Sari la conținut

PleasureJust4You 0754620593


Vizitator

Postări Recomandate

Cum spui tu, cu programare e mai gru fiindca poate miine apare ceva neprevazut si nu mai pot veni si nu imi place sa nu ma tin de cuvint sau sa nu onorez programearea....daca te sun si ai timp disponibil e ok daca nu asta e....mi-ar place sa ne intilnim

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum spui tu, cu programare e mai gru fiindca poate miine apare ceva neprevazut si nu mai pot veni si nu imi place sa nu ma tin de cuvint sau sa nu onorez programearea....daca te sun si ai timp disponibil e ok daca nu asta e....mi-ar place sa ne intilnim

 

Decizia iti apartine ... fiecare cu ce l doare

Link spre comentariu

Care e modalitatea prin care un client te poate vedea.....in afara de faptul ca vb la telefon si stabilesti intilnirea....mi-ar place sa te pot vedea si apoi sa stabilii celelalte detalii.

 

Decizia iti apartine ... fiecare cu ce l doare

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Care e modalitatea prin care un client te poate vedea.....in afara de faptul ca vb la telefon si stabilesti intilnirea....mi-ar place sa te pot vedea si apoi sa stabilii celelalte detalii.

 

Nu sunt pozele indeajuns de explicite   ???? Sunt poze foarte reale si recente

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu sunt pozele indeajuns de explicite   ???? Sunt poze foarte reale si recente

 

Si cred ca cei care au beneficiat de serviciile mele pot confirma realitatea acestora ( a pozelor )

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Deci baietii nu vor sa scrie :slap2

 

pozele sunt informative am mai scris, cine doreste sa ma cunoasca REAL este f posibil

Vezi ca pe forum,  ce ai scris mai sus e inteles ca pozele nu-s reale, dar seamana mult cu realitatea :hug1

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deci baietii nu vor sa scrie :slap2

 

Vezi ca pe forum,  ce ai scris mai sus e inteles ca pozele nu-s reale, dar seamana mult cu realitatea :hug1

 

 

adica????     SUNT POZELE MELE .... SI POT DOVEDII ASTEA CU REALITATEA !!!! ORICUI

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deci baietii nu vor sa scrie :slap2

 

Vezi ca pe forum,  ce ai scris mai sus e inteles ca pozele nu-s reale, dar seamana mult cu realitatea :hug1

 

Chiar te as ruga Cassy sa iei legatura cu mine sa confirm realitatea pozelor mele ..... sau chiar si altcineva care are indoieli

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deci baietii nu vor sa scrie :slap2

 

Vezi ca pe forum,  ce ai scris mai sus e inteles ca pozele nu-s reale, dar seamana mult cu realitatea :hug1

 

 

Cand spuneam ca pozele mele sunt informative ma referam la faptul ca pozele expuse arata in mica sau mare parte informatii despre cum as arata fizic . Cred ca mi am expus in mare parte , partile corpului care par a fi interesate . Daca cineva doreste sa ma cunoasca mai mult decit arata aceste poze este posibila prin programarea unei intilniri reale .

 

Nu ii pot forta pe cei care au avut parte de timp petrecut cu mine sa isi treaca recenziile pe site... Cine doreste o va face.

 

CINE NU CREDE CA AR FI POZELE MELE SA VINA SA VERIFICE .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna... Ma inscriu si eu cu un mesaj cu totul ca nu reusesc sa leg o conversatie la tel/ nu mi se rsp la tel si am incercat sa sun si de 8 ori pe zi, am trimis mail dar nimic... Oare e vacanta? :)

 

Buna , am mai specificat de cateva ori bune, cand sunt cu cineva NU ridic telefonul !!!!

 

Am un program foarte incarcat, Nu prestez 24 din 24  /  si NU in weekenduri .... deci va rog, rabdare si mai insista .

 

Raspund mailurilor zilnic in afara de weekenduri cand NU prestez .

Apropo mailul tau a fost scris duminica la 03.04 AM ---- raspunsul l ai primit azi la 13.20 ...deci rabdare dl, rabdare , sunt si eu om, mai am nevoie de odihna ...nu sunt robot de oferit placeri , cum banuiesc  ar cam placea unora 

 

Cititi mai atent anuntul si ce scrie pe forum.

 

Placeri explodante va doresc.!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dupa cum v am spus am revenit cu noi vesti. Un program nou, noi oferte de servicii si preturi ...celor interesati de personana mea si de serviciile oferite de mine

 

Ca si pina acum ofer serviciile mele de Luni incepind pina vineri ...in Weekend avand alt program.

 

Luni Marti Miercuri incep programul meu doar de la 12 ..Joi vineri pot fi la dispozitia ta incepinde deja de la orele 09 ....

programarile le fac pina la orele 22 ...dupa 22 doar prestez .

 

noile mele oferte sunt ptr cei care se grabesc ...

 

Oral neprotejat cu finalizare in gura sau oriunde vei dorii --- 1 sau 2 finalizari 30 minute  - 100 RON

 

Oral neprot + Normal protejat finalizare in gura sau oriunde vei dorii --- finalizari cate poti/doresti - 1 h 1/2 min - 150 RON

 

ptr cei care solicita anal ...doar protejat + 50 ron

 

si pretul meu de 200 RON ptr timpul de max 3-4h ramine valabil celor care isi doresc sa petreaca mai mlt timp in prezenta mea ...

