Sari la conținut

Ba, esti nebun ? :)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de 2 ori pana acum la aceasta domnisoara http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/delia-bruneta-ta-apetisanta-te-astept-pt-un-oral-deep-fin-orala-diverse_19709561.html

si de fiecare data am primit un oral extraterestru de deep !

 

Locatie:Apusului,aproape de Mega

Aspect:mica de inaltime,plinuta, draguta la chip(eu am revenit strict pt oral care e f bun)

Oral: 9,5  cu foarte mult deep(futut in gat la propriu,cu fata lipita de abdomen...) finalizare orala sau faciala

Gfe-7-8  pe treaba,ok,nu ma duc la fete sa stau la povesti...

Normal  -nu am facut

 

 

Mai sta cu o colega,Diana-am fost si la ea mai demult

 

Fiind cu ceva experienta la fete,mi s-a parut oralul foarte bun,si foarte adanc,simteam ca mi-o rupe la cat de tare o indesa pe gat :)

Din punct de vedere al oralului,merita !

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost ieri la ea. Este cea din poze, dupa cum s-a zis mai sus e mica la inaltime, dar simpatica.

 

Oral de nota 10, fata depune efort. Locatia curata, baia are prosop si sapun lichid.

 

note:

ORAL: 10 (chiar frumos, isi da silinta)

NORMAL: nu am facut (am terminat la oral)

GFE: 9 (stie sa se faca placuta)

Ma voi duce din nou si pentru normal, cand imi reincarc bateriile :) Isi merita banii cu prisosinta.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare stimati, 

 

Am vizitat-o si eu pe detinatoarea topicului, confirm locatia de la intersectia Bdul Iuliu Maniu cu Apusului. 
Manat de opiniile colegului de mai sus si laudele aduse deep-ului am sunat am stabilit intalnirea. Ajuns prin zona am fost ghidat de don'soara si am ajuns la usa. Ascunsa complet dupa usa, se arata intr-un final o tipa la vreo 1.70, nu cu cele mai frumoase trasaturi, aproximativ 60kg + dupa ochiocantarul meu, dar tinand cont ca eram interesat de deep, n-am tinut cont de aspect.

Apartamentul este normal, nimic deosebit, la baie am fost doar dupa topaiala, fiind dusat de acasa. 

Fizic dameza nu atrage niciun fel de interes, oralul a fost acceptabil pana cand ... a devenit deep ! A se intelege foarte adanc, cu depasiri regulamentare ale omuletului ! Finalizarea a fost orala, a colectat tot si a tulit-o la baie. 

 

La iesire am sesizat mai multe persoane in bucutarie, neinteresat mi-am vazut de drum.

 

Aspect : 4 - 5 , mica de statura, plinuta, uratica si la fata.

Oral: 9, fara tehnici extraordinare, dar compenseaza cu acel masaj facut cu gatul

Normal  - Accepta doar misionar si doggy, nu m-a interesat.

Pret - 60 finalizarea

 

Eu personal nu mai revin, nu mi-a placut deloc aspectul damezei, doar pentru oral din punctul meu de vedere nu se merita.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...