Sari la conținut

Marissa - Mica faptura 0760435474


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu am negat niciodata ca am lucrat acolo .  Daca esti un domn care apreciaza calitatea si sexul bun alaturi de o domnisoara tanara , atunci suna-ma ! Senzualitatea , seriozitatea si feminitatea sunt principalele calitati care ma caracterizeaza . Garantez ca nu vei regreta timpul petrecut in compania mea . Pot oferi sex oral , sex normal si alte fantezii, pozele sunt reale , o finalizare costa 150 lei iar o ora 300 lei .  Nu s a schimbat nimic.

Ok.. citind postarile de pe aici am inteles ca ai fost receptionera de la salon si ca numai esti, sa inteleg ca acum esti pe cont propriu, daca da spune-ne si noua ce anume, un nr de contact !!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Pula mea, intr un fel m a deranjat. Pe langa asta trebuie sa stie si lumea la ce sa se astepte, pretul e variabil la telefon.

 

ce vrei mah..esti la curve(ups o sa ma cerete unele,totul este negociabil,nimica sigur)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Din punctul meu de vedere, fetele care schimba tarifele in functie de client, intra la categoria țepare. Am fost la posesoarea topicului in trecut si am avut parte de o experienta destul de frumoasa dar daca tarifele sunt in functie de nr de telefon si voce, mai stim noi cateva fete care au facut asa si nu au ajuns prea bine :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Și eu am fost la domnișoara de câteva ori...

Prima dată era să-mi dea țeapă...am sunat-o, am stabilit întâlnirea și apoi nu a mai răspuns la telefon... când i-am dat mesaj că o să scriu pe forum m-a sunat și m-a primit 😂

Oricum, eu am fost mulțumit de ea de fiecare dată, fiind printre puținii care au finalizat in gurița ei 😋

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Catanga
  • Oras:Catanga

Nu am negat niciodata ca am lucrat acolo .  Daca esti un domn care apreciaza calitatea si sexul bun alaturi de o domnisoara tanara , atunci suna-ma ! Senzualitatea , seriozitatea si feminitatea sunt principalele calitati care ma caracterizeaza . Garantez ca nu vei regreta timpul petrecut in compania mea . Pot oferi sex oral , sex normal si alte fantezii, pozele sunt reale , o finalizare costa 150 lei iar o ora 300 lei .  Nu s a schimbat nimic.

Cata vechime ai adunat pe cartea de munca ?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din punctul meu de vedere, fetele care schimba tarifele in functie de client, intra la categoria țepare. Am fost la posesoarea topicului in trecut si am avut parte de o experienta destul de frumoasa dar daca tarifele sunt in functie de nr de telefon si voce, mai stim noi cateva fete care au facut asa si nu au ajuns prea bine :)

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

De proastă ai schimbat prețul,că te-ai luat după talibanu , si alți pesti si așa ziși curvari care au crezut ei ca ești de top.Si? tu ce faci? Ca și guvernul tarif în funcție de salariu minim pe economie. 20/100.Corect. Părerea mea de economist este sa o ții pe 10 la sută,fără acvarii si fără susținători si ai 3000 pe lună (stiu ce spun)fără probleme .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hmm da .. parerea ta de economist nu spune si ca tre sa stii tabla impartirii ?

Adica eu ii dau sefului meu o suma x ca sa ma lase liber sambata si duminica asta ptr ca in cursul saptamanii am facut de 4 ori suma x data sefului pana si portaru a baut o cafea de un leu de la mine si femeii de serviciu ii dau "saru.mana " .

Ei bine si aici e la fel si cu implicatii mai sus ca altfel ajungem toti intr.o dimineata la procuratura sau tribunal cu gecile pe cap sa nu ne vada neamurile la televizor sa vada cat de seriosi suntem desi sunt sanse chiar si asa sa ne adunam toti la o cafea .

Meseria asta de Pescar se face si ea mai nou la camasa si cravata .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Unul mai prost, agramat si incult ca tine nu exista pe acest forum. Zarurile au fost aruncate!

 

besi ma in morti matii!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De proastă ai schimbat prețul,că te-ai luat după talibanu , si alți pesti si așa ziși curvari care au crezut ei ca ești de top.Si? tu ce faci? Ca și guvernul tarif în funcție de salariu minim pe economie. 20/100.Corect. Părerea mea de economist este sa o ții pe 10 la sută,fără acvarii si fără susținători si ai 3000 pe lună (stiu ce spun)fără probleme 

Parerea ta chiar nu ma intereseaza .Singurul care da dovada de prost esti chiar tu incerci sa faci pe inteligentul  si te faci de ras :)))))))))

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

De proastă ai schimbat prețul,că te-ai luat după talibanu , si alți pesti si așa ziși curvari care au crezut ei ca ești de top.Si? tu ce faci? Ca și guvernul tarif în funcție de salariu minim pe economie. 20/100.Corect. Părerea mea de economist este sa o ții pe 10 la sută,fără acvarii si fără susținători si ai 3000 pe lună (stiu ce spun)fără probleme .

Da, da, fix din cauza mea, pestele suprem de pe forum si-a schimbat asta mica preturile :))

Tu realizezi cat esti de penibil? Eu merg in vizita la 50% din fetele de pe forum si tu spui ca sunt peste?? Daca eram peste, nu crezi ca imi promovam doar "marfa proprie"? Off, grele e vietile unora

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...