Sari la conținut

Postări Recomandate

ROSCATA nebunatica, vino alaturi de mine sa te satisfac cum numai eu stiu normal in orice pozitie, oral de nota 10, nu vei regreta, se poate si un show ca in filme, se poate si dominare, ce nu ai acasa gasesti la mine, pupici. 0767.100.572- Sunt curios daca a fost vre-un viteaz la doamna, eu unul nu m-as putea vedea intr-o camera cu dansa NEVER!

post-4565-133409710029_thumb.jpg

post-4565-13340971003_thumb.jpg

Link spre comentariu
ROSCATA nebunatica' date=' vino alaturi de mine sa te satisfac cum numai eu stiu normal in orice pozitie, oral de nota 10, nu vei regreta, se poate si un show ca in filme, se poate si dominare, ce nu ai acasa gasesti la mine, pupici. 0767.100.572[/b']- Sunt curios daca a fost vre-un viteaz la doamna, eu unul nu m-as putea vedea intr-o camera cu dansa =)) NEVER!
:rolleyes: e mai veche in meserie decat tine in viata! cineva a fost sigur dar nu spunem cine, persoana importanta
Link spre comentariu
bai eu am fost la ia doar din faptul ca sta langa mine fundu este frumos si cum te suge stie bine meserie normal nu prea da sta in toate pozitile
Pai si unde stai tu ca sa ne dam si noi seama unde sta IA.cat cere pe ora/numar?sta singur/a ?detaliaza si tu nitel
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost la acum vreo 2 ani cred...M-a pacalit cu poze false, iar cand am ajuns la ea, a deschis ascunsa dupa usa.Semiantuneric, eu statut rau...ce s-o mai lungesc...am ramas.Senzatia a fost ca fut o meduza =))Arata f. nashpa, are ceva pe burta si pe buci, nu celulita, altceva, dar nu-mi vine acuma-n minte, e pielea zbarcita asa...Nu numai ca n-as recomanda-o, dar as trece-o la TEPE.Parerea mea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...