Sari la conținut

Roxana : 0748550096 / 0754610546


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tooooot
  • Oras:Peste tooooot

Ce cencediu au așa prelungit:))vrei sa îl iei pe tot odată :)))??așteaptă lumea după tine...in fiecare zi cred că mă uit sa vad daca ai revenit:)

pai da,oricum pana anul viitor nu ma concediez :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2     stai linistit ca anunt cand revin,numai trebuie sa astepti mult.....                                                                          Sa aveti grija de voi!!!! :girly

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tooooot
  • Oras:Peste tooooot

Ar merita locul in top.

Oricum in topul meu personal si nu numai este deja.

multumesc,dar nu asta e important,sa ajung in top....                                                                                                                                                                                           Important e,ca sunt cateva persoane care ma apreciaza in adevaratul sens al cuvantului.  Nu zic ca m-as supara,daca as fi....ar fi o minciuna sa zic ca nu m-as simti onorata......                                                                                                                                                                                    Adevarul e ca in ultima vreme,am intalnit oameni deosebiti,care n-au venit pentru o simpla "golire",si acest lucru ma face cea mai fericita! Nu se poate compara sentimentul asta cu nimic,cand persoana de langa tine mai trebuie sa stea putin in pat sa isi ia aer.....pentru ca in urma cu 20 de minute a dat tot ce e mai bun din el............si eu la fel!                                                                                                                                                                                                                                                                                          ASTA E SCOPUL MEU!!!

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...