Sari la conținut

Adelina 0726576498, 0734144451, 0785593755


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Cum nu facusem nicio recenzie,m-am gandit sa incerc acum. Am pus in titlu trei nr. de tel.,fiind sigur ca la fiecare raspunde aceeasi Adelina.Sunt topice pentru toate numerele,dar m-am gandit sa le unesc intr-un nou topic. Anuntul spuna asa: ofer dominare tuturor celor care vor sa incerce supunerea si jocuri noi, detin accesorii si costumatii,sexul e exclus.Am sunat la primul nr. sambata trecuta si mi-a raspuns o voce destul de ostila,ceea ce e semn bun pentru mine.Asa ca am ajuns la locatie,pe Nerva Traian,langa un magazin cu piese auto. Apartament la etajul 3,foarte curat.Baia la fel,cu tot ce-i trebuie. Fata e cea din poze,chiar daca par facute acum cativa ani.M-a intampinat intr-o costumatie nu cred ca din piele,dar foarte sexy,formata din top,pantaloni scurti si pantofi cu toc.Cu o privire plina de dispret si pe un ton rece m-a intrebat daca sunt sau nu incepator. Am negat si i-am spus ca vreau o sedinta hard,am stabilit detaliile,am platit, m-am dusat sumar si am trecut la treaba.

 Mi-a zis sa stau in genunchi si sa-i ling  pantofii, In timpul asta mi-a dat niste bice la cur cat a putut de tare(la sfarsit chiar m-a anuntat ca mi-au ramas semne).Pe urma am trecut la supt tocuri.Si-a scos apoi pantalonii si mi-a poruncit s-o ling in gaoaza,Am trecut pe urma la tortura sfarcurilor cu clesti.Doare al dracu',dar am rezistat.In schimb,cand mi-a varat in cur cel mai mare strapon din dotare, am crezut ca fac pe mine de usturime.Toate astea m-a pus sa le fac de mai multe ori,in special linsul in cur si suptul tocurilor,Probabli o excita la fel de mult ca pe mine.Sedinta a mai fost condimentata cu palme,scuipat si ceva vulgaritati.M-a dezamagit la partea asta:tot repeta  "labagiule" si "pisa-m-as pe fata ta de muist".La un moment dat s-a oprit,nu stia ce sa-mi mai faca,asa ca am scos-o din incurcatura si i-am zis ca vreau sa fiu wc-ul ei.Daca tot ma ameninta...M-am culcat in cada,iar ea cracita pe margini.Nu i-a prea venit la inceput,dar si cand s-a dezlantuit,era sa ma inec.

 Scuze daca v-am plictisit cu prea multe detalii.Am vrut doar sa arat ca fata chiar e buna in ceea ce face.Durata sedintei-35 min.Sa dau si ceva note.

Locatie  -8

Fata -7

Corp-8

Prestatie-8

Costumatii,ustensile-9

Tribut-150

Per ansamblu multumit.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

am vizitat-o. locatia e pe nerva traian, capatul dinspre Timpuri Noi, pe langa ceva spalatorii de masini. 

 

Tipa s-a ingrijit foarte bine de locul in care primeste musafiri, e foarte clean totul, muzica electro up-beat - mi-a dat nitel senzatia de club S&M, o canapea extensibila si extinsa care nu a scartait, lumini difuze bine plasate. La baie, dus barbatesc apa de gura, prosop curat.

 

Ea arata foarte bine dupa gustul meu. E micuta, la 1.65, blonda tunsa bob, are tenul alb si trasaturi slave (e de peste Prut). Mi-a dat senzatia de spioanca rusa trimisa in misiune la Paris de catre tovarasi, si care se adapteaza locului ca sa nu bata la ochi (normal ca nu e asta realitatea, dar cam in jurul ideii asteia mi-am construit eu filmul in cap). Sanii nu sunt punctul ei forte (ar putea fi atat mai mari cat si mai tari), in schimb are niste picioruse foarte frumoase, cu labe mici si frumos arcuite. Mani-pedi foarte ok, igiena impecabila. Plus un piercing in clit, care mi-a dat ceva batai de limba la cunni - n-am mai lins niciodata o pizda cu piercing - dar m-am descurcat. 

