Sari la conținut

0760139667


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare futaciosi!

 

Am vizitat-o eu pe Rebeca, locatie pe Decebal, in spate la cafeneaua Zvon. Am vizitat-o in decembrie 2014.

 

Este fata din poze, este o pustoiaca simpatica, a activat prin Spania ca "dansatoare", e destul de vesela si cumunicativa. Are usoare inclinatii spre gipsy style dupa vocabular dar nu por sa bag mana in foc. Oricum, ca atitudine si igiena e foarte ok. 

 

Desfasurarea actiunii: ajuns in locatie, garsoniera curata, baie OK, povestit diverse dupa dus si am trecut la fapte. FK destul de timid, gen sa nu se irite ;)...dar ok, limbuta si buze bune. A trecut usor la un oral destul de ok, neprotejat. La un moment dat am luat eu un pic initiativa si am lasat botul la vale... si mi-a placut privelistea. Pasarica curata, labii foarte ok, ea tot vorbea acolo ca daca o mai tin mult asa termina. Nu stiu daca minciuna sau nu, dar cand am lasat-o pe ea sa preia ostilitatile, oralul a fost muuult mai bun. A pus un prezervativ cu gurita si s-a urcat pe mine. Mi-a placut ca e destul de stramta si avea pielea de gaina cand o atingeam. M-a sarutat mereu in timpul actiunii...dupa 15 minute am terminat in prezervativ si am ramas conectati ceva timp. Tind sa cred ca i-a placut de al meu mic soldatel.... :)

 

A urmat un dush scurt, apoi ceva vorbareala si s-a apucat de un oral din nou neprotejat. Dupa 15 minute de oral destul de bun si implicat, mi-a spus ca nu face finalizare orala si i-am promis ca o anunt cand sunt aproape de ... M-a finalizat cu manutza si un pic de guritza langa. Senzatie destul de ok, m-am simtit excelent.

 

Note:

GFE: 8 - sa lase accentul, altfel e destul de isteatza

Oral - 9 - fara CIM all the way

Normal - 9 - mie mi-a placut, pasarica ok

Anal - nu am incercat

 

Locatie - Garsoniera curata, baie ok, singura in locatie. Nota 8

 

Eu o sa revin daca o sa am ocazia...

 

Sanatate si virtute!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

cred ca fata activeaza in aceeasi zona .... era sa dau cu masina peste ea pe la zvon caffe cand incerca sa traverseze strada neregulamentar :)

era cu rochita animal print pe ea si in slapi

 

Ofer masaj de relaxare intr-un ambient placut cu muzica de relaxare, masajul se executa la mine acasa intr-un cadru placut. Te astept, cu siguranta vei reveni. Poze reale

 

http://media.publi24.ro/extralarge/20150520/2024/9eb6e05bee65f86f26878ca1eda32db1.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...