Sari la conținut

0784814191 SEXY SY DULCE


Postări Recomandate

Confirm pozele. GFE ok, vorbareata. Atentie, e miniona. E surprizantor de miniona. Am confundat-o cu o copila de 14/16 ani. A specificat 45kg, mica de statura, slabuta (cum se vede-n poze). M-am riscat citind pe aici c-ar avea "peste" dar se pare ca nu are. Comunica cu o colega, pentru siguranta ei (I can relate to that, la statura ei e bine ca stie cineva de ea).

 

FK = ok, oral neprotejat dar nu accepta CIM, disponibila la diferite fantezii (dus impreuna).

Nu am ajuns la normal ca mi-a fost mie muuuuuuuuuult prea somn (epuizat dupa o saptamana de munca).

Nu te grabeste, nu se grabeste, mangaie zona delicat. Se implica.

 

Nu prea am ce altceva povestii, dar e ok. Ea e.

De revenit pentru alte servicii.

 

Spor Valentina!

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator george_kx19
Reputație: 0

Confirm pozele.

Cam tarziu apare postarea mea, dar tocmai dupa atata timp, ma uitam prin telefon si pe cine sa sun, si m- oprit la Valentina, dar vad ca nu mai este valabil numarul de telefon.

Am petrecut cu ea 5 ore.

GFE nota 5 pt minciunele, vorbareata, nu ii tacea gura, minte foarte mult, nu treceau 5 minute fara sa spuna o minciuna.

Este miniona, este o copila dupa infatisare, slabuta, dar larguta, si cu pasarica(ma refer aici la aspect general labii etc) destul de mare in raport cu inaltimea.

FK = nu am imcercat

Oral: 5-6 neprotejat

Normal: 7, dupa vreo 2 ore se tot vaita ca o doare... Bla bla

Scriu acest reply, in caz ca reapare sa aveti idee de un review corect si obiectiv.

De revenit, revenot sau nu trageti si voi concluziile.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...