Sari la conținut

andreea ts 0731.228.302


Postări Recomandate

  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

OK, mi-ar placea sa te cunosc...sunt incepator la anal, dar il ador... ador si oralul...limbute in fundulet....submisiv, orice iti place...ma excita. imi doresc sa incerc ceva. mai mare!! multumesc

cu limbutele cred ca nu mai gasit . dimensiunea e normala ( ceva mai mare nu e de unde ) si totul se face PROTEJAT .
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut confratii, vizitat si eu in urma cu cateva luni doar ca nu am avut timp de o recenzie , contact pe watsup stabilit toate bune si frumoase , ajuns in locatie intampinat frumos in ciorapi cu banda foarte placuta foarte amabila , foarte feminina si placuta , eu foarte tensionat deoarece era prima oara pt mine dar a stiut cum sa preia situatia , nu o sa dau amanunte din ce sa intamplat , este foarte profi foarte feminina stie sa faca placuta , oralul este demential , mie unul mi-a lasat o senzatie placuta .

Actiunea a avut loc undeva pe baba novac .

Halatu 400 lei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Salut confratii, vizitat si eu in urma cu cateva luni doar ca nu am avut timp de o recenzie , contact pe watsup stabilit toate bune si frumoase , ajuns in locatie intampinat frumos in ciorapi cu banda foarte placuta foarte amabila , foarte feminina si placuta , eu foarte tensionat deoarece era prima oara pt mine dar a stiut cum sa preia situatia , nu o sa dau amanunte din ce sa intamplat , este foarte profi foarte feminina stie sa faca placuta , oralul este demential , mie unul mi-a lasat o senzatie placuta .

Actiunea a avut loc undeva pe baba novac .

Halatu 400 lei

Mulțumesc pentru vizita .. scuze dar nu sunt de acord locația pusa pe aici .
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...