Sari la conținut

0784814191 SEXY SY DULCE


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

BUNA MA NUMESC VALENTINA AM 19 ANI , SLABA , ,BRUNETA , OKY VERZI , 1.6O KG ,45 KG , SANI NR 3 , DACA MA DORESTI IN COMPANIA TA CONTACTEAZAMA PE : 0784814191                                                                   [email protected]                                NU VEI REGRETA!                                           GARANTEZ POZE REALEEEE!                      1 ORA = 150 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                  2 ORE = 250 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                   3 ORE = 350 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                  4 ORE = 450 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                  SERVICI : ORAL , NORMAL , MASAJ (TAILANDEZ , EROTIC , DE RELAXARE )                         O NOAPTE : 800LEI                                                              ASTEPT FIERBINTE!                                         GARANTEZ NU VEI REGRETA!

Imagini atasate
  •  
  •  
  •  
  •  

Salutare la toata lumea si bine v-am gasit !

Pe Valentina o cunosc din luna August , m-am intalnit cu ea de trei ori pana acum ,prima data in August, a doua in Septembriue si ultima in Octombrie, anul asta bineinteles :laugh2 .

Valentina este fata din poze ,asta garntat, exact cum zice si ea, chiar daca sunt "curvar ucenic" puteti sa ma credeti pe cuvant.(dupa trei intalniri sigur e ea :laugh2 )

Este mult mai frumoasa in realitate (parerea mea) ,foarte simpatica si foarte dezinvolta, din prima secunda de cand o cunosti

Nu prea ma pricep la povestit intamplarile, dar asa pe scurt pot sa va zic ca ,ce zice ca face aia face si face foarte bine,nu se grabeste si nu te lasa niciodata neterminat, dar mai bine sa trec la notele de rigoare.

Locatie - la mine ,nu se pune

Aspect - 10

Oral - 10 (dupa prima intalnire ias fi dat 9 dar acum m-am razgandit :laugh2 )

Normal - 10 ( eu nefiind un "gigolo" la dotare ma refer, in ce pozitii am vrut sau am putut nu ma refuzat)

Curatenie - 10

Acum sigur ca unii o sa zica ca am exagerat cu notele, dar "exista o explicatie" :laugh2 , am si eu o varsta si fiind cam "statut" sa zic asa, o fata tanara si frumoasa e mult mai mult decat "ce am eu" in acest moment acasa, si sincer mie mia placut tot ce am facut cu ea, si sigur no sa fie ultima intalnire.

In concluzie pentru cei ce vor sa cunoasca o fata tanara ,frumoasa ,scumpica,miniona, cu sanii superbi (se vad si in poze),eu o recomand

post-2-0-18719700-1422680052_thumb.jpg

post-2-0-53442400-1422680052_thumb.jpg

post-2-0-79993700-1422680052_thumb.jpg

post-2-0-11369200-1422680053_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

salutare la toata lumea,sunt nou peaici si nu prea stiu ce si cum ,dar mă dumiresc eu ,vroiam sa va zic de Valentina m-am întâlnit cu ea vineri seara si pot sa zic ca ,pozele sunt reale ,garantat.Valentina e o fata micuta cum zice si ea 1,50,slabuta,mult mai frumoasa in realitate

 

 

