Sari la conținut

Oana - sex total 075 667 6195


eusunteu

Postări Recomandate

Am dat eu la domnisoara acum o saptamana ! Si-a mutat locatia la I, pe Saturn, nu mai este la Nespalata. Pentru ca era libera in 20 de minute am ajuns la ea. M-a asteptat in chilotei si sutien negre. Arata bine, desi bate spre 30 de ani, dupa parerea mea. Este mica de statura, fund frumos, sani rotunzi, nu foarte mari dar destul de moi. Are tot felul de tatuaje prin diverse parti ale corpului si o urma de la cezariana (pentru ca are un copil) dar nu este deranjanta. Dupa dus m-a asteptat goala si am trecut la actiune. Am luat un numar oral si anal, 100 de ron, FK inclus, destul de bun. Oralul este bun, cu saliva din plin, se joaca cu limba pe capul organului, suge bine dar nu face DT. La cererea mea a lins si bijuteriile. Dupa o portie consistenta de oral, am asezat-o pe pat cu picioarele desfacute si i-am dat si eu limbi, fara sa sesizez vreo problema. Apoi, dupa montarea prez si lubrifiere, am pus-o capra, eu in picioare la marginea patului si am intrat in popou. Am dat in ea consistent, fara probleme. A si gemut poutin, nu stiu daca sincer sau prefacut. Discutasem cu ea sa termin oral, dar luat de val am terminat la anal, in prez. O recomand, la acest pret este o oferta foarte buna, mai ales avand in vedere analul. Spor la futut ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bahamas
  • Oras:Bahamas

Nu inchideti topicul.

Oana poate fi gasita LA 0758631672

 

Serviciul esteem full pt 150 Ron sau 100 doar oral normal.

 

Are topic si pe publi24 din cand in cand. Locatia e prin zona restaurant lui cosoreanu.

 

Normal 9 se Fute bine si pare Cai place.

Anal Nam incercat

Oral 9 fata e meseriasa se folosesete si de tate incearca deep linge calumea.

Locatia 9 e curata si amenajata bine doar ca e cam dubios sa ajungi Acolo.

Aspect 8 are cam 30+ de Ani dar se tine bine are tzatze tauaje si currently misto si tare.

Atitudine 8 Ii place sa o futi dar nu Cred CA face gfe fk

 

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Nu inchideti topicul.

Oana poate fi gasita LA 0758631672

 

Serviciul esteem full pt 150 Ron sau 100 doar oral normal.

 

Are topic si pe publi24 din cand in cand. Locatia e prin zona restaurant lui cosoreanu.

 

Normal 9 se Fute bine si pare Cai place.

Anal Nam incercat

Oral 9 fata e meseriasa se folosesete si de tate incearca deep linge calumea.

Locatia 9 e curata si amenajata bine doar ca e cam dubios sa ajungi Acolo.

Aspect 8 are cam 30+ de Ani dar se tine bine are tzatze tauaje si currently misto si tare.

Atitudine 8 Ii place sa o futi dar nu Cred CA face gfe fk

 

Spor

hmm, am sunat dar nu raspunde...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...