Sari la conținut

Andra 0733.851.009


Postări Recomandate

Buna seara dragi futaciosi.

După o absență de 3 ani din România, de fapt prima vacanta in Romania dupa 3 ani, am zis sa incerc ceva actiune. După un zbor cu peripeții, inca stresat si cu morcovu in cur cu tot cu frunze, am zis sa ma relaxez cu o fata de top. Am ales o pe Andra. Si n am facut rau. Am ajuns in locația bine cunoscuta, am facut cunoștință, m a servit cu un pahar de vin si am stat putin de vorba. Cand a fost vb de acțiune...gogu s a dus la somn. Probabil l-a deranjat prea mult morcovul..sau din cauza ca este prea slim pt gusturile mele. După minute bune de oral in care gogu inca dormea...a venit cu ideea folosiri unui dildo, care m a excitat cat sa pot face o decantare in gurita. N am prea multe detalii, dar cu tot cu masaj si un oral frumos am stat fix o ora. Decartat 250 ron.

 

Note:

 

Aspect: 8 e prea slim

Oral: pfff...10 a avut ceva de lucru cu mine

Locatie: 10

gfe: 9

Normal: n am facut

Anal: nu mai face..oricum era imposibil :)

 

Per total f ok. De revenit, maybe. Dacă era un pic mai împlinită la kg..era super.

 

Scuzati scrisul incoerent dar sunt chiaun.

 

Seara buna si ciocane tari.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fosta'm aseara.

Obosit si stressat aveam nevoie de relaxare. Mesaj catre Andra, mi-a raspuns relativ repede, disponibila la ora solicitata. Am si sunat-o ca sa arat ca sunt serios, ca pe pm cred ca se trag multe trpe (mi-a confirmat chiar ea). Evident ca traficul mi-a jucat feste si am intarziat 15 min. Chiar cand am parcat, pta Alba Iulia, m-a sunat cu numar ascuns. Aici nu e neaparat ok, dar sa zicem ca se accepta. Am urcat, destul de sus, am fost primit seminaked - ceva negru plasa. Draguta, pe tocuri, locatie f ok pt scopul ales.

Trec la note ca nu-mi place sa buchisesc pe telefon.

Locatie 10. Dus, geluri, papuci, prosop, curat. Are colega pe care am auzit-o chicotind in zona.

Aspect: 8, pt mine. Prea slaba, dar bine proportionata, sani frumosi, lipsa fund. Deci doar daca va plac f slabe. Imi pare rau pt nota, chestie de gusturi.

ON: 10. foarte bun, deep, CIM. Atentie la vecinatati, m-a relaxat.

Masaj: 9. Nu este maseoaza, dar se pricepe, m-a ajutat sa ma relaxez, dar avand unghii nu a putut sa faca cum trebuie.

NP: 9. Eram obosit, mi-a montat preze cu gura, un oral de inviorare si am tras-o incet deasupra. Se misca si se umezeste natural, placut. Din pacate la mine al 2 lea nr e mai dificil, termin greu, si cum deja am intarziat am oprit-o. Aici atitudine super, a spus ca ea cronometreaza de la sosire, nu de la programare. A incercat sa ma faca sa termin OP, dar nu prea a mai fost chip.

250 lei, dati la cerere, la inceput.

 

De revenit? Eu nu, prea skiny.

De recomandat? Da, cu tarie, super atitudine.

Multumesc baby!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fosta'm aseara.

Obosit si stressat aveam nevoie de relaxare. Mesaj catre Andra, mi-a raspuns relativ repede, disponibila la ora solicitata. Am si sunat-o ca sa arat ca sunt serios, ca pe pm cred ca se trag multe trpe (mi-a confirmat chiar ea). Evident ca traficul mi-a jucat feste si am intarziat 15 min. Chiar cand am parcat, pta Alba Iulia, m-a sunat cu numar ascuns. Aici nu e neaparat ok, dar sa zicem ca se accepta. Am urcat, destul de sus, am fost primit seminaked - ceva negru plasa. Draguta, pe tocuri, locatie f ok pt scopul ales.

Trec la note ca nu-mi place sa buchisesc pe telefon.

Locatie 10. Dus, geluri, papuci, prosop, curat. Are colega pe care am auzit-o chicotind in zona.

Aspect: 8, pt mine. Prea slaba, dar bine proportionata, sani frumosi, lipsa fund. Deci doar daca va plac f slabe. Imi pare rau pt nota, chestie de gusturi.

ON: 10. foarte bun, deep, CIM. Atentie la vecinatati, m-a relaxat.

Masaj: 9. Nu este maseoaza, dar se pricepe, m-a ajutat sa ma relaxez, dar avand unghii nu a putut sa faca cum trebuie.

NP: 9. Eram obosit, mi-a montat preze cu gura, un oral de inviorare si am tras-o incet deasupra. Se misca si se umezeste natural, placut. Din pacate la mine al 2 lea nr e mai dificil, termin greu, si cum deja am intarziat am oprit-o. Aici atitudine super, a spus ca ea cronometreaza de la sosire, nu de la programare. A incercat sa ma faca sa termin OP, dar nu prea a mai fost chip.

250 lei, dati la cerere, la inceput.

De revenit? Eu nu, prea skiny.

De recomandat? Da, cu tarie, super atitudine.

Multumesc baby!

Chiar dacă nu sunt genul tău. .Mă bucur ca am reușit sa te scot puțin din stresul și încordarea cu care venisei.Poate ne vom mai revedea,poate doar masaj. .pupicii!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...