Sari la conținut

Andra 0733.851.009


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

După o vizita la domnișoara Andra ma simt dator cu niște păreri la obiect...

Nu am prea mult timp la dispoziție asa ca am sa fiu foarte scurt....

intr-o zi călduroasă, mort de plictiseala, ma gândesc ca as avea nevoie de ai atingere calda de femeie, asa ca intru presimte și o găsesc disponibilă pe Andra. După ce sun și stabilesc termenii, cel puțin asa am crezut eu, plec spre locație (undeva pe lângă blocul Zepter) și sun la usa... ma întâmpina Andra, îmbrăcată sumar și mergem către dormitor... aici, ca sa fiu sigur, mai întreb o data prețul și imi spune 150 finalizarea și 250 ora... descumpănit pentru ca observ o oarecare diferența între ce am stabilit la telefon și ce aud acum (la telefon am înțeles 100 finalizarea și 150 lei ora) întreb dacă ora include și masaj... imi raspunde printr-un semn prin care eu înțeleg ca da.... și ne apucam de treaba după dușul de bun simt...

Andra, este cea din poze, drăguța la fata, destul de skinny pentru gusturile mele, înaltă (170 cm), începe un masaj satisfăcător după care trece la un oral de nota 10, presărat cu de toate (jocuri, Deep, etc) atenta și la zonele adiacente (dar numai la cererea mea). Simțind ca nu ma mai stăpânesc mult, începem un misionar după care ejaculez in gurița dânsei....

După ce terminam de făcut curățenie, ne îmbrăcăm și dau sa ii ofer 150 lei cum am înțeles... numai ca... surpriza! Se uita la mine și imi spune scurt: 200! Nu stau pe gânduri, și ii dau banii, chiar dacă in gândul meu imi spun ca a 3-a oară nu ma mai înțeapă asa, ca pe fraieri...

Ca și părere generală:

GFE: 8, măcar se straduie, chiar dacă nu ii iese

Oral: 10, neprotejat

Sex: 8, nu participa, dar nici nu comentează (e drept, nici nu am încercat prea multe)

Igiena: 10 (apreciez ca după finalizarea gurița s-a dus la baie și s-a clătite cu apa de gura)

Locație: 7

Raport calitate/preț: subunitar (pentru cunoascatori)

Door-to-door: 40 min

Halat: 200 lei (1 finalizare + masaj)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...