Sari la conținut

Blonda 0747378857


cassy

Postări Recomandate

Mi-a explicat un prieten unde este barlogul mosului, la interfon a raspuns o tipa...ajung sus deschide usa o moanstra grasa plina de bube pe fata, iar in barlog un miros de te da pe spate, l-am intrebat pe mos, nea Sandu, de vre-o fata misto , moanstra a sarit ca arsa si a raspuns ca toate fetele sunt plecate si numai ea este disponibila, asa ca am facut stanga imprejur si am isit sa iau aer ca simteam ca ma intoxic in mizeria aia...probabil ce tipa merge acolo este la fel ca si moanstra...

Link spre comentariu

Merge colega,Arata bine fata de blonda care e stirba,e mai draguta,sani mari,pasarica stramtuta,la banii astia e la ofertaunde o gas

Merge colega,Arata bine fata de blonda care e stirba,e mai draguta,sani mari,pasarica stramtuta,la banii astia e la oferta

unde o gasesc si eu pe colega blondei cum dau de ea un nr de tel

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Azi am vizitat si eu prietena blondei cea bruneta care defapt e un mov spre negru. Mai bine nu mergeam, nu stiu unii cum sunt dar domnisoara e esec total . Am mers la barlogul mosului...camera neaerisita bantuita de pozele raposatei pe pereti . Ce mi-a atras atentia...laptopul de pe masa care avea ecranul lasat dar ledul verde de pe lateral era aprins si ce sa vezi indreptata spre locul actiunii o camera web :) pe care am arucat blugii si ute asa mosul cred ca a pierdut o scena ....oricum nu avea ce vedea.Totul a fost bine pana sa vazut cu banii in mana apoi ...cand sa inceapa oralul a constatat : WOW O AI GROASA SI MARE O SA MA DOARA, a inceput cu un oral mecanic doar inmuiat putin apoi i-am cerut sa trecem la normal . Voia deasupra dar i-am spus sa treaca capra si a inceput sa se vaite ca o doare ,... Cand si-a departat bucile SURPRIZA un miros foarte suspect a inmiresnat barlogul nosului asa ca nu am rezistat mult si am terminat.

Note:

Oral:1

Normal:1

Locatie:1

Tarif 60+10 taxa de bârlog

Sincer nu se merita

NU RECOMAND !!!!!!!!!!

POATE DOAR PENTRU CEI CARE NU AU NAI VAZUT PUZDA IN VIATA Lcum dau de tipa un nr de tel plz

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...