Sari la conținut

Marissa - Mica faptura 0760435474


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Scuze, PROSTITUATA moralista . Cati pesti mai ai in intretinere ? Dai bani la peste ca sa-i sugi pula .Esti tare  =)) ;)

 

:clapp  :clapp  :clapp  :hihat  :hihat  :hihat  :bravo  :bravo  :bravo  :bravo

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mă amuză prostia voastră . Continuati oilor :))))) Unul mai prost ca celalalt . Cine ma cunoaste stie . Asa că vorbiti pana maine.

si pe noi ne amuza tupeul si prostia ta,nu ai luat niciodata bataie de la vreun tip nemultumit,sau daca nu iti convine il iei la bataie?apropo...vezi ca noi te platim pt serviciile prestate,nu tu pe noi..asa prosti sau mai stiu eu cum,sunt buni banii nostrii😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Tu esti un copil prost si retardat toată lumea stie asta. Asa ca Mars !!!!

 

Nu mai semnaliza !! du-te la  draqu  si spre draqu!! Zi mā MAI IUBESTI NATURA DUPA CE TI-A FACUT?

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Mă amuză prostia voastră . Continuati oilor :))))) Unul mai prost ca celalalt . Cine ma cunoaste stie . Asa că vorbiti pana maine.

DAR tu chiar nu intelegi?? hai ca iti "dau mura'n gura",nu muie...plm unul prost,altu prost,inca un altu prost dar totata lumea este proasta si tu desteapta?? La tine este problema,sincer lasand caterinca si mistourile si tachinarile,ar trebui sa iti dea de gandit "CHIAR ATÂTA LUME IMPOTRIVA TA"si  lumea este aia de pe forum care te viziteaza care te recomanda la alti pretenari  ,adica cu aia cu care faci banutii.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Va face asta mica, ca la Nufaru! :))))

CĂ tot pomeneai de comuna asta acum 5 ani aproape de TL pe o vreme nasoală o ploaie torențială m-am întâlnit cu o coloană oficială și tot cu ei m-am întâlnit și la Nufăru :) Vroiam să trec brațul Sf.Gheorghe.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

smplu te absolv de glumele noastre vin la tine ati zic ca eu sunt si sunt curios daca faci figuri si te risti sa ajungi la de evitat si fara mancarica!

 

nu sunt tipul de client care ai este frica de peste in contra cred ca el se ascunde  ;), sotia stie ca merg la curve, poti suna si politia din partea mea, ce zici???

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

smplu te absolv de glumele noastre vin la tine ati zic ca eu sunt si sunt curios daca faci figuri si te risti sa ajungi la de evitat si fara mancarica!

 

nu sunt tipul de client care ai este frica de peste in contra cred ca el se ascunde  ;), sotia stie ca merg la curve, poti suna si politia din partea mea, ce zici???

Vede ti de treabă ;)
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:piata ovidiu
  • Oras:piata ovidiu

Dacă aveam peste primeam toti fraierii ca voi. Hai că v am acordat prea multă atentie.

Adica tu, ai venit la 14 ani in Constanta,cu banii tai ai inchiriat un apartament si ai inceput sa te prostituezi. =))Totusi,sa sti ca prietenul care iti tine banii si bea banii tai in club ori in bar,se numeste peste.Pentru tine e iubi,dar el e proxenet si i se zice peste,iar tu esti curva care produce pentru el.;)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Adica tu, ai venit la 14 ani in Constanta,cu banii tai ai inchiriat un apartament si ai inceput sa te prostituezi. =))Totusi,sa sti ca prietenul care iti tine banii si bea banii tai in club ori in bar,se numeste peste.Pentru tine e iubi,dar el e proxenet si i se zice peste,iar tu esti curva care produce pentru el.;)

Ce imaginatie bogată ai
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Esti neagră în cerul gurii ca măgarul în vîrful puli.Astai afumată tot timpul.Am fost la ea cinnd statea pe la intrare in mamaia si mi-a tras o țeapă de îmi venea să o bat dar nu sunt genul. Așa ca lăsat-o in lumea ei.

Pe bune?? Eram fumata sau nu te am primit? Hotărăste te !! :)))
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Se crede ce-l putin miss columbeanu!! pe cînd ea este varză murată la tariful care îl are calitate vs pret.

Nu mă cunosti nici nu o sa ai ocazia vreodată si vorbești să te afli in treabă. Cand esti prost si viata e grea !!!! :)))
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...