Sari la conținut

Corina baby.blue si Sophia Arrakis


Postări Recomandate

Eu cunosc caz concret in care o duduie de pe plaiuri mioritice si-a rupt pasa'n dou in germania pentru un viitor mai bun trimetea 15000 pe luna iubitelului in ideea ca el facea mare casa in buricu' targului si defapt lui nu-i ajungeau banii decat doua trei seri la ruleta, si cand a venit acasa a dus-o la o cunostinta acasa in ideea ca era casa lor,si dupa doua saptamani a mai trimis-o intr-o campanie ca sa mai faca o casa sa aibe ce inchiria ca sa nu-si mai rupa oasele cu stiuleti,si dupa inca un an de tocat bani nu ia mai raspuns la telefon. Si ca ea sunt multe fatuci si pe aici,care se rup doar pentru a avea iubiteii ce juca.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Buna.

Acum ma puteti gasi la adresa de mail [email protected]

Detalii despre servicii, tarife si poze puteti vedea pe blogul meu: www.corinababyblue.blogspot.ro

Va pup!

Fii binecuvantata fiica mea!

Tocmai calculam cate lumanari trebuie sa vand sa fac 50 mii de coco.

Bravo lu' pizda matale.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Sigur sunt pe circuit inchis. Pacat ca nu am apucat.  :cry2 :icon_cry :cryin2 Acum am altceva pe lista. Cine doreste neaparat poate sa incerce pe mailul Corinei si sa ne anunte. 

Eu am incercat si pe e-mail si nu a raspuns. intradevar mare pierdere ... mai stii pe cineva in genul corinei?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...