Sari la conținut

Postări Recomandate

"STUDENTA finuta, te astept p tine domn generos in ambientul meu pt a petrece clise de vis, ofer servicii de companie intima, accept si cupluri, inalta, sani mari si f. ridicati, pt domni care se respecta."Starnit fiind de o remarca fina a unui confrate ("0737.059.020 fata asta e un paradox..... serviciile sunt de exceptionala calitate dar sta intr-o locatie infcta de tot cacatul") si simtindu-ma un domn care se respecta am dat fuga sa nu cumva sa mi-o ia altul inainte....;)La telefon are o voce foarte placuta si daca o intrebi iti da tot felul de detalii - cum face ea orice afara de anal. Scorul? 200. Pe finalizare. Intreb cu inima stransa: si pe ora? 300...Ca tot romanul prost pun (a cata oara?) botul la vrajeala asta ieftina: vezi? e scumpa! inseamna ca trebuie sa fie vreo bunaciune, foarte speciala, are tariful sus ca nu si-o pune cu toti tiganii etc.Ajung - si cum ajung asa ma-ntorc. Locatia: intr-un bloc din str. Ingineri Tei. Nu-i mergea interfonul asa ca m-a intampinat in scara blocului. Ca se zic: una mare (dar nu chiar dihanie), cam suncoasa, cam tiganoasa, fardata cu spaclul. O fi fost si studenta (ca la facultate nu e limita de varsta). Or fi fost si pozele ei (dar facute cu multi, multi ani in urma). Eu n-am ramas, ca nu mi s-a parut ca avea mutra de 200 RON finalizarea.Am pierdut ceva?

post-5849-133409709994_thumb.jpg

post-5849-133409709995_thumb.jpg

Link spre comentariu

Foarte bine ca nu ai ramas.Mor pe astea care mint ca sunt pozele lor si cand ajungi la ele dai peste altceva.Si daca le intrebi singurul raspuns e "sunt mai vechi pozele".De parca e asa de greu sa-ti faci unele recente sa vada omul la cine merge.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...