Sari la conținut

0740.634.323, 0723.043.903, 0747.838.836, 0727.620.672, 0756.922.001, 0755.657.613


cassy

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

GASIT aici http://curve-bucuresti.com/sex-bucuresti.php?id=2751980&cautare-curva-bucuresti=0756922001&curve-sex=0#curva

 

Frumoasa sâni mari fund bombat forme senzuale atrăgătoare ofer clipe de neuitat sex. Oral sex normal cu preludiu masaj erotic Îți garantez clipe de extaz maxim Vino sa te convingi singurel si sa petrecem clipe de neuitat pwp si te aștept poZe 100% reale !!!

Prima poza apartine probabil fetei de aici http://nimfomane.com/forum/topic/13009-alexandra-0762409999-real-vitan/page-4, a doua pare reala si dupa marime , dar nici cautarile nu au dat rezultat

 

Fetele au mai fost pomenite pe forum

 

        0740.634.323, 0723.043.903, 0747.838.836, 0727.620.672, 0756.922.001, 0755.657.613 - Deny, Madalina, Denisa, etc., sunt 2 fete care raspund cand una cand alta la aceste numere...cred ca mai au si altele, insa mi se descarca bateria la tel. sa sun la toate nr. pe care le au...sunt la un bloc mai vechi, la parter, pe langa hotelul Duet, pe Exercitiu, pe unde sunt cabinetele alea medicale...naspa nu sunt...rau, insa nu mi-au placut, faceau mancare cand am intrat in casa la ele si faceau totul protejat,(nu mai retin pretul)...plus ca pozele de pe site, sunt facaturi, nu au treaba cu realitatea de pe teren... 

si aici http://nimfomane.com/forum/topic/33105-anunturi-sau-tepe-cine-stie-detalii-sa-posteze/

post-35672-0-81608000-1416005892_thumb.jpg

post-35672-0-49511300-1416005897_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:.
  • Oras:.

Da, se poate sa fi gresit cu vreun numar, insa sunt doua fete pe teilor, pe langa hotelul ala, Duet si au sigur mai multe nr...oricum arata urat, le-am vazut personal, nu isi au rost discutiile, astea...nu se merita...

Cu banii aia, mai pun ceva si aleg o fata mult mai ok din toate p.d.v, nu?...o fata care "corespunda", nu toate naspetele...

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salut baieti,tocmai ce am sunat si eu 0756922001 imi raspunde o domnisoara ,vorbesc respectos............. ! O intreb locatia, stiind de aici ca este o locatie nu tocmai minunata ,o poftesc la hotel, isi da arama pe fata imi raspunde cu ''mai eu nu ma deplasez nicaieri clar'' cu ridicare de tonalitate ceea ce nu suport pentru ca am intrebato o singura data  si nu e normal odata ce scria ca poate sa se deplaseze ea oriunde sa fie ofensata ,apoi imi spune ca si daca ar veni ia 200 de lei , ceea ce nu ar fi insemnat mult si ii plateam  dar s-a dus pofta de sex decat cu asa specimene mai bine :jerkoff  :weightlift: ,m-am vindecat , e si asta un lucru bun  :angel: 

 

Nu este tocmai un loc potrivit sa incercati.O descriere cred ca sunt niste tarancute care nu au invatat codul bunelor maniere si cred ca nu isi merita banii :gun2 ,mai astept recenzii despre ele cine a fost si cum s-a distrat.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Salut baieti,tocmai ce am sunat si eu 0756922001 imi raspunde o domnisoara ,vorbesc respectos............. ! O intreb locatia, stiind de aici ca este o locatie nu tocmai minunata ,o poftesc la hotel, isi da arama pe fata imi raspunde cu ''mai eu nu ma deplasez nicaieri clar'' cu ridicare de tonalitate ceea ce nu suport pentru ca am intrebato o singura data  si nu e normal odata ce scria ca poate sa se deplaseze ea oriunde sa fie ofensata ,apoi imi spune ca si daca ar veni ia 200 de lei , ceea ce nu ar fi insemnat mult si ii plateam  dar s-a dus pofta de sex decat cu asa specimene mai bine :jerkoff  :weightlift: ,m-am vindecat , e si asta un lucru bun  :angel: 

 

Nu este tocmai un loc potrivit sa incercati.O descriere cred ca sunt niste tarancute care nu au invatat codul bunelor maniere si cred ca nu isi merita banii :gun2 ,mai astept recenzii despre ele cine a fost si cum s-a distrat.

La astfel de ''doamne'', nu cred ca se incumeta sa le viziteze cineva sanatos la cap!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...