Sari la conținut

PleasureJust4You 0754620593


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:tirgu mures
  • Oras:tirgu mures

Salve ! Dupa cateva programari ratate , am ajuns si eu la Laura ! Locatie   curata ,cu  camera speciala pentru a te simtii bine . Si sa nu va tin mult din timpul vostru , am sa scriu putin si concis . Daca cineva vrea un oral bine facut  si o atentie deosebita pentru penisul lui  atunci trebuie sa se programeze odata la Laura. Pentru cei care au incercat stiu ca tipa este fara figuri , cu bun simt si accepta unele chestii pentru a face sa te simti bine. Restul e cancan . Pret 150 lei ! Salve tuturor si ...Sarbatori cu mult sex! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum pot sa dau de ea urgent ca tot ancerc dar nu dau de ia cn m-a poate ajuta

 

LA MULTI ANI !!! tuturor in primul rand

 

Urgent ????? ce asa mare urgenta  ?????

 

scuze dar o perioada am lipsit " de la lucru" dar am revenit...si sunt de gasit la nr de telefon de mai sus .... va astept :)

 

cel cu urgenta trimite mi un sms cum ca ar fi tu ...si rezolvam urgenta de mai exista :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Ai ajuns pana la usa dar pe ea n-ai vazut-o? Sau cum stii atatea detalii despre locatie, dar nu stii daca este ea?

Spune-mi doar dacă este așa!

Dacă este adevărat o să vă relatez ceva!

Dar nu aș vrea să fac o gafă!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Voi recenza o experiență de acum 1 sau doi ani,nu mai dețin bine când a avut loc!

 

chiar spune shark864 .... sunt si eu curioasa de ce ai pastrat aceasta "recenzie" ...agatata in neant ...fara sa relatezi despre ea ????

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

chiar spune shark864 .... sunt si eu curioasa de ce ai pastrat aceasta "recenzie" ...agatata in neant ...fara sa relatezi despre ea ????

Nu am păstrat nimic!

Nu sunt un avar,doar că am descoperit târziu acest forum,iar thread-ul tău de și mai puțin timp,din întâmplare!

Deși a trecut foarte mult timp de când am fost la tine în vizită,nu am uitat acea întâlnire!

De ce?

Pentru că a avut foarte multe aspecte de unicitatea,de ținut minte!

Deși a trecut mult timp și mulți alți vizitatori ți-au trecut pragul,sunt aproape convins că și tu îți vei aminti de întâlnire!

Poate că par/ îți par infatuat!

Fi sinceră! Dacă îți vei reaminti vei avea puterea să recunoști?

Recenzia pe care o voi face,dacă o voi face, va fi una reală,ca toate celelalte ale mele,adică și cu bune și cu rele!

Mi-ar plăcea ca înainte de a o face să am și acordul tău!

Dacă,înainte de a-ți da acordul,vrei să afli ceva,te astept pe PM.

Acordul este consultativ!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Nu am păstrat nimic!

Nu sunt un avar,doar că am descoperit târziu acest forum,iar thread-ul tău de și mai puțin timp,din întâmplare!

Deși a trecut foarte mult timp de când am fost la tine în vizită,nu am uitat acea întâlnire!

De ce?

Pentru că a avut foarte multe aspecte de unicitatea,de ținut minte!

Deși a trecut mult timp și mulți alți vizitatori ți-au trecut pragul,sunt aproape convins că și tu îți vei aminti de întâlnire!

Poate că par/ îți par infatuat!

Fi sinceră! Dacă îți vei reaminti vei avea puterea să recunoști?

Recenzia pe care o voi face,dacă o voi face, va fi una reală,ca toate celelalte ale mele,adică și cu bune și cu rele!

Mi-ar plăcea ca înainte de a o face să am și acordul tău!

Dacă,înainte de a-ți da acordul,vrei să afli ceva,te astept pe PM.

Acordul este consultativ!

 

:slap2 Nu ne mai tine pe jar! Faci recenzia sau nu? Oricum este asteptata de toti, cei care au fost sau cei care vor sa mearga si fiecare isi va face propria idee in urma recenziei. Fiecare va lua din ea ce considera bun sau rau....si va proceda in consecinta. Asteptam recenzia, daca vrei sa o faci. Daca nu, inchide subiectul. Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

:slap2 Nu ne mai tine pe jar! Faci recenzia sau nu? Oricum este asteptata de toti, cei care au fost sau cei care vor sa mearga si fiecare isi va face propria idee in urma recenziei. Fiecare va lua din ea ce considera bun sau rau....si va proceda in consecinta. Asteptam recenzia, daca vrei sa o faci. Daca nu, inchide subiectul. Multumesc!

Nu vreau să fiu înțeles greșit!

Am început o discuție în PM cu doamna!

Când vom ajunge la o concluzie atunci vă voi anunța decizia!

Cred că am o abordare corectă atâta vreme cât,datorită distanței,probabilitatea de a o revedea este foarte redusă!

Și apoi,eu sunt doar unul dintre cei care i-au trecut pragul!

Impresiile voastre cred că au o importanță mai mare, dar....vom vedea!

Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

Nu vreau să fiu înțeles greșit!

Am început o discuție în PM cu doamna!

Când vom ajunge la o concluzie atunci vă voi anunța decizia!

Cred că am o abordare corectă atâta vreme cât,datorită distanței,probabilitatea de a o revedea este foarte redusă!

Și apoi,eu sunt doar unul dintre cei care i-au trecut pragul!

Impresiile voastre cred că au o importanță mai mare, dar....vom vedea!

Nu te grăbi, este vreme, suntem doar în ianuarie. 2017 :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Nu vreau să fiu înțeles greșit!

Am început o discuție în PM cu doamna!

Când vom ajunge la o concluzie atunci vă voi anunța decizia!

Cred că am o abordare corectă atâta vreme cât,datorită distanței,probabilitatea de a o revedea este foarte redusă!

Și apoi,eu sunt doar unul dintre cei care i-au trecut pragul!

Impresiile voastre cred că au o importanță mai mare, dar....vom vedea!

Pana la urma n-ai primit aprobarea sa faci recenzia?

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Pana la urma n-ai primit aprobarea sa faci recenzia?

Nu am nevoie de aprobare!

Am ajuns împreună la concluzia că a fost vorba de un concurs de împrejurări nefericite!

Totodată am ajuns la concluzia,de această dată singur,că trebuie să o mai vizitez o dată,cam peste două săptămâni,pentru a avea părerea definitivă!

Acea părere va fi exprimată aici!

Indubitabil!!

Link spre comentariu

Cum pot sa prind si eu o programare la tine? Am sunat de multe ori si nu mi s.a raspuns. Sa fi prins de fiecare data chiar cand ai fost ocupata? O alta modalitate mai este ca sa iau legatura cu tine? SMS nu e ok.Ramane doar e.mailul .

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Cum pot sa prind si eu o programare la tine? Am sunat de multe ori si nu mi s.a raspuns. Sa fi prins de fiecare data chiar cand ai fost ocupata? O alta modalitate mai este ca sa iau legatura cu tine? SMS nu e ok.Ramane doar e.mailul .

 

 cel mai sigur asa...sa trimiti sms, nu pot spune cand am libere intre 2 clienti, ca sa pot raspunde....dar pot fi totusi contata...multi ma prind

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...