Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Oana - sex total 075 667 6195

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
46 raspunsuri in acest thread

#21 kataklysm

kataklysm

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Inscris la:
    07 April 2015
  • Reputatie: 314

Postat 07 April 2016 - 07:40 AM

Neintelegerea dintre oameni provine din faptul ca unii traiesc mai mult in trecut, iar altii in prezent. Am analizat orasul privind doar starea dezastruoasa a infrastructurii in care se afla. Candva, era un oraş industrial in plina dezvoltare, acum are mai multe lucruri in comun cu o colonie miniera abandonata. Toata lumea stie ca neglijenţa si coruptia autoritatilor locale si-au spus cuvantul si toata lumea stie ca nu jignesti nici un locuitor al orasului cand spui asta. Am scris "hEroina", lasand sa se interpreteze "Eroina", dar ochii vad de multe ori ceea ce mintea este deja pregatita sa inteleaga. Nu sunt un "smecher", pur si simplu inca mai cred ca acolo este copilaria mea, ca este locul de refugiu al problemelor mele insolubile. Consider ca daca cineva detine anumite informatii medicale despre o "hEroina" testata, ar trebui sa ne anunte din timp. Cine o face tardiv, demonstreaza ca iluzia de a fi puternic i-o da doar saracia sufleteasca. Imi consider recenzia incheiata cu aceste poze atasate. Stima !

Fisier atasat  IMG_20160330_124524.jpg   151.19KB   13 download

Fisier atasat  IMG_20160330_124531.jpg   148.88KB   8 download

Fisier atasat  IMG_20160330_124623.jpg   135.85KB   6 download

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 guruswen

guruswen

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 44 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2012
  • Reputatie: 46

Postat 13 April 2016 - 09:48 PM

Plimbarea e cea mai buna forma de a face exercitii. Profitand de ceva timp liber, mi-am propus sa merg mai departe..pana in Galati. Orasul nu e tocmai o destinatie de vacanta si nici un loc prea confortabil pentru locuitorii sai. Daca pierzi vreodata vreun pariu dubios si ai de ales intre a-ti continua viata acolo si a te apuca de hEroina, alege drogul :) Pe Oana am cunoscut-o datorita voua, dupa acest link si profitand de faptul ca eram in zona (Faleza Elice - "Nespalata") am apelat acest numar. Cand vocea linistii imi atinge sufletul, credinta imi aprinde brusc dorinta. Dotat cu un pachet de prezervative(la cerere) in 30 de minute eram musafir. Locatia, usor de gasit este colt cu "Nespalata" la farmacia Myoss. Garsoniera ,cochet utilizata si mobilata. Atmosfera primitoare si chipul Oanei te fac sa te simti relaxat inca din primele minute. Miniona,bruneta,cred ca 35 ani (dar bine intretinuta)1.60 si 50 kg. In timpul introducerii gen: ce vant ma aduce in acest oras, sunt mangaiat, sarutat, dezbracat si pozitia adoptata "de iubita" m-a transpus intr-o lume mirifica. Imi place sa fiu privit in timpul oralului, mai ales daca simti ca mintea ei iti stapaneste organul si ochii frumosi nu pacatuiesc :) Prezervativul a fost pus "la normal" si din cate am inteles se putea folosi si pe cealalta cale. Nu a fost nevoie la mine, dupa atata dragoste si schimbari de pozitie, am finalizat iubaret in pozitia misionarului. Baia prevazuta cu o cabina de dus este ingusta dar gasesti acolo ceea ce trebuie. Au urmat alte discutii protocolare si vazand ca nu i-au atitudine spre blugi in timpul unui dialog incepusem sa fiu masat mai intai cu degetele apoi cu limba. Sexul este arta de a controla lipsa de control astfel incat mi-am lasat mintea sa se odihneasca pana am finalizat...pe sani. Am aflat asa ca oralul neprotejat este cu finalizare corporala. Inca o tura la baie, lucru care l-a facut si ea inainte si de fiecare data dupa. In timp ce ma imbracam am constatat ca defapt n-am dat cadoul. 200/ 1h 15 min. Nu am inclinatie de profesor sa dau note, dar din punctul meu de vedere a meritat. De multe ori cand apelam la acest gen de servicii, suntem inhibati de un ton alert, de graba sau de o mimica falsa. Ei bine la Oana nu am intalnit nimic din toate acestea. Parca ne stiam de-o viata. Am indraznit sa intreb daca ma lasa sa-i fac doua poze, pentru voi si am primit acordul cu conditia de a evita cat de mult posibil anumite tatuaje. Le-am facut dar va trebui sa ma invatati cum sa pe postez. Stima !

Fara poezie .... viata e pustiu !

Noi astia de la coada vacii de traim in parlitul asta de Galati suntem mai opincari si de obicei folosim cuvinte gen , pizda , futut , dat la buci , muie etc .    

Bai nene, futem sau ne pierdem in cuvinte grele ????   .....mai bine trag pe nas dupa sfatul tau si inteleg si eu ce vrei sa spui....... Dar la noi la Galati se bea nu se baga-n vene , ca deh...niste tarani !

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 realmadrid9297

realmadrid9297

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 160 Postari:
    • Inscris la:
      22 January 2016

Postat 14 April 2016 - 09:07 PM

mai e valabil ?

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 kataklysm

kataklysm

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 38 Postari:
    • Inscris la:
      07 April 2015
  • Reputatie: 314

Postat 21 April 2016 - 09:32 AM

mai e valabil ?

