Sari la conținut

0747375782


muresfan

Postări Recomandate

  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Avand din nou "nevoie" de o golire a instalatie, am apelat din nou la doamna din titlu.

Serviciile au fost aceleasi (oral neprotejat, normal protejat). Finalizarea a fost in gura doamnei.

 

Singura schimbare e locul unde presteaza. Mai nou e pe str. Nicolae Balcescu, in zona unitatii militare.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Un nr de tel valabil aveti?

Sau de unde sa il iau?

 

Avand din nou "nevoie" de o golire a instalatie, am apelat din nou la doamna din titlu.

 

Serviciile au fost aceleasi (oral neprotejat, normal protejat). Finalizarea a fost in gura doamnei.

 

Singura schimbare e locul unde presteaza. Mai nou e pe str. Nicolae Balcescu, in zona unitatii militare.

Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

Am fost si eu la doamna. Nu e ceva spectaculos dupa care sa intorci capul pe strada, dar bun pentru o golire hormonala de moment. Oral neprotejat folosindu-se de maini excesiv si normal protejat in misionar. De revenit NU CRED fiindca am fost acum doar de curiozitate la dansa. Halat; 60 lei. La banii astia e de gasit si ceva mai bun de atat. Ciocane tari sa aveti!

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Finalizarea a fost orala?

 

Am fost si eu la doamna. Nu e ceva spectaculos dupa care sa intorci capul pe strada, dar bun pentru o golire hormonala de moment. Oral neprotejat folosindu-se de maini excesiv si normal protejat in misionar. De revenit NU CRED fiindca am fost acum doar de curiozitate la dansa. Halat; 60 lei. La banii astia e de gasit si ceva mai bun de atat. Ciocane tari sa aveti!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...