Sari la conținut

Matura Carina - sex total- 0736483932 - manastur


mclaren

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

AM fost  la ea saptamana trecuta vineri, locatia pe taberei, blocurile din spate de la boema, locuri de parcare multe, intimitate asigurata.

Mentionez ca sunt amator de doamne pete 50 si cu par :). Doamna arata binisor, sanii sunt mari rotunzi si stau mai bine decat la altele mai tinere care actioneaza prin cluj. Talie mica, subtirica , cu putina burta. am facut un dus , am intrat in dormitor, aici ai voie cuni,ani sa faci si primiesti daca ceri, poti folosi degetele in toate gaurile, doamna se umezeste, natural, ii place. Actiunea e protejata, fara proteste cand schimbi pozitia sau cuvintele magice"hai termina" :)). Am finalizat pe ea. m-am simtit bine, nu grabit, nu fite.  Actiunea 100 ron, finalizarea 200 ora.

 

ASpect:8

igiena: 9

locatie:9

oral:7 - fara oute si fara sa o bage in gat

normal: 9

 Si pentru haterii de pe aici: am scos doar un fir de par dintre dinti dupa ce mi-am cufundat fata in veverita.:))

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))) prostii nu mor! sa imi bag pula. prostu suprem 'loveste' din nou. chiar ma gandeam ca a facut covidu' asta un lucru bun si a 'secerat' un bou. fix pula. ranane si covidu asta de cacat. 

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:))) prostii nu mor! sa imi bag pula. prostu suprem 'loveste' din nou. chiar ma gandeam ca a facut covidu' asta un lucru bun si a 'secerat' un bou. fix pula. ranane si covidu asta de cacat.

 

Numele tau adevarat o sa-l trec pe buletinul puli mele😂!

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

pfuai de plm. mihaita fii cuminte! :) prostu pulii. 

Numele tau adevarat o sa-l trec pe buletinul puli mele!

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:)))) Ce faci prostane? te intrebi tu pe tine?:))))))))) ai de plm. 

<p></p>
<p> </p>
<p>Nu inteleg de ce bagi in seamă toti retarzii mintali </p>

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

Am fost azi la matușica, am avut chef sa vad floci, asta am vazut! La oral ori nu stie ori nu vrea, la anal dupa 2 minute a zis ca nu mai face ca o doare ceva, io zic ca e strategie, sa faca cat mai putin. Pt o femeie de 50+, nu arata rau, dar superficialitatea e prea mare. Am fost deoarece am si io figuri si filme in cap cu pizde flocoase, si mi-e ciuda ca nu gasesc una mai tanara si cu gfe cat de cat. Nu as putea sa zic ca recomand, percepe 100 finalizarea, daca nu te tragi pe cur si mai pui 50, poti fute super femei: Natasha, Lorena, Delia, Si mai sunt fete superbe recent aparute. Dar daca vreti floci...incercati.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost azi la matușica, am avut chef sa vad floci, asta am vazut! La oral ori nu stie ori nu vrea, la anal dupa 2 minute a zis ca nu mai face ca o doare ceva, io zic ca e strategie, sa faca cat mai putin. Pt o femeie de 50+, nu arata rau, dar superficialitatea e prea mare. Am fost deoarece am si io figuri si filme in cap cu pizde flocoase, si mi-e ciuda ca nu gasesc una mai tanara si cu gfe cat de cat. Nu as putea sa zic ca recomand, percepe 100 finalizarea, daca nu te tragi pe cur si mai pui 50, poti fute super femei: Natasha, Lorena, Delia, Si mai sunt fete superbe recent aparute. Dar daca vreti floci...incercati.

Cu igiena cum sta?

Ai simtit ceva mirosuri de la pasarica sau nu i-ai dat limbi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...