Acum joaca pe alte numere : 0743301762. Cred ca se poate modifica noul numar si in titlul anuntului.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 gigianonimu

gigianonimu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 168 Postari:
    • Inscris la:
      03 September 2015
  • Reputatie: -4

Postat 07 May 2016 - 01:22 PM

Mai activeaza domnisoara.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 oana123

oana123

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      13 February 2015
  • Reputatie: 2

Postat 08 August 2016 - 11:47 AM

PozeFisier atasat  20160729_171225.jpg   55.55KB   18 downloadFisier atasat  20160729_170556.jpg   87.97KB   14 downloadFisier atasat  20160729_170458.jpg   76.96KB   13 download
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 oana123

oana123

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      13 February 2015

Postat 08 August 2016 - 11:52 AM

Numar nou 0743 301 762
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 pingococsaul

pingococsaul

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      09 August 2016
  • Reputatie: 3

Postat 15 August 2016 - 05:19 PM

Buna Oana. Mai activezi? Incerc sa sun la ultimul numar afisat dar nu raspunde nimeni. Mai este valabil numarul?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 >alex miro<

alex miro

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 594 Postari:
    • Inscris la:
      13 April 2016
  • Reputatie: 190

Postat 15 August 2016 - 08:55 PM

De vreo patru zile incerc si eu . Probabil ee foarte ocupata cu clienti fideli nonstop
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 ray868

ray868

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 87 Postari:
    • Inscris la:
      11 July 2015

Postat 18 August 2016 - 10:13 AM

Ce sa incerci bai pitroc impotent?! Tu nu esti in stare sa vorbesti daca isi face una mila de tine si iti raspunde, stai cuminte si trage capacul de la tomberon peste tine.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 lucian4344

lucian4344

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 50 Postari:
    • Inscris la:
      20 January 2013
  • Reputatie: 0

Postat 20 August 2016 - 10:27 PM

Buna oana, poti sa imi dai adresa ta de messenger te rog k vreau s vb cv cu tn in privat si la tel vad k nu imi rsp
    • 0

#32 oana1234

oana1234

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      26 January 2017

Postat 26 January 2017 - 08:13 PM

Va astept cu drag. Numarul din titlu nu mai este valabil de ceva vreme. Ma puteti gasi la 0743301762 si 0745296496.  :kissing2

Fisiere atasate

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 tartarici

tartarici

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 112 Postari:
    • Inscris la:
      07 January 2014
  • Reputatie: 7

Postat 30 January 2017 - 04:34 PM

Servicii preț un update ceva?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 oana1234

oana1234

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      26 January 2017

Postat 03 March 2017 - 01:47 AM

Serviciile pe care vi le ofer sunt sex oral, normal si anal. Sexul oral poate fi si neprotejat dar asta depinde doar de igiena voastra.

1 finalizare - 30 min - 100 ron

2 finalizari - 1 ora - 200 ron

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 mod_gl

mod_gl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 172 Postari:
    • Inscris la:
      19 February 2013
  • Reputatie: 18

Postat 04 March 2017 - 01:22 AM

Buna, Oana ! Anilingus se poate ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 alin1187

alin1187

limbist

• Maistru Curvar
    • 129 Postari:
    • Inscris la:
      18 May 2015
  • Reputatie: -8

Postat 23 March 2017 - 09:48 PM

se poate doar sa iti fac anilingus 1 h,cat imi ceri?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 shogoru

shogoru

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 42 Postari:
    • Inscris la:
      12 February 2015
  • Reputatie: 11

Postat 24 March 2017 - 09:38 AM

Serviciile pe care vi le ofer sunt sex oral, normal si anal. Sexul oral poate fi si neprotejat dar asta depinde doar de igiena voastra.

1 finalizare - 30 min - 100 ron

2 finalizari - 1 ora - 200 ron

:clap2

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 dass

dass

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      25 March 2013
  • Reputatie: 0

Postat 14 April 2017 - 10:06 PM

A fost cineva mai recent la domnisoara Oana,ne poate da ceva detalii ??
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 galatifucker

galatifucker

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      18 May 2010
  • Reputatie: 4

Postat 22 April 2017 - 01:31 PM

Am dat eu la domnisoara acum o saptamana ! Si-a mutat locatia la I, pe Saturn, nu mai este la Nespalata. Pentru ca era libera in 20 de minute am ajuns la ea. M-a asteptat in chilotei si sutien negre. Arata bine, desi bate spre 30 de ani, dupa parerea mea. Este mica de statura, fund frumos, sani rotunzi, nu foarte mari dar destul de moi. Are tot felul de tatuaje prin diverse parti ale corpului si o urma de la cezariana (pentru ca are un copil) dar nu este deranjanta. Dupa dus m-a asteptat goala si am trecut la actiune. Am luat un numar oral si anal, 100 de ron, FK inclus, destul de bun. Oralul este bun, cu saliva din plin, se joaca cu limba pe capul organului, suge bine dar nu face DT. La cererea mea a lins si bijuteriile. Dupa o portie consistenta de oral, am asezat-o pe pat cu picioarele desfacute si i-am dat si eu limbi, fara sa sesizez vreo problema. Apoi, dupa montarea prez si lubrifiere, am pus-o capra, eu in picioare la marginea patului si am intrat in popou. Am dat in ea consistent, fara probleme. A si gemut poutin, nu stiu daca sincer sau prefacut. Discutasem cu ea sa termin oral, dar luat de val am terminat la anal, in prez. O recomand, la acest pret este o oferta foarte buna, mai ales avand in vedere analul. Spor la futut ! 

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 >alx.petrov<

alx.petrov

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 222 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2014
  • Reputatie: 42

Postat 21 June 2017 - 11:58 AM