Sari la conținut

Roxana : 0748550096 / 0754610546


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Szia Roxi scuze pentru ca nu scriu recenzie,nu vreau sa stric vraja, clipele minutele petrecute alaturi de tine.

 

PS.*Daca in fiecare zi am gasi o persoana careia sa ii spunem ca o iubim, sau sa ii spunem aceleasi persoane in fiecare zi cat inseamna pentru női

Daca in fiecare zi l-am multumi lui Dumnezeu pentru simplul fapt ca suntem in viata;

Daca in fiecare zi ne-am da seama cate sanse ni se ofera;

Daca in fiecare zi am zambi mai mult si am fi mai buni, am trai intr-o rutina perfect armonioasa! *

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Szia Roxi scuze pentru ca nu scriu recenzie,nu vreau sa stric vraja, clipele minutele petrecute alaturi de tine.

PS.*Daca in fiecare zi am gasi o persoana careia sa ii spunem ca o iubim, sau sa ii spunem aceleasi persoane in fiecare zi cat inseamna pentru női

Daca in fiecare zi l-am multumi lui Dumnezeu pentru simplul fapt ca suntem in viata;

Daca in fiecare zi ne-am da seama cate sanse ni se ofera;

Daca in fiecare zi am zambi mai mult si am fi mai buni, am trai intr-o rutina perfect armonioasa! *

Pt prima parte ți-am dat" positiv",dar pt copiere ar trebui sa îți dă nota 3! Povesteștene cu curaj(cu cuvintele tale), nu bălării scrise de oameni cu mintea sucita!! Csak bátran !!!Cu curaj!!!
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Pt prima parte ți-am dat" positiv",dar pt copiere ar trebui sa îți dă nota 3! Povesteștene cu curaj(cu cuvintele tale), nu bălării scrise de oameni cu mintea sucita!! Csak bátran !!!Cu curaj!!!

 

Scuze ca m-am bagat in seama,nu sunt omul cuvintelor, nu a-si putea povesti cum povestiti voi intamplarile avute, da stiu regula forumului asa ca iertati-ma

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Scuze ca m-am bagat in seama,nu sunt omul cuvintelor, nu a-si putea povesti cum povestiti voi intamplarile avute, da stiu regula forumului asa ca iertati-ma

Vezi și asta este un început! Încă un pic și vom citi și recenzii (sau macar una) de la tine! Știu despre ce vorbești , cunoscând persoana la care ai fost , e destul de greu sa scri despre cele întâmplate , cuvintele dând foarte puțin înapoi din sentimentele pe care le ai , atunci când ești cu ea! Dar încearcă!
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Mda,incalzim

aaahhh ce te-aș, ce te-aș ,până n-aș mai. 7 nu te-ar cum te-aș eu ! :hug1  :tittyfuck  :la  :felatie  :69  :atm  :doggystyle  :feet  :kiss2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...