Sari la conținut

Andra 0733.851.009


Postări Recomandate

Salut, am ajuns si eu astazi in jurul orei 15:00 pe la ea si cuminte am sunat pentru a-mi comunica locatia exacta. M-a intampinat cu o atitudine prietenoasa si la o tigara am stabilit detaliile. Am luat 1 ora/2 finalizari si ne-am apucat de treaba. Nota mea pentru prestatie pentru faptul ca nu trage de timp si nici nu te grabeste, se implica si modul cum te trateaza ma face sa ii dau nota 10.

Link spre comentariu
  • Oras:Diverse
  • Oras:Diverse

Am fost astăzi la Andra. Programat telefonic cu 30 min inainte. Ajuns la locație centrală, m-a întâmpinat o fata calma, relaxata, o ambienta plăcuta.

 

Cu toate ca era tarziu, fata vorbareata si interesată de conversatie. Foarte subțirica, dar cu sani naturali marisori cum se vede in poze. Nu am avut acel ‘click’ deci nu am încercat FK. Am fost la dus si am început.

 

ON de nota 10, vreo 3-4 abordări toate excelente, nu am cuvinte. A durat ceva timp dar nu se grăbea si se vedea clar ca ii făcea plăcere, inclusiv deep, a trebuit sa sugerez eu sa începem acțiunea!

 

NP am început incet, si-a încolăcit picioarele in misionar, gemea bine, si are niște țațe numai bune de prins si jucat cu ele. Am încercat CIM, nota 20 pentru efort, am schimbat câteva poziții si am terminat in doggy vertical.

 

Fata - 9

ON - 10

NP - 9

Cadou 100 (+50 CIM) o finalizare. Ciocane tari!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Am fost astăzi la Andra. Programat telefonic cu 30 min inainte. Ajuns la locație centrală, m-a întâmpinat o fata calma, relaxata, o ambienta plăcuta.

 

Cu toate ca era tarziu, fata vorbareata si interesată de conversatie. Foarte subțirica, dar cu sani naturali marisori cum se vede in poze. Nu am avut acel ‘click’ deci nu am încercat FK. Am fost la dus si am început.

 

ON de nota 10, vreo 3-4 abordări toate excelente, nu am cuvinte. A durat ceva timp dar nu se grăbea si se vedea clar ca ii făcea plăcere, inclusiv deep, a trebuit sa sugerez eu sa începem acțiunea!

 

NP am început incet, si-a încolăcit picioarele in misionar, gemea bine, si are niște țațe numai bune de prins si jucat cu ele. Am încercat CIM, nota 20 pentru efort, am schimbat câteva poziții si am terminat in doggy vertical.

 

Fata - 9

ON - 10

NP - 9

Cadou 100 (+50 CIM) o finalizare. Ciocane tari!!

Cum vine asta +50 pt CIM dar tu nu ai facut ...

??

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...