , are niste aripioare cam dizgratioase , sanii ii are cam afectati de gravitatie dar compenseaza nu musai prin atitudine cat pe servicii , e foarte sigura pe ea si mie imi place cum presteaza.

 

Note : Oral 10 , exact cum am fost crescut , in stilu asta mi s-a supt pula multi ani.

           Normal 9 , se implica serios.

           Gfe 8.5.

           Aspect 6.5.

           Igiena ok, am trimis-o la dus , se stie.

           Locatie 5 , cam nasoala, dar la ce era afara, am vazut-o ca pe un bun adapost ; am dat 10 in dr taberei , de ce n-as fii drastic la Victoriei daca e naspeta. De abia se mutase , pana atunci statea pe undeva pe la Obor.

 

post-16555-0-16251800-1414375250_thumb.jpg

post-16555-0-44597200-1414375281_thumb.jpg

post-16555-0-30334500-1414375286_thumb.jpg

post-16555-0-22124200-1414375291_thumb.jpg

  • Like 12
  • Minus 16
Link spre comentariu
DRISTOR, pentru tine astazi sunt excitata te doresc, am locatie treci pe la mine, vreau sa te satisfac ne sarutam stimulare fin. orala, normal, 69, cunn. Sex intre sani, vino 11-20. Noua in zona, pup, 23 Nov 10:37
 

Bucuresti

 

50L

 

Aceleasi poze , locatie Dristor , 50 fin.

  • Like 6
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

AM sunat ieri si m-am programat  la tarfa asta in 45 de minute.Cand am ajuns am sunat si nu mi-a raspuns.Am mai sunat de cateva ori,dar nimic.Dupa o jumate de ora am zis mai incerc odata si la fel nu a mai raspuns. Am pierdut vreo 2h ieri cu drumul din cauza lu proasta asta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

BERCENI, Cultural, sex oral fara prez.finalizare orala tarif real 60L sau 120L ora sper ca iti plac blondele despre mine 25 ani blonda sensuala finuta, ofantezii 69, cunni, sex intre sani vino sunt disponibila pupicii, 05 ian. 14:28

BERCENI, Cultural, sex oral fara prez.finalizare orala tarif real 60L sau 120L ora sper ca iti plac blondele despre mine 25 ani blonda sensuala finuta, fantezii 69, cunni, sex intre sani vino sunt disponibila pupicii, 05 ian. 14:28

BERCENI, Cultural, sex oral fara prez.finalizare orala tarif real 60L sau 120L ora sper ca iti plac blondele despre mine 25 ani blonda sensuala finuta, fantezii 69, cunni, sex intre sani vino sunt disponibila pupicii, 05 ian. 14:28

 

 0737.185.068.

  • Like 1
Link spre comentariu
BLONDA venita nou, in Berceni ca reper Bd. Obregia despre mine sunt blonda 25 ani, ofer sex oral ejaculare sex normal, pozitia 69, fantezii, te sarut pasional, te astept, sexy, pup dulcic, 06 Jan 13:13
 

Bucuresti

 

60L

 

 

@barbuta , stii sigur ca e tot ea ? Pozele sunt clar furate de pe net.

post-16555-0-57470400-1420585226_thumb.jpg

post-16555-0-77037200-1420585230_thumb.jpg

post-16555-0-40768500-1420585235_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Alexandra de pe Iancu de Hunedoara , de si nu este cea din poza m-am simtit destul de bine in compania ei. Desi locatia nu este una foarte primitoare, oralul neprotejat (CIM)  pe care mi l-a facut a fost printre cele mai bune . Fata este foarte vorbareata si chiar se implica. 

Desi nu arata extraordinar de bine chiar se merita sa o vizitati.

 

 

Oralul=10 

Fata = 8 

Corp = 7

Normal = 8

Anal= nu am intrebat :-s

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

mda.. am fost saptamana trecuta pe la fata ce poseda nr asta de tel si clar nu este ea in poze. este o fata bruneta destul de implinita la corp cu niste sani maricei. 

ca locatie pe langa p ta straduintei o garsoniera cred, cu o camera de lupte destul de spatioasa si un pat dublu 

cum am ajuns m-a asteptat sa ma dezbrac asa pe rpd inainte foarte tacuta deloc vorbareata, in timpul asta s-a dezbracat si ea si mi-am dat seama ca sarim peste dush, papuci si geluri de dush deci nu stiu daca are baie :D

a inceput cu un oral slab ajutat de mana din ce in ce mai mult, am cerut fes m-am urcat pe ea si am finalizat glorios

ca note 

oral 5

normal 6

altceva nici nu ma interesa deci nu stiu

daca esti prin zona si-ti plac fetele bbw + ceva rapid parerea mea ca merge. e tacuta alegi pozitia te descarci si fugi singura problema ar fi la oral

halatul 60 finalizarea

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...