Pe Valentina o cunosc din luna August , m-am intalnit cu ea de trei ori pana acum ,prima data in August, a doua in Septembriue si ultima in Octombrie, anul asta bineinteles :laugh2 .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ca sa vezi ! mai sa fie ! uite domnule cum stie unii tot, mai prins , asta e, ce sa fac si eu, dar ia zi domnule cum ai reusit? esti cumva Aliodor cu flacara violet,sau manipulezi si tu pixelul albastru,sau ai un glob de cristal, zbori si pe matura? adica na, sunt curios acum, scuze ca sunt ironic(ironia se referea la curiozitate),dar sunt dea dreptul nedumerit, nu te-ai gandit ca poate nu toti sunt atat de "destepti" ca tine, si poate nu sta acum sa calculeze lunile si zilele ,sau poate nu teai gandit ca am facut recenzie aceeleiasi fete pentru ca doar cu ea m-am intalnit, sau poate dupa cum am spus si in postarile mele ,nu prea stiu sa detaliez intamplari si postarile seamna intre ele ,ce sa-i faci atat ma duce si pe mine capul, eu nu sunt nici Aliodor si nici nu am matura ,dar stiu un lucru ca sa fii atat de sigur de ceva, trebuie sa ai dovezi, ai dovezi domnule Aliodor?, sau faptul ca postezi niste ineptii fiind asa sigur pe tine de parca ai stat la fundul nostru cand ne-am cotait, curios ce gust are, sau faptul ca daca tu esti membru premium , esti dumnezeu pe pamant, mai gandestete....cine esti tu?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Interesant, un user care posteaza din an in pasti are 3 postari dar toate trei se refera la ACEEASI fata. Stiu ca se ractica dar vreau sa semnalez fie :fish12 , fie autopromovarea...

 

Asta daca mai intereseaza pe careva.

despre asta e vorba

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Am retinut... se pare ca este un peste mai recalcitrant. Daca ai fost numai cu ea, cum dai notele tinand cont ca nu ai termen de comparatie? Iar faptul ca nu ai imaginatie, nu trebuie sa ne-o spui, se vede din postarile tale.

 

PS: nu eram premium cand am facut observatia. Am suficienta experienta ca sa-mi dau seama cand ceva "miroase", tu ai reusit sa inlaturi orice urma de indoiala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am retinut... se pare ca este un peste mai recalcitrant. Daca ai fost numai cu ea, cum dai notele tinand cont ca nu ai termen de comparatie? Iar faptul ca nu ai imaginatie, nu trebuie sa ne-o spui, se vede din postarile tale.

 

PS: nu eram premium cand am facut observatia. Am suficienta experienta ca sa-mi dau seama cand ceva "miroase", tu ai reusit sa inlaturi orice urma de indoiala.

bine mai Aliodoare, e ca tine ,esti multumit acum? , .....apropos am vazut ce experienta ai din postarile tale :laugh2 ,si.....mie i-mi miroase a bla bla bla bla bla bla ,sa postam pe net sa ne "simtem importanti" :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

adirad, cât ia fata ta pentru anal? hai că o convingi tu...

numai atât poti? Sunt dezamăgit, am mai spus si o mai spun, mie i-mi miroase a bla bla la bla bla,avea dreptate un tiz al meu ," vai ce important mă simt de-mi vine sa mă pup singur", sau "vai daca sunt penibil?", ce dilema ufffff......,aaa si apropos ,va multumesc !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ai probleme cu tasta "i" si tu si domnisoara?

nu am mai intrat de ceva timp dar se pare ca am" pierdut actiunea" dupa cum vezi eu folosesc si alte taste si cand incadrez ceva intre ghilimele credema pe cuvant ca asta am intentionat sa scriu, nu e nici o greseala .......dar ma rog, ce stiu eu, ce am scris eu acolo ,da de unde ,ai mai vazut si altundeva ca am probleme cu tasta "mai desteptule" :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

BUNA MA NUMESC VALENTINA AM 19 ANI , SLABA , ,BRUNETA , OKY VERZI , 1.6O KG ,45 KG , SANI NR 3 , DACA MA DORESTI IN COMPANIA TA CONTACTEAZAMA PE : 0784814191                                                                   [email protected]                                NU VEI REGRETA!                                           GARANTEZ POZE REALEEEE!                      1 ORA = 150 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                  2 ORE = 250 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                   3 ORE = 350 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                  4 ORE = 450 LEI , NU INCLUDE TAXY                                                  SERVICI : ORAL , NORMAL , MASAJ (TAILANDEZ , EROTIC , DE RELAXARE )                         O NOAPTE : 800LEI                                                              ASTEPT FIERBINTE!                                         GARANTEZ NU VEI REGRETA!

