Sari la conținut

BLONDA NOUA IN TIMISOARA


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna ziua

Anuntul e urmatorul : http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/blonda-noua-in-timisoara/7b0e64717c696253.html

Am fost acum cateva zile si nu am avut ocazia sa postez. 

Locatie: pe Dragalina, nu dau mai multe detalii.

Pret: 150 ron ora, normal si oral.

Oral: 8, daca l-ar fii facut fara prezervativ era mai mult, oricum oral facut bine.

Normal: 8,5 , e stramta, se misca bine, a fost foarte ok

Gfe: nu eram nici eu interesat... ca si nota ar fi destul de mica...

Conditii: din nou, nu-s pretentios, ca idee pentru voi, locatie mica, un pat, un scaun, o noptiera parca, si o baie mica, se poate fuma inauntru...unde vrei...

Actiunea, ambele finalizari in prezervatie, nu te grabeste, e cat de cat ok, mie mi-a placut. 

Aspect, fund mare, bombat, cateva kg in plus, sani destul de ok, nu era urata, pare de vreo 27 de ani. Mie imi plac astea mai cu kg, nici chiar foarte mari, dar ea la corp chiar m-a atras mult. (gusturile nu se discuta).

Per total nota 8. De revenit. Mai ales daca va face cim sau com.... sau macar oral neprotejat..

Singurul lucru neplacut:  pe parchet sunt particule de praf, frimituri, cateva pietricele, se simt pe talpa goala, si na, cam majoritatea urca in pat cu ele pe talpi.... era destul de intuneric nu am observat in pat nimic, oricum nu eram atent. In rest, sunt multumit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Numaaar de contact :slap2

Domnisoara blonda,ochi albastri, finuta, discreta 165/57/23, noua in Timisoara ofer sex oral si normal (80 ron finalizarea, 150 ora) si clipe de vis domnilor generosi la domiciliul meu. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la tel.:0737186879. Nu raspund la bip si sms

Dupa textul anuntului nu ar fi trebuit sa fie cu kg in plus, ci normala

post-35672-0-24950800-1414516338_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Numaaar de contact :slap2

Dupa textul anuntului nu ar fi trebuit sa fie cu kg in plus, ci normala

Nu inteleg ce vrei sa spui, dar sincer nici nu imi pasa,in legatura cu numarul de contact am lasat anuntul de pe publitim, se poate vedea acolo, ce rost are sa las un numar cand ea poate avea maine altul si poimaine altul, cum fac majoritatea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...