Sari la conținut

Blonda 0747378857


cassy

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pare a fi real anuntul. Am sunat azi, persoana deschisa, mi-a confirmat ca e pe bune, insa nu a putut sa-mi dea mai multe detalii in momentul ala. Mi-a sugerat sa revin maine cu un telefon. Va tin la curent. Multumim Cassy.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:botosani
  • Oras:botosani

buna. domnisoara e  in suceava anuntul e valabil m-am intalnit eu cu ea.am sunat  la aceasta domnisoara am programat o intalnire numai ca am prins-o pe stop si  mi-a facut doar un oral.ca locatie  un bloc de garsoniere fata in fata cu liceul pedagogic.domnisoara draguta  nu se grabeste la oral il executa incet si pe toata suprafata obiectului muncii,sani frumosi rotunzi  si fermi  

 

 

note;

oral8

normal nu am facut 

locatie 8 aspectul pana a intra in garsoniera lasa de dorit

pret 50 lei

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:acasa
  • Oras:acasa

am reusit sa ajung la domnisoara pana la urma,locatia precizata mai sus,pozele reale,in garsoniera este foarte frig,nu exista baie,nimic special nu are rost sa intru in detalli

 

oral 7

normal nu am facut era prea frig

locatie  5

pret 50 lei o finalizare

 

concluzie pe timp de criza merge,nu stiu daca revin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Gura Humorului
  • Oras:Gura Humorului

am reusit sa ajung la domnisoara pana la urma,locatia precizata mai sus,pozele reale,in garsoniera este foarte frig,nu exista baie,nimic special nu are rost sa intru in detalli

 

oral 7

normal nu am facut era prea frig

locatie  5

pret 50 lei o finalizare

 

concluzie pe timp de criza merge,nu stiu daca revin

 

Care este acel bloc de garsoniere ca eu nu-l gasesc si tipa se enerveaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am fost la blonda,e cu inca o colega,sunt amandoua,au o locatie la un mosneag intr un bloc la bucovina,langa farmacia arsene intr un apartament dezolant,miroase a fum de tigari doina,mizerie pe jos,da de clatit pula la nevoie e buna..am fost la colega lu blonda voia 70 lei,e mai buna ca ea..doar oral,Locatie 5,aspect 7.oral 7

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Am fost la blonda,e cu inca o colega,sunt amandoua,au o locatie la un mosneag intr un bloc la bucovina,langa farmacia arsene intr un apartament dezolant,miroase a fum de tigari doina,mizerie pe jos,da de clatit pula la nevoie e buna..am fost la colega lu blonda voia 70 lei,e mai buna ca ea..doar oral,Locatie 5,aspect 7.oral 7

mai multe detalii...la blonda am fost..dar colega ei cum arata ?? detalii varsta cum arata etc...as vrea sa incerc si cu cealalta

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Merge colega,Arata bine fata de blonda care e stirba,e mai draguta,sani mari,pasarica stramtuta,la banii astia e la oferta

am sunat-o azi si a zis ca e cu colega si i-am zis ca revin mai tarziu..si pe la 20 o sun si spune ca numai este disponibila pe azi ca a plecat colega ei...a zis sa revin maine ..o s-o sun maine sper sa reusesc sa ajung.e mai serioasa colega? e mai in varsta sau mai tanara? cu "blonda" e mai greu. ai reusit sa iei nr la noua colege?

Link spre comentariu
  • Oras:botosani
  • Oras:botosani

Am fost eu la ea acum vreo 3 zile .Initial am sunat-o pe blonda care nu era disponibila si am intrebat-o daca colega ei este disponibila,a zis ca o suna si o intreaba.ma sunat cam in 5 minute si mi-a dat nr ei.am sunat si mi-a zis ca ne intalnim in  20 minute in parcare la magazinul bucovina .A venit am trecut stradala un bloc fata in fata cu magazinul iarcand a sunat la interfon surpriza;raspunde un barbat si ii descide.Mai mai ca as  fi renuntat dar am zis sa merg si sa vad ce se intampla.Sus surpriza din nou deschide un mos care ne lasa sa intram ,fata ma conduce in camera si imi zice ca ea merge cu 60 dar 10 lei ii da mosului pe camera deci total 70.Ii dau banii pleaca si vine cam in 5 minute aproape dezbracata.Incepe cu un oral fara atentie la zonele adiacente si se temina cu un normal cu mine deasupra.

NOTE;

LOCATIE;7(UN APARTAMENT UNDE LOCUIESTE UN MOS PESTE DECI VA DATI SEAMA)

ASPECT 7(MERGE IN LIPSA DE ALTCEVA)

ORAL;7(NIMIC SPECIAL)

NORMAL;8 (SE IMPLICA UN PIC)

.luativa prezervative pt ca fata nu prea are

PS; am numaru ei dar nu stiu daca am voie sa l postez fara acordul ei

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...