 

si serviciile ramin ALL INCLUS !!!! ...tot ce iti trece prin minte

 

 

Programarile in continuare le voi face cu o zi inainte de intilnire, in  limita locurilor disponibile.

 

Daca Nu ridic inseamna ca sunt in actiune cu ceva in gura ... revino te rog, dar nu insista din minut in minut

 

NU raspund la NR PRIVATE, nu raspund la SMS .... NU resun pe nimeni

 

Mailurile le citesc zilnic, incerc sa raspund apelurilor in limita posibilului.

 

Va astept la satifacerea fanteziilor netraite ...pupici in varful pulicii

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Dupa cum v am spus am revenit cu noi vesti. Un program nou, noi oferte de servicii si preturi ...celor interesati de personana mea si de serviciile oferite de mine

Doamne daca as avea si eu asa ceva in zon mea as fi cliet fidel mi as face card d fidelitate .daca ajungi prin prahova in mod sigur voi fi la tine zilnic.te pup

Ca si pina acum ofer serviciile mele de Luni incepind pina vineri ...in Weekend avand alt program.

 

Luni Marti Miercuri incep programul meu doar de la 12 ..Joi vineri pot fi la dispozitia ta incepinde deja de la orele 09 ....

programarile le fac pina la orele 22 ...dupa 22 doar prestez .

 

noile mele oferte sunt ptr cei care se grabesc ...

 

Oral neprotejat cu finalizare in gura sau oriunde vei dorii --- 1 sau 2 finalizari 30 minute - 100 RON

 

Oral neprot + Normal protejat finalizare in gura sau oriunde vei dorii --- finalizari cate poti/doresti - 1 h 1/2 min - 150 RON

 

ptr cei care solicita anal ...doar protejat + 50 ron

 

si pretul meu de 200 RON ptr timpul de max 3-4h ramine valabil celor care isi doresc sa petreaca mai mlt timp in prezenta mea ...

 

si serviciile ramin ALL INCLUS !!!! ...tot ce iti trece prin minte

 

 

Programarile in continuare le voi face cu o zi inainte de intilnire, in limita locurilor disponibile.

 

Daca Nu ridic inseamna ca sunt in actiune cu ceva in gura ... revino te rog, dar nu insista din minut in minut

 

NU raspund la NR PRIVATE, nu raspund la SMS .... NU resun pe nimeni

 

Mailurile le citesc zilnic, incerc sa raspund apelurilor in limita posibilului.

 

Va astept la satifacerea fanteziilor netraite ...pupici in varful pulicii

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Doamne daca as avea si eu asa ceva in zon mea as fi cliet fidel mi as face card d fidelitate .daca ajungi prin prahova in mod sigur voi fi la tine zilnic.te pup

Mai bine deschidem o lista, poate asa se strang mai multi doritori si reusim astfel s-o convingem sa "ne calce" teritoriul !!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai bine deschidem o lista, poate asa se strang mai multi doritori si reusim astfel s-o convingem sa "ne calce" teritoriul !!!

incet incet va veni timpul si la calatorii
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Doritorilor de senzatii explodante ofer MASAJ LA PROSTATA condimentat cu un oral adanc, finalizare in gura. ... anallingus. ....

 

Te astept sa ma contactezi. ?...

 

Nr de tel. 0756 459 868

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Doritorilor de senzatii explodante ofer MASAJ LA PROSTATA condimentat cu un oral adanc, finalizare in gura. ... anallingus. ....

 

Te astept sa ma contactezi. ?...

 

Nr de tel. 0756 459 868

Pai vezi? Tocmai asta face diferenta! Exista intradevar oferta destul de bogata pe piata locala, insa trebuie sa fii de acord cu mine ca, la ceea ce oferi tu, nu prea ai concurenta!!! Si eu cred ca ar trebui sa fii magulita si sa ne ai in vedere pe cei care poftesc atat de mult la farmecele tale, dar sunt toutsi cam departe. Dar .... speranta moare ultima. Va veni si ziua in care sa ajungi pe la noi, nu? Noi oricum te asteptam cu drag!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai vezi? Tocmai asta face diferenta! Exista intradevar oferta destul de bogata pe piata locala, insa trebuie sa fii de acord cu mine ca, la ceea ce oferi tu, nu prea ai concurenta!!! Si eu cred ca ar trebui sa fii magulita si sa ne ai in vedere pe cei care poftesc atat de mult la farmecele tale, dar sunt toutsi cam departe. Dar .... speranta moare ultima. Va veni si ziua in care sa ajungi pe la noi, nu? Noi oricum te asteptam cu drag!

Da, asa este. .... Insa precum se stie nu pretez 24 /24. ... Am si alte obligatiuni, nu imi este asa usor deplasatul. ?... Dar voi face planuri pe viitor

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Da, asa este. .... Insa precum se stie nu pretez 24 /24. ... Am si alte obligatiuni, nu imi este asa usor deplasatul. ?... Dar voi face planuri pe viitor

E ok. Eu unul am rabdare si astept cu foarte mult interes MOMENTUL!

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

cand vii in iasi am locatie tot ce vrei tu numai sa vii ca plm nu mai rezista fara tine crede-ma pupici astept confirmarea si pasarica si gurita si tot ce oferi tu:*

Da este bine de stiut asta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...