Sari la conținut

Amy / Andreea - 0730887071 / 0734310635 / 0724679669 (Vitan)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Laury ar trebuii sa te calmezi. Inceteaza sa fii impertinent, daca este vorba de ban, nu am nici o problema, dar se pare ca nu am nimic sa-mi reprosez. Toate comentariile tale sunt pana acum de banat parerea mea deoare ce nu folosesc la nimic. Sa intreb este dreptul meu, si nu este cazul de un flood masiv sau ceva de genul. Nu sunt aici sa-mi bat capul cu tine. Daca vrei sa ajuti foarte bine, daca nu, te poti abtine de raspinsuri inutile, si asta care o fii gradul si vechimea ta aici.

Si in al doilea rand, nu mi se pare ca Amy a postat vre-o data aici.

Imi cer scuze in avans daca am iesit din subiect sau daca am incalcat alte reguli, dar Laury a intrecut masura.

Multumesc pentru intelegere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari, Amy a revenit din Franta ? (Parca asa era vorba)

Eu am cautat-o dar nu dau de ea !

Mersi

Unele nu se mai intorc de unde au plecat. Impertinent sau nu, LaurIu , intamplator sau nu, te sfatuieste de bine. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Laury ar trebuii sa te calmezi. Inceteaza sa fii impertinent, daca este vorba de ban, nu am nici o problema, dar se pare ca nu am nimic sa-mi reprosez. Toate comentariile tale sunt pana acum de banat parerea mea deoare ce nu folosesc la nimic. Sa intreb este dreptul meu, si nu este cazul de un flood masiv sau ceva de genul. Nu sunt aici sa-mi bat capul cu tine. Daca vrei sa ajuti foarte bine, daca nu, te poti abtine de raspinsuri inutile, si asta care o fii gradul si vechimea ta aici.

Si in al doilea rand, nu mi se pare ca Amy a postat vre-o data aici.

Imi cer scuze in avans daca am iesit din subiect sau daca am incalcat alte reguli, dar Laury a intrecut masura.

Multumesc pentru intelegere.

Hello, a venit Amy din Franta? Putem da de ea in Franta? Mai stiti ceva de Amy? Cati ani ai baietas de te tot agiti asa? Esti indragostit de Amy si nu vrei sa recunosti? Esti prea insistent ca un baietel in calduri, ia o pauza, vorbeste frumos, calmeaza-te. Daca incepi sa jignesti pe aici si sa faci impertinent pe cineva care te sfatuieste de bine, crezi ca vei rezolva ceva cu atitudinea asta? Spui ca postarile mele sunt inutile...dar intrebarile tale de baietas disperat ce sunt? Ia priveste-te in oglinda si vezi, ai cei 7 ani de acasa???
  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Azerty, in astia 2 ani de prezenta pe forum, tot nu ai inteles ca te faci de ras? Ai tot intrebat ca disperatul de fata asta, inutil. ( daca revenea anunta ea) si apoi, te obraznicesti cu @ Laury, care a incercat sa te calmeze. Tu vezi ce activitate are pe forum si ce activitate ai tu? 

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...