 

Ca atitudine mi s-a parut profi, fara a cadea nici in supra-prieteneala (omora scenariul), dar nici in harfe de domina cu probleme la cap. Pastreaza o anumita raceala (typically Russian, cum ziceam) care, daca m-as fi dus sa fut, nu mi-ar fi placut, dar in contextul de fetish/dominare a fost bine plasata. 

 

Nu o sa detaliez actiunea, dar ce scrie in anunturi, cam aia face. Nu se baga la scat-play, medical, ace. Foot and ass-worship la nivel inalt, ciorapi cu banda care la sfarsitul sesiunii nu pareau a mai putea fi purtati vreodata. Tipa isi exprima dorintele clar si calm in timpul actiunii. Nu s-a pus problema de sex, si l-a ignorat complet pe Andone II, de care a trebuit sa ma ocup tot eu. De fapt, daca ma gandesc bine, cred ca l-a scuipat de vreo doua ori.

 

Locatie  - 9.5 (ca e departe de mine si de orice statie de metrou)

Fatza fetei: 9.5

Corp - 8.5 (fara sa fie grasa, are un mic colacel in care piteste kilogramul extra de care incearca sa scape - aparent merge si la sala, etc)

Prestatie - 9

Costumatii - 9

Tribut-150

Durata - 30-35 de minute

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitat si eu de 3 ori anul acesta,prima data nu am ramas datorita atitudinii mai reci cu care te primeste,n a cerut nimic ptr deranj ceea ce mi a placut,dupa la vreo 7 zile m am hotarat sa ma las pe mainile ei.

Locatia pe nerva traian curatenie ok,baie  acceptabila,te simti in siguranta,nu pare a mai fii nimeni in locatie.

Am cerut o dominare soft,tipa ok sexy blonda, de fiecare data m a asteptat goala pe tocuri , a facut tot ce am poftit,instrumente suficiente pe care la sfarsit in timp ce ma echipam de plecare am observat cum le spala.

In concluzie recomand cu incredere,vineri ii voi face iar o vizita

Link spre comentariu

Trimiti un porumbel voiajor. In niciun caz nu dai click pe link ca sa vezi numarul de telefon la care sa poti suna.

          Doar sa le trimit lor cu escala la tine daca tot le faci reclama ptr ca la telefon nu raspund,asta se ntampla nu de azi si de luni bune

Link spre comentariu

am vorbit cu ea la telefon, din pacate nu a reusit sa ma convinga :(

poate am prins-o eu cand era grabita, dar nu s-a straduit prea tare sa ma convinga sa vin la ea. \Cel putin in partea asta de dominare increderea este un factor extrem de important, si daca nu ma face sa ma simt asa fel incat sa am incredere, cand vorbim la telefon, e si mai greu sa ma las pe mana ei cu totul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o in urma cu mai multe luni (februarie sau martie). LOcatia era undeva in zona Nerva Traian. Programare facuta destul de tarziu, 10 seara pentru 11- 11:30 aceeasi seara. Foarte usor de ajuns cu multe posibilitati de parcare. Am asteptat cam 10min in fata blocului (nu stiu motivul).

Am fost primit de o domnisoara foarte draguta atat la fata cat si la corp. Un fund foarte frumos! Fata este foarte comunicativa si deschisa, insa nu prea are idei in materie de BDSM. I-am spus in mare ce practici mi-ar placea si ca vreau sa se desfasoare totul asa cum vrea ea si cum se simte mai confortabil, insa m-am ales doar cu ani, cuni si ceva picioare, fara a fi combinate intr-un role-play. Am terminat foarte repede (am o sensibilitate la un fund frumos), am stat putin de vorba si a fost de acord sa continuam. Fata pare sa se straduiasca, dar cred ca-i lipseste putin imaginatia sau nu prea mai avea chef. NU am reusit sa termin si a doua oara asa ca ne-am oprit dupa aprox 40 min in total.

Nu sunt genul sa dau note, insa o sa subliniez cateva aspecte pe care le consider foarte importante.

- nu era epilata recent pe picioare (cred ca avea 1 zi sau 2);

- in locatia respectiva mai era cineva cu siguranta si asta nu ar fi deloc deranjant daca ar fi tot o fata, dar cred ca era un barbat;

 

Am stat aproximativ 45min cu totul si am platit 150 lei.

Fata e draguta si merita incercata la acest pret decent. Poate o gasiti cu mai multa pofta de joaca.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...