Sari la conținut

Andra 0733.851.009


Postări Recomandate

Vizitator marian1691
Reputație: 0

Abia ce am iesit de la Andra...simt încă cum îmi tremura picioare si mâna....asa ca am sa revin cu recenzia...

 

 

Multumesc Andra 😘😘🤔

Link spre comentariu
Vizitator marian1691
Reputație: 0

Bună ziua

 

După cum am promis revin cu recenzia

 

Programare super ușoară

 

Am sunat cu 35/45 min înainte domnișoara era la masă dar mi a promis că își scrutează masa pt a ma primi.dar nu mai mult de 30 de minute pt ca avea o programare deja dupa

Am ajuns in zonă Budapesta parcare vis a vis mare si am resunat..indicatiile de rigoare si uita ma la usa ei.

Am fost primit intr un body negru cu tocuri care o faceau mai înaltă decât mine...la care a renunțat abia in timpul actului spre final...

Domnișoara dpdv super frumoasă și fff atrăgătoare de la mine ai 10+++

Cunoștința de rigoare si condus către dormitor...ce nebun cand are in fata o asemnea păpușă ar zice nu....

ÃŽnmânat cadoul...de prima întâlnire mici giuguleli si fugă la duș sa nu ratez...nici un minut...

Baia cu de toate mai puțin presiune la duș...Am mai dat si cu rece ca avea mai mare presiunea...si țup in dormitor....mers si Andra la baie pt un mic refresh oral...si de aici....

FK...la greu...sărutări reciproce pe gât și sani care au o formă care te îmbie să nu îi ratezi mâni pe pulă si iar sărutări...plus momentul în care am vrut să mă pun în pat nu știu de ce M am împiedicat...si ne cunoscîndu ne anterior a ezitat să râdă...da am dres o eu...nu mai pun ca yam dat si un telefon pe jos care era in pat...eram in forma ....

 

Oralul neprotejat cu de toate si niste rotiri de iti trăgea cerceful in cur...

Bravo ei stie ce face si face bine...fără mâini cu ceva tentative de deep...intr un cuvânt chiar ce trebuie...aici ii acord nota 10 cu felicitări

Am ajuns si la momentul balonului care sa montat ca o adevărată profesionistă fără mâini pe pula si direct cu gura..a mai continuat un pic oralul si vum am mai spus profesionalismul își spune cuvântul...adică fara sa mai întrebe vum vrei sa stau sa infipt direct in ea ...Inca o dată BRAVO Andra😘😘😘

După o perioadă de mângâiere reciproce si faptul ca era ceva distanță între noi pt a iniția un FK...cel mare a devenit mic...nu din vina ei...fără prea mari discuti sau tratative a initiat un blow job pt trezirea inculpatului...da el sa sculat si la cât de excitat eram de priveliștea si actiunea care o aveam în față...A si vomitat...moment in care ea cu un zâmbet ma intrebat parcă trebuia sculat si nu ...

Data viitoare...căci cu siguranta va fi si o dată viitoare am sa imi rezerv program mai lung sa ma pot bucura de Andra...

Am întrebat dacă ii mai datorez ceva fata de sumă acordată inițial...ne am sărutat si yam transmis ca este foarte frumoasă și ca mi am mai dori sa ne putem vedea...

 

Locație 9...doar din pricina apei fără presiune

Domnișoara 10+++trup de zeiță

Actiunea 10

Gfe 10+++

 

Te pup Andra până data viitoare

 

😘🌷😘🌷😘🌷

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...