 

Salutare la toata lumea si bine v-am gasit !

Pe Valentina o cunosc din luna August , m-am intalnit cu ea de trei ori pana acum ,prima data in August, a doua in Septembriue si ultima in Octombrie, anul asta bineinteles :laugh2 .

Valentina este fata din poze ,asta garntat, exact cum zice si ea, chiar daca sunt "curvar ucenic" puteti sa ma credeti pe cuvant.(dupa trei intalniri sigur e ea :laugh2 )

Este mult mai frumoasa in realitate (parerea mea) ,foarte simpatica si foarte dezinvolta, din prima secunda de cand o cunosti

Nu prea ma pricep la povestit intamplarile, dar asa pe scurt pot sa va zic ca ,ce zice ca face aia face si face foarte bine,nu se grabeste si nu te lasa niciodata neterminat, dar mai bine sa trec la notele de rigoare.

Locatie - la mine ,nu se pune

Aspect - 10

Oral - 10 (dupa prima intalnire ias fi dat 9 dar acum m-am razgandit :laugh2 )

Normal - 10 ( eu nefiind un "gigolo" la dotare ma refer, in ce pozitii am vrut sau am putut nu ma refuzat)

Curatenie - 10

Acum sigur ca unii o sa zica ca am exagerat cu notele, dar "exista o explicatie" :laugh2 , am si eu o varsta si fiind cam "statut" sa zic asa, o fata tanara si frumoasa e mult mai mult decat "ce am eu" in acest moment acasa, si sincer mie mia placut tot ce am facut cu ea, si sigur no sa fie ultima intalnire.

In concluzie pentru cei ce vor sa cunoasca o fata tanara ,frumoasa ,scumpica,miniona, cu sanii superbi (se vad si in poze),eu o recomand

 

nu am mai intrat de ceva timp dar se pare ca am" pierdut actiunea" dupa cum vezi eu folosesc si alte taste si cand incadrez ceva intre ghilimele credema pe cuvant ca asta am intentionat sa scriu, nu e nici o greseala .......dar ma rog, ce stiu eu, ce am scris eu acolo ,da de unde ,ai mai vazut si altundeva ca am probleme cu tasta "mai desteptule" :laugh2

 

Am descoperit si eu ceva.

Sa mai analizeze cineva daca e asa sau nu.

 

Ceea ce am analizat, va fi cu font mare, bolduit si culoare rosie.

 

1. acel "contacteazama" are aceeasi greseala de scriere ca "credema"

2. uitati-va atenti la virgule, de cele mai multe ori virgula este lipita de cuvantul ce urmeaza dupa aceasta. Chestia asta e la fel si in anunt, dar si in recenzie si ... discutia ulterioara

3. unele greseli a incercat sa le ascunda, dar altele au scapat :D

4. cratima, in mama ei de liniuta...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aceeasi probleme cu virgula si aici:

 

piticu ,nu cred ca stii despre ce e vorba ,postarea de dinainte nu are legătură cu greulxxl sau cassy

 

bine mai Aliodoare, e ca tine ,esti multumit acum? , .....apropos am vazut ce experienta ai din postarile tale :laugh2 ,si.....mie i-mi miroase a bla bla bla bla bla bla ,sa postam pe net sa ne "simtem importanti" :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

numai atât poti? Sunt dezamăgit, am mai spus si o mai spun, mie i-mi miroase a bla bla la bla bla,avea dreptate un tiz al meu ," vai ce important mă simt de-mi vine sa mă pup singur", sau "vai daca sunt penibil?", ce dilema ufffff......,aaa si apropos ,va multumesc !!!!

 

Alta greseala scapata. Unde trebuie cratima nu exista, iar unde nu trebuie, este pusa :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...