Sari la conținut

Izabela--0748 364 994


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am facut cunostinta cu o domnisoara noua pe nume Izabela! Fata e ok ca si atitudine si a prestat o vreme prin anglia la club si la camera...am mers cu ea pe fuga cu 50 lei! Este curata parfumata si aranjata f ok...cel putin eu asa am intalnit-o acum! Merge si la hotel insa nu stiu preturile dar ramane sa o contactati pt asta.

 

Nr de contact e cel afisat in titlu cu acordul ei...

 

Locatie: Orastie

Prestatie: masina/hotel! 

Atitudine: ok....insa nu am experimentat deloc GFE...7-8 ca si nota. eu m-am simtit ok. Telu ei era pe silent cat am fost cu ea si daca iti suna tie e ok nu face galagie... 2 la mana,pt inceput pare mahalagioaica dar nu e mai ales daca si voi sunteti respectosi

Tarif: 50 lei in masina si la hotel...nu stiu...trebuie sa sunati pt asta

 

 

pt mine a fost ok....dar prea repede  :boob  :slap2

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am facut cunostinta cu o domnisoara noua pe nume Izabela! Fata e ok ca si atitudine si a prestat o vreme prin anglia la club si la camera...am mers cu ea pe fuga cu 50 lei! Este curata parfumata si aranjata f ok...cel putin eu asa am intalnit-o acum! Merge si la hotel insa nu stiu preturile dar ramane sa o contactati pt asta.

 

Nr de contact e cel afisat in titlu cu acordul ei...

 

Locatie: Orastie

Prestatie: masina/hotel! 

Atitudine: ok....insa nu am experimentat deloc GFE...7-8 ca si nota. eu m-am simtit ok. Telu ei era pe silent cat am fost cu ea si daca iti suna tie e ok nu face galagie... 2 la mana,pt inceput pare mahalagioaica dar nu e mai ales daca si voi sunteti respectosi

Tarif: 50 lei in masina si la hotel...nu stiu...trebuie sa sunati pt asta

 

 

pt mine a fost ok....dar prea repede  :boob  :slap2

O descriere se poate ? cum arata?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Undeva la 165-170 fara tocuri....sanii mici,fundul mhm...un fund de gagica sub 25 de ani ca mai mult nu ii dau...ce sa zic e ok mie mi-l place! Parul lung si vopsit brunet. E genul de fata dupa care cu siguranta te-ai uita daca e aranjata. da bine la ochi....

 

 

Dar cum de din Bucuresti tocmai aici pui intrebarea? :) vorbind din punct de vedere ca aici marfa nu prea este 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am de unde sa va dau poza cu respectiva domnisoara. Eu am agatat-o dintr-o statie de autobuz din orastie seara....si am mers asa pe fuga la un futai scurt in masina si din discutii am inteles ca a mai facut asta pe dincolo si at i-am spus si de forum,mai ales ca avea nevoie de bani ca ii murise parca si tatal si mult bla bla. Repet domnisoara este ok..incearca sa se faca placuta,vb frumos,merge si la hotel insa pe alt pret dar nefiind interesat atunci nu am intrebat cu cat si ce face in plus fata de sex normal. Eu am luat-o scurt pt 50 lei. Este ingrijita si aranjata! Cel putin eu asa am prins-o..Nu stiu cum o fi zi de zi! Fata e undeva la 160-170 fara tocuri...fundulet ok...sanii micuti. Presatia a fost ok. Te intreaba cum iti place..te mangaie si incearca sa ia initiative. Asa ca...poze nu am de unde oferi

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

La cuvinte nu ma pricep si v-am spus atat cat am vazut si ce am facut.... intelegeti: nu am poza cu domnisoara. Probabil daca ma voi gandi vreodata sa o sun pt mers la hotel o sa ii fac acolo daca accepta insa asta nu cred ca va fi prea curand. Suna-ti la nr de tel si mai departe face-ti ce credeti de cuviinta :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Locatie: Orastie,agatat de la o statie de autobuz

Prestatie: normal 50 lei accepta si la hotel la un alt pret. Nota 7 pt prestatie in masina

Atitudine: e ok. Vb frumos daca i te adresezi si tu la randul tau la fel... sta cum vrei nu face figuri. Nota 8

Infatisare: frumusica cat de cat la fata,fundulet maricel,sani nu mari,curata si fara alte mirosuri suspecte si destul de igenica si are un tatuaj pe burta in partea stanga dar nu stiu ce pt ca era seara si nu am vazut detaliat. Nota 7-8

 

Si pt pretentiosi...notele sunt acordate pt cum am intalnit-o in momentul respectiv. Probabil fata,pe camera,poate mai mult ce sa zic. Oricum asa pt distractie a fost ok

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu de peste drum de benzinarie,ci chiar langa benzinaria Aral,care este in mij orasului.... E si ceva local,restaurant acolo si o parcare mare pietruita si peste drum de cele de scrise sunt un sir de case. Ea este singura ok dintre toate..restul sunt petarde

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

da...am vazut poze cu ea....am intrebat`o...dar n`am permisiunea sa le postez......in realitate n`am vazut`o...dar in poze arata f bine....doar ca e....schimbatoare....stabilisem sa ma vad cu ea pt un pret si pt anumite servicii...apoi s`a sucit....deci....grija mare ce stabiliti cu ea...pt cat...unde...si cum!!!..detaliile sunt f importante pt ea...adica sa`i spuneti dinainte...si sa stabiliti pretul...si timpul...sa n`aveti surprize...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ma bucur ca sunt informatii noi! Sper sa nu imi sariti in cap...eu la inceput in primele doua posturi am specificat ca eu nu am prins-o decat curata,parfumata...a fost ok si la fel,pt distractie a fost ok(fast fuck)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...