Sari la conținut

Moteluri si hoteluri ieftine


Vizitator kinkyboy69

Postări Recomandate

Daca la inchirierile cu ora dai 50-100 de lei, preferabil o pensiune unde e 75-100 lei pe zi. Pensiunea Oana de exemplu, de pe Strada Beldiceanu, un pic mai sus e Eternitate. Mai retras.Sau la hotel Il Primo, parca era 99 lei/zi.Cea mai ieftina locatie era la Hostel Unica-60 lei/zi, zona linistita pe Bd. Poitiers nr. 2.Tot in zona Ccetatuia era Pensiunea Cristian - 100 lei/zi. tot retras, racoare, sa tot stai la fundul catifelat al unei domnisoare.Ar mai fi Pensiunea Bradul, la iesire din Tomesti spre Albita, 60-80 lei/camera 1 sau 2 persoane, respectiv. Cum nu mergeti singurel........Parerea mea: cu ora, pensiunile va iau bani cat pentru 24 de ore. Si poate lasa aceleasi cerceafuri in care au futut si altii, ca de obicei au una sau doua camere pentru inchiriat cu ora.S-aveti spor la futut si asteptam pareri despre locurile vizitate.

Link spre comentariu
Completare la locatii ieftine in Iasi:Hostelul Casa Bucovineana langa Filarmonica- 70 lei -singlePensiunea ANDO Aleea Gradinari nr.27 -100 lei -singleHostelul Studis -Str. Otilia Cazimir- 99 lei-single
Pensiunea ANDO Aleea Gradinari nr.27 -100 lei -single-fost recent, ti se da cartela de acces, nu te bate nimeni la capat. E spre Metalurgie.Camera-curata, LCD, AC. Baia micuta dar curata. pentru cine n-are timp de iesit in afara orasului, e perfecta.
Link spre comentariu
Vizitator corina_eu
Reputație: 0

Adaug pensiunea SANS RIVAL metalurgie... camera mare cu baie marie/mica(depinde cum prinzi camera) cu tv, nu intreaba nimeni cine iese cine vine, 80 lei/zi sau 100/zi apartament cu o camera tot acolo..

Link spre comentariu

Ma e Pensiunea Anais din bucium 120 camera dubla conditi foarte bune Hotel Ceramica in tudor 110 ron conditi buneHotel Conest pe nicolae iorga 70 ron camera parca si conditi bunisoarePentru cine vrea ceva fara receptie s-a precizat Il Primo, iei apartamentul sau camera si te duci dupa relaxat fara sa te vada careva dezavantaj ar fi cafeneaua de la parter dar oricum intrarea la apartamente e prin lateral asa ca se poate intra discret


AA si ar mai fi ceva prin tudor langa hotel t28 parca care cica dau cu 50 -60 ron camera.... nu am fost pe acolo am vazut o reclama
Link spre comentariu

Vizitator poaca
Reputație: 0

Chiar peste drum de intrare in Selgros, deasupra statiei PETROL este un hotel de 3 stele, Hotel Senator. o alta pensiunea: Pensiunea Sabina (Str. Stejar, Nr. 111)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...