Sari la conținut

pasarica fierrrbinte-0765885538 0729123417


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare...,

 

Am fost de curînd la domnișoara propusă de Obiectiv la "întrebări și răspunsuri". A fost o experiență normală, o tipă tînără, piele fină, puțin nepilată - lucru deranjant pentru mine... , Nici frumoasă nici urîtă... , slăbuță, zona City Mall, destul de ușor de ajuns.... Mi-a pus în vedere de la început că trebuie să mă spăl chiar dacă am venit fresh de acasă, lucru care nu m-a deranjat, chiar mi-a plăcut , gîndindu-mă că voi avea de-a face cu o tipă curată. Și așa a și fost. Foarte curată, fără mirosuri, chiar după duș mi-a mai șters încă o dată instrumentul înnainte să se apuce de un oral fără pretenții, fără DT sau alte atenții... însă un oral ok pînă la capăt. După care a urmat un normal protejat, cu ea deasupra, cu o păsă destul de strîmtă, poziție în care am și finalizat. Vorbește foarte puțin, lucru nederanjant pentru mine.

 

Tipă : 9

Față : 7

Corp : 9

Sîni : 9

Cur : 9

Oral : 7

Normal : 8

Locație : 9

Curată fără mirosuri

GFE : 6

100 - o finalizare

 

De revenit ? Da ... mai merită o șansă...

 

 

Pe curînd,

 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

        Nu stiu daca a inteles obiectiv ,fetele sint alea  din Tomis 3 de la care ai plecat pentru ca nu te-ai inteles daca sa stinga lumina sau nu (nu mai tin minte).Folosesc mai multe numere de telefon.

pacat de ele ca arata bine,  e posibil sa aiba peste nepriceput care le invata numai de rau.o mare pierdere pentru piata [tomis 3]

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu pe la domnisoara si vreau sa zic ca a slabit putin din funduletul ala interesant.. asa era in vara cand l'am prins eu :D  Fata draguta , amabila si accepta orice pozitie , mai are 2 colege care le'am testat si pe ele , una din gresala am vrut sa ajung la cea de a 2 a. 

Corp 7 sanii micuti, frumosi , palpabili ; funduletul atunci era misto tare  stiu ca i'am zis ca ultima pozitie sa fie pe la spate sa l vad in oglinda  :))

GFE 7 

Normal 8 gemea usor de parca ii placea

Oral 7 

Curat la baie , ea curata  

70/ fin

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Am sunat-o de mai multe ori ca tot voiam sa ajung la ea dar de fiecare data am simtit in vocea ei ceva ce aducea a fast fuck , nu m-a atras deloc cum vorbeste la telefon , e prea rigida , rece , nu m-a atras deloc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...