Sari la conținut

Andreea ts 0731228302


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Super pozele! Foarte sexy! În ce zona ești? As vrea sa ne vedem pt 1-2 ore dacă ești disponibila, (accepți sex activ și anilingus activ? Adică eu sa fiu pasiv în ambele ipostaze). Și cat ar costa. Te pup, A. Xoxo

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Salut! Super pozele! Foarte sexy! În ce zona ești? As vrea sa ne vedem pt 1-2 ore dacă ești disponibila, (accepți sex activ și anilingus activ? Adică eu sa fiu pasiv în ambele ipostaze). Și cat ar costa. Te pup, A. Xoxo

.. Ajung joi in tara . Doar pentru cateva zile .. iar cu activitatea nu garantez 100% .. se face totul protejat . Ma poti suna joi si vom vorbi .
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

.. Ajung joi in tara . Doar pentru cateva zile .. iar cu activitatea nu garantez 100% .. se face totul protejat . Ma poti suna joi si vom vorbi .

Perfect! Mersi pt răspunsul rapid! E-n regula, protejat e perfect! Te sun joi (la 0731228302). Cam în ce zona ești în București? (eu sunt în Romana). Xo

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Perfect! Mersi pt răspunsul rapid! E-n regula, protejat e perfect! Te sun joi (la 0731228302). Cam în ce zona ești în București? (eu sunt în Romana). Xo

baba novac .. si nu garantez ca voi lucra . joi , vineri , si sambata .. pentru ca voi merge la  laser .. dar voi ajunge si vom vb la tele .. da  acelasi nr ... nu schimb numarul ca pe sosete 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...